Dogovor DSS - SRS?
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 64
  1. #1

    Dogovor DSS - SRS?

    "Lideri Demokratske stranke Srbije i Srpske radikalne stranke, Vojislav Koštunica i Vojislav Šešelj, potpisali su sporazum o formiranju zajedničke vlade, saznaje Blic.Prema sporazumu koji je postignut još pre raspisivanja parlamentarnih izbora, DSS- u je zagarantovano mesto premijera, dok će Tomislavu Nikoliću pripasti mesto predsednika Skupštine Srbije. Koštunica i Nikolić, ranije su demantovali spekulacije o postojanju sporazuma između dve stranke."

    Izvor: BLIC, 19. april


      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Dogovor DSS - SRS?

    А како га је Шешељ потписао, ставио папир у торту?
    Б52 и Блиц... страначка гласила, задужена за пљување политичких противника и плашење народа потопом.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Dogovor DSS - SRS?

    Ne znam izvor i verodostojnost tog izvora,ali i to bi bilo bolje nego jos trpeti ovaj zulum i sramotu koju sad trpi Srbin i castan domacin!
    Licno me nervira mlitavost Vojislava Kostunice,ali bolje i oni na vrhu nego LDP,LSD,DS,i ostale izdajice srpstva!
    TO SAM JA !!!!
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Dogovor DSS - SRS?

    ...Kuto...ako uskoro ne ispraznis big balls,ostace trajne posledice...
    ...ne bih komentarisao ovu vest...sacekajmo jos malo i videcemo...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Dogovor DSS - SRS?

    Влада ДСС и СРС није ништа немогуће после избора, лично нисам сигуран какве би последице те владе могле да буду.
    Оно што овде упада у очи је плашење народа од стране ДС-ЛДП медија. Од пада владе зна се да је могућа та коалиција, да је и логична, јер зашто би ДСС правио владу с онима с којима је већ био у влади и којима не верује. Али то није довољно за плашење, сад је потребан и неки супертајни споразум који је Коштуница потписао ни мање ни више него са Шешељом. Жути Кмер и Жута Штампа.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Dogovor DSS - SRS?

    Mislim da je ova vest deplasirana i potpuno neverovatna. Nameri koja se zelela postici verovatno bi jos malo pomoglo i da je napisano da su potpisnici pomenutog sporazuma jos i Slobodan Milosevic i Josip Broz Tito, a mozda i Vladimir Iljic Lenjin licno....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Dogovor DSS - SRS?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Влада ДСС и СРС није ништа немогуће после избора, лично нисам сигуран какве би последице те владе могле да буду.
    Pa nema drugog resenja sa obzirom da ce dobiti vecinu eventualno sa SPS-om.
    Posledice? Sa obzirom na kapacitet i poglede ljudi koji upravljaju tim strankama predvidjam daljnje usporavanje Srbije zapoceto ubistvom premijera i ponovnim dolaskom politike proslosti...
    Оно што овде упада у очи је плашење народа од стране ДС-ЛДП медија.
    Narod nije uplasen, ima RTS!
    Од пада владе зна се да је могућа та коалиција, да је и логична, јер зашто би ДСС правио владу с онима с којима је већ био у влади и којима не верује.
    Prirodan sled dogadjaja...
    Али то није довољно за плашење, сад је потребан и неки супертајни споразум који је Коштуница потписао ни мање ни више него са Шешељом. Жути Кмер и Жута Штампа.
    Nema tu plasenja, vecina Srbije se raduje toj koaliciji...
    Ono malo sto ce se ipak uplasiti drzi spremne kofere...
    Back in red!
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Dogovor DSS - SRS?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Nema tu plasenja, vecina Srbije se raduje toj koaliciji...
    Ајде ајде, управо то плашење изолацијом и деведесетима је донело ону величанствену победу Тадићу од 2,5% разлике, после које су се Жути Кмери разгоропадили као да ће Тадић да постне нови Броз.

    Ono malo sto ce se ipak uplasiti drzi spremne kofere...
    Чиста демагогија.
    Онај ко је хтео да оде отишао је или тражи начин да оде. Шта сад, као неко ко је веровао у Србију и волео Србију, а могао је да оде, ће сад да оде кад на власти буде коалиција ДСС-СРС? Неко с добрим послом ће да оде? А Аустралија и Канада ће отворити врата и примити на милионе гласача ДСа и ЛДПа? Мислим, смешно...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Dogovor DSS - SRS?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ајде ајде, управо то плашење изолацијом и деведесетима је донело ону величанствену победу Тадићу од 2,5% разлике, после које су се Жути Кмери разгоропадили као да ће Тадић да постне нови Броз.
    Pa zar nije realnno plasiti ljude izolacijom? Pa protivkandidat je bio Tomislav nikolic, sovinista...
    A to oko novog Broza, smesno...
    Чиста демагогија.
    Pricas o politici buduce vlade?
    Онај ко је хтео да оде отишао је или тражи начин да оде. Шта сад, као неко ко је веровао у Србију и волео Србију, а могао је да оде, ће сад да оде кад на власти буде коалиција ДСС-СРС? Неко с добрим послом ће да оде? А Аустралија и Канада ће отворити врата и примити на милионе гласача ДСа и ЛДПа? Мислим, смешно...
    Prijatelju, drzava smo sa najvecim odlivom mozgova u Evropi.
    Danas ima manje fakultetskih obrazovanih ljudi kod nas nego pocetkom 90-ih.
    Pitanje je moze li neka vlada da uspori odlazak najskolovanijih?
    Sumnjam da ce buduca moci...
    Koliko znam, bitno je da se ode, nije bitno dali je Australija ili Kanada sada je na ceni i Ceska i sl.
    Ti sto vole i veruju u Srbiju te podrzavaju politiku izolacije ustvari nemaju kuda da odu jer nemaju sta ni da ponude...
    Poruku je izmenio BaneK, 19.04.2008 u 21:28
    Back in red!
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Dogovor DSS - SRS?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Pa zar nije realnno plasiti ljude izolacijom? Pa protivkandidat je bio Tomislav nikolic, sovinista...
    Постоји разлика између указивања на опасност и хистеричног препадања народа.

    Pricas o politici buduce vlade?
    Шта покушаваш оваквим генијалним доскочицама?

    Prijatelju, drzava smo sa najvecim odlivom mozgova u Evropi.
    Danas ima manje fakultetskih obrazovanih ljudi kod nas nego pocetkom 90-ih.
    Pitanje je moze li neka vlada da uspori odlazak najskolovanijih?
    Sumnjam da ce buduca moci...
    Koliko znam, bitno je da se ode, nije bitno dali je Australija ili Kanada sada je na ceni i Ceska i sl.
    Ti sto vole i veruju u Srbiju te podrzavaju politiku izolacije ustvari nemaju kuda da odu jer nemaju sta ni da ponude...
    Одакле су подаци да смо држава са највећим одливом мозгова у Европи?
    Из свих држава источне Европе одлазе они који могу негде друго да нађу бољи живот, што је земља беднија, то је више оних који беже. Бугарску и Румунију су рецимо напустили милиони људи у последњих неколико година како би радили на западу.
    То је тренд који се не може нешто посебно смањивати или повећавати у неком кратком року.
    Иначе, државе које данас примају имигранте, Грчка, Италија, Шпанија, Португал... некад су и саме "слале" људе на бауштелу у Дојчланд или Франкрајх...
    Poruku je izmenio BaneK, 19.04.2008 u 21:28 Razlog: kodovi
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Dogovor DSS - SRS?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Шта покушаваш оваквим генијалним доскочицама?
    Ako se necija politika zasniva na demagogiji onda je to politika SRS...
    Одакле су подаци да смо држава са највећим одливом мозгова у Европи?
    Ti ne verujes u to?
    Из свих држава источне Европе одлазе они који могу негде друго да нађу бољи живот, што је земља беднија, то је више оних који беже. Бугарску и Румунију су рецимо напустили милиони људи у последњих неколико година како би радили на западу.
    Ali je razlika da i nepismeni Bugari i Rumuni danas imaju sansu da zarade neki evro radeci po belom svetu...nema viza...
    То је тренд који се не може нешто посебно смањивати или повећавати у неком кратком року.
    To je trend koji se ne tice buduce koalicije...
    Иначе, државе које данас примају имигранте, Грчка, Италија, Шпанија, Португал... некад су и саме "слале" људе на бауштелу у Дојчланд или Франкрајх...
    I sta to znaci?
    Back in red!
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Dogovor DSS - SRS?

    Blic moze da se baci u smece zajedno sa B52...Sorosevi ljudi, strasno je to kako ima debila koji veruju u ovo, pre vam je Kostunica bio bog koji ce vas izvaditi iz siromastva, a sad?Licemerje.
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Dogovor DSS - SRS?

    Pitanje Je Sta Nam Pruza Jedna ,a Sta Druga Opcija,mi Se Svi Vrtimo Oko Pitanja Evrope,kosova,a Najvaznije Pitanje Je Velika Nezaposlenost,mnogo Siromasnih,...neki Ce Reci Kad Udjemo U Eu,dobicemo Pare,investicije,projekti,itd,super Ali I Dalje Ce Biti Puno Nezaposlenih,pogotovo Onih Izmedju 40 I 50 Godina ,ti Danas Ne Mozes Normalno Da Se Zaposlis U Bilo Kom Javnom Preduzecu Ako Nisi Politicki Podoban Ili Nisi Neciji Rodjak, Kum Ili Slicno,tu Nisu U Pitanju Samo Radikali Koji Su Navlasti,vec Idemokrate,kod Njih Je Jos Gore,kod Ovih Partijski Zasluziz I Zaposlis Se ,a Kod Ovih Kum,rodjaci,veza,a Nekad I Po Partijskoj Zasluzi,....a Sta Da Rade Oni Koji Nisu Nigde Ni Tamo Ni Amo,ljudi Koji Samo Zele Posteno Da Rade,e Ti Nikad Do Posla Nece Doci..........e To Je Rzlika Izmedju Nas I Evrope......kod Njih Rad,znanje,a Ne Politicka Podobnost...daleko Smo Drage Moje Demokrate Mi Od Eu
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Dogovor DSS - SRS?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Ti ne verujes u to?
    Питао сам одакле су подаци. Мало ми је мука од фрљања "поузданим информацијама" којима нико не зна извор.

    Ali je razlika da i nepismeni Bugari i Rumuni danas imaju sansu da zarade neki evro radeci po belom svetu...nema viza...
    Јесте. Њих су одлучили да интегришу, нама су одлучили да разбију државу. Мислим на Југославију.

    To je trend koji se ne tice buduce koalicije...
    Не претерано. Све и да на власт дођу радикали без икога, иселиће се они који могу и којима није добро у Србији. Неће се иселити нико коме је добро а може, а они којима није добро би се свакако иселили да могу. А не могу јер није лако иселити се свакоме, велика је навала на богате земље.

    I sta to znaci?
    Значи да се не једе све што лети.
    Значи да би свако ко се већ петља у питања стандарда и емиграције требало прво мало да се информише.
    Значи да је број земаља у којима је стандард јако висок доста мали. Значи да ми нисмо једна од тих земаља и да нећемо бити још неко време. Некад нису биле ни земље које су то данас, рецимо Швеђани су се исељавали у Аргентину, Никарагву, Италијани да не причам где све, Енглези, Ирци, Немци...
    Причати да ми нисмо међу богатим земљама јер је Коштуница на власти, или да се људи исељавају јер им се не свиђа рејтинг радикала је бесмислица.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Dogovor DSS - SRS?

    Citat miloca kaže: Pogledaj poruku
    Blic moze da se baci u smece zajedno sa B52...Sorosevi ljudi, strasno je to kako ima debila koji veruju u ovo, pre vam je Kostunica bio bog koji ce vas izvaditi iz siromastva, a sad?Licemerje.
    Koshtunica nije bio bog koji ce nas izvaditi iz siromashtva... Koshtunica se nije izborio za mesto predsednika... on je na to mesto dovuchen... probudili su ga i doveli. Iskoristio je energiju naroda i preokrenuo je u negativnu... uvukao se u miloshevicev aparat i nastavio tamo gde je sloba stao.
    a ako cemo o licemerju... koshtunica je definicija za licemerje (i josh neke pojmove, ali da ne ulazim sad u to) tako da nismo mi ti koji su licemerni.


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...
      Vrh

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •