Vradžbine - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 76

Tema: Vradžbine

  1. #31

    Odgovor: Vradžbine

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...brate...a jel taj onako,dobrostojeci?Mislim,jel zgodan?Imam samo 50 evrica...
    Ko zna šta je sad...ostareli mudžahedin verovatno...

    A da je bio akrep ne bi mu ovaj namazani matori Čedomir moj ni dao u usta...

  2. #32

    Odgovor: Vradžbine

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    ...na vrhuncu (ili bolje rechi - dnu) jedne depresije odvede mene moja mama koja veruje u sve i svashta (osim u volju, naum i determinaciju) kod ciganke da mi salije stravu....

    ...alaj sam se tad strave nauzela ..... nisam vishe mami pokazivala svoje tegobe.

    ijaoooo suze mi podjoše, plus od Neronove priče... ma znala sam da ih ima
    _________Una16

  3. #33

    Odgovor: Vradžbine

    Zato mi je najmlađi stric došavši kao seljačko dete u Bg,najlepši u familiji,jer kod mene sam ja najružniji,ali sam ih prevazišao u ostalim oblastima,pa su mi i priznali pre pola decenije... elem gde stadoh... došao on i nahvata ga curica i odvede na Kalemegdan i sednu na klupicu i ona naravno odmah na oral,a on siroma tad nevin i moralan skoči i udari joj šamar i baci u travu pod klupicu i okrene se i pobegne...

    Tad nije verovao u to... posle godinu dana ode da živi sledećih 39 godina u Oslo,sad se u feb. vraca sa 2000e penzije,ekstra izgleda i dalje,a tamo ga nauče svemu i svačemu i on upoređuje eto to doba sa mladim i lakovernim šegrtom koji se poplašio na klupici,jer tada nije verovao u hedonizam,tj. nije ko imao da ga nauči u selu... a i sa 16 godina šta je mogao znati... Grize ga savest i sam se sebi smeje i danas kada se to pomene...

    Kaže i on da umalo da potraži 'odžu da ostade da se kali na Kalemegdanskim klupama...

  4. #34

    Odgovor: Vradžbine

    Sve bih ja te vračare i magove na prvom trgu streljao.
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  5. #35

    Odgovor: Vradžbine

    Citat Nenad_DPb kaže: Pogledaj poruku
    Sve bih ja te vračare i magove na prvom trgu streljao.
    Nemoj zezati kolega,pa citas li ti koje sve metode upotrebljavaju i kako dolazi do izlecenja ili sam se ja zalud trudio odavajuci dugo cuvanu porodicnu tajnu...

  6. #36

    Odgovor: Vradžbine

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Nemoj zezati kolega,pa citas li ti koje sve metode upotrebljavaju i kako dolazi do izlecenja ili sam se ja zalud trudio odavajuci dugo cuvanu porodicnu tajnu...
    ............zagrcnuh se..........
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #37

    Odgovor: Vradžbine

    Neki dan sam otero ciganku sa vrata mnogo je bila dosadna. Siguran sam da mi je nesto uvracala posle, stucam vec dva dana
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

  8. #38

    Odgovor: Vradžbine

    Ма хајте молим вас, какве враџбине? Ја када осетим да би могло бити нешто употребљено против мене из тог типа арсенала специјалног рата, само три пута пљунем и наставим даље. Верујте да сам у животу увек нахебо због својих грешака, а никада због враџбина, што је поуздан знак делотворности "тропљува" против урока.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #39

    Odgovor: Vradžbine

    Dečko koji je poginuo u nesreći sa mnom pre 23 godine... na sat pre nego što je napustio ovozemaljski život,izlazeći iz stana zajedno sa nama,videvši mačku na stepenicama ispred ulaza,vrati se i tri puta upali i ugasi svetlo u predsoblju stana,a nas 7-8 se smejemo i komentarišemo da nije mačka crna i dokle će da veruje u te gluposti... jbg

  10. #40

    Odgovor: Vradžbine

    Imam komisiju sa prvog sprata (ja sam na drugom), nesto starijeg od mene i mog imenjaka, jos aktivnog svalera, koji je pre par godina stupio u tajne i naravno intimne odnose sa komsinicom na mom etazu, odnosno doticna je stanovala tacno iznad njega. Akciju je kamuflirao tako sto je odlazio, kao, negde napolje u dvoriste, pa je ulazio na drugi ulaz i preko tavana dolazio do komsinice raspustenice...
    Medjutim, posto nema tajne koja se moze dugo kriti u mestu u kojem zivim, ubrzo su o tome pocela saputanja, pa i otvorena ogovaranja. Naravno, dobronamerne komsinice su vec nasle nacina da obaveste njegovu zenu o tome kako se moj imenjak svalera i to, ni manje ni vise, bas sa komsinicom, koje li drskosti.
    I znate li sta je njegova supruga na to potpuna mirna i sabrana rekla? Izgovorila je dve neverovatne recenice koje doslovce glase:
    - Nije on nista kriv. Ona mu je to uvracala!
    Dobronamerne komsinice su ostale bez teksta i nezadovoljne sto nisu kod prevarene prijateljice izazvale zeljeni efekat...

    Posle nekog vremena, sreo sam svog imenjaka i muski solidarno ga upitao kako li je to uspeo da ubedi zenu na takav nacin. On mi je na to rekao:
    - Slusaj komso, ja sam znao da se to ne moze sakriti, a poznavajuci ove nase detektive i cinkarose u susedstvu rekao sam ovoj svoj da nemam pojma sta je to sa mnom i da se osecam kao opsednut mracnim silama, jer mi se desava da krenem, recimo, na posao, a posle par sati se samo osvestim u komsinicom krevetu i da sam zabrinut, je mi je sigurno uvracala, posto je opste poznato da ne mogu ocima da je vidim...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #41

    Odgovor: Vradžbine

    Citat Pera Mitic kaže: Pogledaj poruku
    Neki dan sam otero ciganku sa vrata mnogo je bila dosadna. Siguran sam da mi je nesto uvracala posle, stucam vec dva dana
    Meni je to komšinica učinila s dekolteom ...
    dignut mi je već dva dana a njene bujne grudi su mi još pred očima
    Ko je za jednu voznjicu

  12. #42

    Odgovor: Vradžbine

    Najzanimljivije mi je ovo sa komshinicom koaj mu je ''uvrachala''. ha ha
    Kazem to, jer sam imala prilike da slichne rechenice, tipa ''nije on kriv, nego mu je k.... uvrachala'', chujem mnogo puta od prevarenih zena.
    Nashem mentalitetu ''bliska'' je pomisao da je ''kriv'' neko drugi ili ''neshto'' drugo, mada, posle filma "Andjeosko srce'', ne bih a da ne razmislim o woodu magiji i piletjim nozicama.
    "Mislite o tome!'' :D
    nemam potpis

  13. #43

    Odgovor: Vradžbine

    Hm...ovako: negde u osnovnoj shkoli pojave mi se bradavice na desnoj ruci, sitne, bilo ih je 40-ak komada...keva me odvede kod mog dede (ne rodjenog, nego iz familijU ) i chovek uzme crvene vunene konchice koje veze zamisljenim chvorovima iznad svake skupine bradavica...

    ...nisam ni osetio kada su nestale. Ne secam se da li je proshla nedelja, dve ili tri, samo se secam da sam u jednom trenutku pogledao u ruku, a njih vishe nije bilo.

    Eto, ja toliko o vradzbinama...

  14. #44

    Odgovor: Vradžbine

    kao mala plasila sam se uzasno od kucica.
    onda jednog leta kada sam otisla kod babe i dede na selu, baba pozove do nas kao neku vracaru iliti babu od jedno 100 godina. i ona kao vracala - ono cega se secam je da je ugarak kao stavila u vodu i onda sam ja morala da uzmem da popijem (bljak) i to je trebalo da me oslobodi straha..
    ja i dan danas nisam sigurna u prisustvu kucica tako da ne znam koliko je delovalo.
    ali je lepo secanje...mislim to sa vracanjem itd...

    kada je 91 poginuo moj brat, u mojoj kuci je vladalo ludilo bola i svega..pokusavala sam da nadjem objasnjenje i da tako ublazim bol, ali zna se u takvim situacijama ne pomaze bas nista...
    onda jedna moja drugarica jasna da bi me odvukla iz kuce (na jedvite jade) bila nasla neku gataru ciganku na zvezdari i odvukla me do nje..
    kao da se nadje razlog svemu, razlog postojanju, razlog ne postojanju,
    eto jako mi je zamrseno sve to secanje iz tog perioda....

    jasna bila rekla gatari nesto kao interesuje nas u generalnom,nista posebno itd...
    i tako kao da mi gleda u karte...
    ona je pomesala karte i rekla mi je da presecem. ja presekoh i karta koja se videla predstavljala je coveka u uniformi. i onda ciganka kao ... tebi je poginuo neko u uniformi...
    ne znam kako se to desilo, posto sam ja sekla karte...zaista ne znam...
    da li slucajnost ili ...nemam pojma...
    nakon toga, sve ono ostalo sto mi je rekla posle toga, ja vise nemam u glavi...
    all we need is love...

  15. #45

    Odgovor: Vradžbine

    Ciganka mi vracala na travi

    Ciganka mi vracala na travi
    Da ja nemam sreće u ljubavi.

    Ciganka mi jednu travku nudi
    Da dam dragoj da za mnom poludi.

    Hvala tebi ciganko na travi
    Ja sad imam sreće u ljubavi.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •