Torbice..
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 26

Tema: Torbice..

  1. #1

    Torbice..

    Za sve one kojima je izlazak iz kuce nemoguc bez obaveznog aksesoara-Nj.V. Zenske Torbice.Kakve volite?Kakve dobijate,ako dobijate...Koliko ih imate?Slike?...

  2. #2

    11 Odgovor: Torbice..

    ja kupujem klasicne torbice, u jednoj boji, sa dugackim remenom, i uglavnom imam uvijek jednu, jer ne patim od istih. bitno mi je da je jednostavna, da mi se slaze kad bauljam po gradilistu i kad idem u grad. medjutim, da se nadovezem na pricu "kakve dobijate". prosle godine za rodjendan, sjeti se moja mama da ja nemam torbicu, i sva sretna ode kod kineza da mi kupi jednu (to je bio jedan od rijetkih rodjendana kada sam ja bila kuci, tako da sam se odvikla od dobijanja poklona od mame za rodjendan). e ljudi moji, ja vam tu scenu i torbicu ne mogu opisati. dolazi mama sva sretna sto je kupila nesto lijepo i prakticno, a jos mi se poklopilo da mi je rodjendan. a ja kad sam vidjela torbicu, samo sto me slog nije opalio
    znaci, torbica u obliku polumjeseca, sljastece crvena, sa lakiranim crnim porubom na kojoj je velikim crnim slovima pisalo STAR 84. medjutim sta cu, mama onako sretna, ja uzimam torbicu sva ponosna i ljubim mamu i kazem da BAS NIJE TREBALA i tako sam je nosala mjesec dana, naravno, svi zivi su mi mast vadili zbog te torbice , pa sam se ja konacno sjetila da joj kazem da joj je crknuo rajfeslus, pa sam kupila neku po svom ukusu.
    nattydread is coming to dinner

  3. #3

    Odgovor: Torbice..

    Torbice mnogo volim. Kad god udem u shoping moram da svratim da ogledam torbice. U poslednje pola god. sam dobila 2 Nine West torbe (jedna crna, a druga brown). Mnogo mi se svidjaju

    Upravo mjerkam jednu od Dooney & Bourke i jos jednu od Michael Kors-a.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  4. #4

    Odgovor: Torbice..

    Pa dobro,nisam bas neki veliki fan torbica... jednostavno,mrsko mi je da je stalno vucaram sa sobom,ili da pazim gde sam je ostavila kada izlazim.par puta mi se desilo da sam zaboravila kada sam krenula kuci iz kluba Eto,toliko o mojoj privrzenosti torbicama Imam valjda 4 ili 5 torbica

  5. #5

    Torbice..

    bio bi me blam da vam pokazem fotku..ali mozda se odvazim jednom...
    torbice?ne znam koliko ih imam....u svakom slucaju,uz svake cipele,svaku jaknu,svaku mogucu kombinaciju koja bi mogla da ispadne u mom ormanu...imam ih raznih boja,materijala,dimenzija,oblika....torbice su bitan deo mene..bez njih ne idem nikud...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  6. #6

    Odgovor: Torbice..

    Nemam ih bas puno ali mi je svaka draga na svoj nacin.Najvise volim one velike "torbetine" u koje moze da stane sve ono sto treba(a cesto se nadje i ono sto ne treba ).Bitno je da su funkcionalne i sto unikatnije sto se izgleda i boje tice.
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #7

    Odgovor: Torbice..

    ....imam ih dosta, u raznim oblicima i bojama, a najvise volim one velike, konforne, da bih potrpala sve i svasta u iste
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  8. #8

    Odgovor: Torbice..

    Imam ih dovoljno za svaku priliku ali blam ne blam najvise volim ruksake koji se tesko mogu upariti sa stiklama ili tako necim ali one su mi najdraze, jer jednostavno ja nosim uglavnom pola kuce sa sobom, ma uzas...ima svega u torbicama i torbetinama, nije ni cudo sto muskarci ne vole da se motaju u zenskim torbama jer nema nikad kraja stvarima natrpanih u torbe....
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  9. #9

    Odgovor: Torbice..

    Citat cicka kaže: Pogledaj poruku
    ima svega u torbicama i torbetinama, nije ni cudo sto muskarci ne vole da se motaju u zenskim torbama jer nema nikad kraja stvarima natrpanih u torbe....

    E, to me najvise cudi Zene toliko stvari stavljaju u torbice, a koje im kasnije tokom veceri i ne zatrebaju. Ne volim bas da vucem torbice sa sobom, kao sto rekoh, zaboravljam ih po klubovima ali kada konacno uzmem jednu, ja toliko stvari potrpam u nju da izgleda kao da sam stavila manju loptu unutra Katastrofa. A smejala sam se kevi jednom kada je u sred kafica istresla svu sadrzinu torbe na sto trazeci telefon
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  10. #10

    Odgovor: Torbice..

    uf.....
    pa... ovaj......
    imam ih toliko da odavno nema gde da ih stavljam pa ih kachim po zidovima....
    ranci, torbe, torbice....... od svih mogutjih i nemogutjih materijala/dezena....

    i u svaku moze da stane dovoljno stvari

    mada se ja periodichno uhvatim za dve-tri i njuh nosam mesecima.....

    pre neki dan sam kupila kozni ranchitj..... jooooj, divan je
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  11. #11

    Odgovor: Torbice..

    nemam nijednu tasnu
    astalno kukam d agubim stvari, i iste trpam kod drugarica po njihovim tasnama..
    ma kupicu je, od prvih para
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #12

    Odgovor: Torbice..

    ...žena treba da ima što veću torbicu...da mogu da stavim svoj novčanik...ključeve...telefone...sve što ja ne volim da nosim kod sebe...

  13. #13

    Odgovor: Torbice..

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    nemam nijednu tasnu
    astalno kukam d agubim stvari, i iste trpam kod drugarica po njihovim tasnama..
    ma kupicu je, od prvih para
    a gde tpaş sve te stvari ?
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #14

    Odgovor: Torbice..

    Dosad sam nosila najviše one sportske. Ja i fancy stvari?? Ma tko je to vidio!

    Ali kako sazrijevam te sam sve više i više u uredu, te kako sam počela šoseve nositi i cipelice.. Tako su torbe zaostajale za mnom.

    Pa, ne budi, fairy, lijena nego odi i počasti se s torbicom. Ipak postajem poslovna žena te se moram tako i oblačit. O ponašanju ćemo drugi put..



    Sviđa li vam se? Kupila sam jučer u Benetton-u za 400kn (~50 eura)..


    p.s. Da nadodam.. Inače ne kupujem torbice, pogotovo ne bih ovako 'skupu' ali eto. Jednom mogu i ja nešto potropiti, ne?
    Poruku je izmenio little fairy, 18.10.2007 u 11:22
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  15. #15

    Odgovor: Torbice..

    kupila sam tasnu, kupila sam tasnu
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •