Muškarci "papučari" ? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 36
  1. #16

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    Muškarci papučari su podsvesni cilj svake žene. Međutim, one koje ne uspeju da od svog partnera naprave papučića nisu ni svesne koliko su u stvari srećne što im se namera ne ostvaruje...

    (Ajd sada raspalite...)
    Poruku je izmenio Kitty, 26.11.2008 u 13:47 Razlog: slovce
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #17

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    papucar, paticar ili nesto trece...sasvim je svejedno..
    bitnije je da je u i onda nece biti nikakvih problema oko pranja, usisavanja, kuvanja... dogovoricemo se nekako...
    vatru u meni nikada neće ugasiti sivilo dana

  3. #18

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    To je ona vrsta muskarca sa kojim se dogovorim u vezi posla, zabave, ili neceg drugog, i kada vec smatram dogovor postignutim (rec je rec, vazi kao pisana), onda pridje njegova draga i iako pojma nema o tezini problema, umesa se. On umesto da argumentovano obrazlozi i odbrani svoj stav, unapred se predaje i pogledom ili glasom samo kaze: ``Da, draga!``

    e meni se ne svidjaju papucari volim muskarce sa stavom , kad zna sta hoce, a ne da mi se stalno poltronise
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #19

    08 Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    e meni se ne svidjaju papucari volim muskarce sa stavom , kad zna sta hoce, a ne da mi se stalno poltronise
    papucari i nisu samo muskarci koji vicu da, draga,...nego muskarci koji su nasli sebe u zivotu sa svojom dragom i koje boli briga da izlaze sa drustvom po kafanama ili kladionicama.

    Papucar je i neko ko hoce da uziva u svakom trenutku sa svojom dragom pa morao i da odbije staro drustvo od sebe i sta je tu lose pa porodica tj. zena je na prvom mestu a to nije poltronstvo,...a slaze se moje zence sa mojim stavom!

  5. #20

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    papucari.......nista gore....Nekako su mi celi nezanimljivi,nemaju svoj stav,misljenje......tj misljenje imaju al je uvek kako draga kaze......mada do nekle i bolje da je takav bar nista necu raditi u kuci....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  6. #21

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Muškarci papučari su podsvesni cilj svake žene. Međutim, one koje ne uspeju da od svog partnera naprave papučića nisu ni svesne koliko su u stvari srećne što im se namera ne ostvaruje...

    (Ajd sada raspalite...)
    ...ma nećem da raspalim..za sad

    Ne znam ja,da li su podsvesni cilj svake žene...al' ono što sigurno znam je da su foliranti neviđeni...

  7. #22

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    Tek su "papucari opasni". Sve kao cile-mile, a onda vataju krivinu kad god su u mogucnosti. Imala u svom okruzenju primere. Kad sam cula za dogodovstine nisam mogla da verujem. Sve to njihovo povladjivanje zenama ima svoj cilj i svoju cenu. Veruj te mi.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  8. #23

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    Citat tutifruti kaže: Pogledaj poruku
    Tek su "papucari opasni". Sve kao cile-mile, a onda vataju krivinu kad god su u mogucnosti. Imala u svom okruzenju primere. Kad sam cula za dogodovstine nisam mogla da verujem. Sve to njihovo povladjivanje zenama ima svoj cilj i svoju cenu. Veruj te mi.
    ...znaci...treba da ne-jebem zenu 5% da ona ne bi posumnjala u mene?......interesantno...moram da probam...
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #24

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    ...ma nećem da raspalim..za sad

    Ne znam ja,da li su podsvesni cilj svake žene...al' ono što sigurno znam je da su foliranti neviđeni...
    a da li je AL kao predstavnik svih papucara ove planete folirant?


    ili je njegov komsija anti-papucar folirant?



    ajd da definisemo jednog idealnog papucara pa da na osnovu njega lupamo dalje nanulama

    !

    Citat tutifruti kaže: Pogledaj poruku
    Tek su "papucari opasni". Sve kao cile-mile, a onda vataju krivinu kad god su u mogucnosti. Imala u svom okruzenju primere. Kad sam cula za dogodovstine nisam mogla da verujem. Sve to njihovo povladjivanje zenama ima svoj cilj i svoju cenu. Veruj te mi.
    sta pre podne papucar a nocu trazi cipelicu za pepeljugu,.pa to je kao neki suster koji radi u dve smene

  10. #25

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    Citat robert ns kaže: Pogledaj poruku
    ajd da definisemo jednog idealnog papucara pa da na osnovu njega lupamo dalje nanulama

    !
    ja definisala...

    ..nešto si 'teo? ..vidim ti se razlupao na sve strane...

  11. #26

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    Mislite vi sta hocete, ali ja znam dvojcu. Bili su muzevi da ne poverujes. Sve sto zena kaze, pomoc u kuci, oko rucka, spremanja, sve kako zena kaze. Za mene su bili pojam kako treba postupati sa zenom. Na kraju obojca imali sa strane vezu i to duze vreme. Kad su oni to stizali, a da zene nista nisu primetile, nije mi jasno. Doduse, kad su posle vracale film, neke stvari su im bile sumnjive i to je bilo to. Danas su to razvedeni brakovi. Eto. I to je papucic
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  12. #27

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    Citat robert ns kaže: Pogledaj poruku
    papucari i nisu samo muskarci koji vicu da, draga,...nego muskarci koji su nasli sebe u zivotu sa svojom dragom i koje boli briga da izlaze sa drustvom po kafanama ili kladionicama.

    Papucar je i neko ko hoce da uziva u svakom trenutku sa svojom dragom pa morao i da odbije staro drustvo od sebe i sta je tu lose pa porodica tj. zena je na prvom mestu a to nije poltronstvo,...a slaze se moje zence sa mojim stavom!
    pa bas ne volim tipove koji mi se okace o suknju i nemaju svoje drustvo brate,mlogo su sumnjivine piju sa drustvom, ne svrckaju, pomazu zeni da hekla,veze takvi muskarci koji mi sve povladjuju su mi nezanimljivi
    Najveca vlast je vladati sobom.

  13. #28

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    pa bas ne volim tipove koji mi se okace o suknju i nemaju svoje drustvo brate,mlogo su sumnjivine piju sa drustvom, ne svrckaju, pomazu zeni da hekla,veze takvi muskarci koji mi sve povladjuju su mi nezanimljivi
    ali zato takvi muskarci slobodno putuju. Papuce ih uvek cekaju.
    A tek oni koji izlaze sa muskim drustvom kao da popiju nesto a u braku su pa pricaju gluposti o politici o fudbalu pa se hvale kakvi su kod kuce ccc.kako je to sumnjivo kad neko trazi da ima slobodu da izlazi sa momcima a prerastao je to ili bezi od bracnih obaveza ili se zeznuo kod braka?

    Al me seti pa radio sam goblene...a drzati vunicu dok se razmotava i to je umetnost.
    Samo ne znam otkuda to iskrivljeno misljenje da su muskarci papucari bez svojeg JA. Imam neki utisak da neke ovde vole balkanius sirovinus muz da izlazi kad mu se prohte da dolazi kuci natreskan da kao ima svoju slobodu u braku a da zena samo sedi kuci i uvek ga docekuje sa toplim jelom eto na to se svodi razmisljanje onih koji hoce muskarcinu da treska sakom u sto da podvikne il lupi zenu eto samo da nije nezanimljivi papucar,.svasta

    Zar niko nije cuo da je brak jedno drugarstvo gde se dvoje dogovara i zivi zajedno da je muskarac sastavni deo braka i da on treba da pomaze zeni..Ali nije krivite neke koji su mozda odrasli u nekim patrijahalnim uslovim a gde su uceni/ucene da zenu treba prvo kamenom pa onda poljupcima.
    Smesno je videti nekoga kad se smeje muskarcu papucaru koji doceka zenu skuvanim jelom ili joj pomaze a eto to nije poltronstvo ni gubitak svoje licnosti nego samo postovanje bracnog partnera!

  14. #29

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    Citat robert ns kaže: Pogledaj poruku
    ali zato takvi muskarci slobodno putuju. Papuce ih uvek cekaju.
    A tek oni koji izlaze sa muskim drustvom kao da popiju nesto a u braku su pa pricaju gluposti o politici o fudbalu pa se hvale kakvi su kod kuce ccc.

    Al me seti pa radio sam goblene...a drzati vunicu dok se razmotava i to je umetnost.
    Samo ne znam otkuda to iskrivljeno misljenje da su muskarci papucari bez svojeg JA. Imam neki utisak da neke ovde vole balkanius sirovinus muz da izlazi kad mu se prohte da dolazi kuci natreskan da kao ima svoju slobodu u braku a da zena samo sedi kuci i uvek ga docekuje sa toplim jelom eto na to se svodi razmisljanje onih koji hoce muskarcinu da treska sakom u sto da podvikne il lupi zenu eto samo da nije nezanimljivi papucar,.svasta

    Zar niko nije cuo da je brak jedno drugarstvo gde se dvoje dogovara i zivi zajedno da je muskarac sastavni deo braka i da on treba da pomaze zeni..Ali nije krivite neke koji su mozda odrasli u nekim petrijahalnim uslovim agde su uceni.ucene da zenu treba prvo kamenom pa onda poljupcima.
    Smesno je videti nekoga kad se smeje muskarcu papucaru koji doceka zenu skuvanim jelom ili joj pomaze a eto to nije poltronstvo ni gubitak svoje licnosti nego samo postovanje bracnog partnera!
    hej ti si me shvatio ozbiljno? pa dobromisli sta hoces
    Najveca vlast je vladati sobom.

  15. #30

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    Citat lado kaže: Pogledaj poruku
    hej ti si me shvatio ozbiljno? pa dobromisli sta hoces
    pa sta mogu kad nijedan papucar da se javi stide se. A znaju kako je to lepo biti kad dobijes i kolace po zelji

    p.s. ni zene vise ne nose suknju pa nemas gde da se uhvatis,..moras za farke,..

    mrzi moje zence da nesto napise....o papucicama sa gombama

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muškarci vole "nevaljale" devojke
    Autor petersi u forumu Muška kafana
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 19.11.2016, 17:49
  2. Muškarci "čizmaši"!
    Autor memento u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 16:28
  3. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 17:30
  4. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 09:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •