Torbice.. - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 26 od ukupno 26

Tema: Torbice..

  1. #16

    Odgovor: Torbice..

    Po meni torbica nije samo modni detalj, vec i prakticno sredstvo koje ocrtava karakter osobe vec na prvi pogled.

  2. #17

    Odgovor: Torbice..

    ...pa imam ih podosta....mora se zbog cipela....
    Inace najvise volim DJ torbice, nisu mnogo skupe a nisu ni one najjeftinije...a sasvim su lepog dizajna.....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  3. #18

    Odgovor: Torbice..


    Torbe za proljeće i ljeto 2008

    Torbe za sezonu proljeće/ljeto 2008. i dalje se smanjuju. Za večernje izlaske su jako male, a za dan veličinu torbe izaberite prema svojim potrebama i željama.

    Što se tiče boja, skoro da nema pravila. In su crna, bijela, jarke boje, ali i šarene torbe. Pa čak i one sa životinjskim uzorcima. Ako su uz to s velikom kopčom bit ćete potpuno u trendu.
    Ukoliko ste više za elegantan stil izaberite bijelu ili crnu, one se dobro slažu uz većinu odjeće. Međutim, osim što možete u njima izgledati klasično, ako ih kombinirate s cvjetnom haljinom dobit ćete potpuno novi look.

    Ako bi radije neku drugu boju prijedlog su pink, narančasta, žuta i crvena. Za razliku od prošlih sezona kada je smeđa boja bila uglavnom rezervirana za zimsku sezone, ovog proljeća je također in.

    COVERmagazin

  4. #19

    Odgovor: Torbice..

    mmmmm....torbice..one su moja slabost.
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  5. #20

    Odgovor: Torbice..

    Jučerašnji razgovor sa mužem;

    daje mi pare da kupim neke sitnice na buvljaku

    On: Evo ti sve pare, svakako još i potkošulju treba da uzmeš.
    Ja: Da, i torba mi treba.
    On: Šta?
    Ja: Kažem- da, i to mi treba!
    On: Aaaa, ja razumeo da ti i torba treba!



    Kupila danas jednu slatku belu. Pa imam nove sandale, treba mi i torba uz njih zar ne?

  6. #21

    Odgovor: Torbice..

    Torbice? Torbica i ja - to je u najmanju ruku mnogo smešno na moju visinu. Ne podnosim torbice, već tašne, tašnetine i torbuljake. Mora da bude specifična, a ako naletim na neki pogodan običnjak, dodam ja šta fali, udarim nitne, perle, cveće, dugmad, izlakiram, šta mi dune. Ako se i odlučim za manju, ona obavezno mora da ima "hvala ti bako" look. Samo to dolazi u obzir. Ne volim fejk torbe, a često me DJ ubode (odem sa drugaricom u veleprodaju pa ronim ), Guess kad naprave neku šmekersku i tešku... a i u Mamutu sam nalazila džakove koje volim da nosim. Stave po jedan primerak pa čekaju budalu koja će da se uhvati Ne jurim određene dizajnere i uvek našunjam nešto što mi se dopadne.



    To bi bila ja
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #22

    Odgovor: Torbice..

    valjda od svih stvari najmanje patim za tasnama, posto sve sto nosim mogu da potrpam u dzepove
    ionako vose volim kad mi je telefon for example u dzepu nego u tasni, sigurnija sam
    mada ne kazem.. imam ih par, koje sam kupila, jednom nosila i vise ne.. samo jednu, veliku sarenu postarsku torbu sam iznosila i posle nje vise nijedna
    mada priznajem, ponekad bi mi jako dobro dosla a nemam je
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #23

    Odgovor: Torbice..

    Torbe su jedna od mojih slabosti. Ne kupujem ih namenski, nego čekam da naletim na neku koja mi se dopadne i tu nalazim pare kako znam i umem ako nemam ali moram da je kupim.
    Imam ih prilično, svih boja i veličina mada je pink dominantna, mada ne znam zašto. Volim i šarene, vežene svih boja i oblika. Vise mi po stolicama i radijatoru a zimi imam ozbiljan problem da ih smestim po sobi jer ih skoro svakodnevno menjam i nikada ne uskladjujem uz obuću
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #24

    Odgovor: Torbice..

    ...ne patim za torbicama, imam par komaTa ali uglavnom nosim samo jednu koja mi se slaže uz većinu cipelica i garderobe...

    ...ne volim ni suviše velike ni suviše male torbice, važno mi je da potrpam sve sitnice bez kojih ne izlazim iz kuće i to je to...

    Praktičnost i funkcionalnost pre svega
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  10. #25

    Odgovor: Torbice..

    Torbice u trendu jesen 2010
    Mattew Williamson za Bulgari









    Ako ne znaš pametno govoriti, pametno ćuti !

  11. #26

    Odgovor: Torbice..

    Mnogo volim torbe.A onda uz torbu i cipele.
    Ne volim previse detalja na torbi,tipa perca,krzna,nitne,masne,trake.
    Ne volim ni previse drecave,sarene torbe.
    Volim nesto ovako....

    ili ovako...

    U ovakve vece torbe stane sve sto mi treba.
    Najveca vlast je vladati sobom.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •