Muškarci "papučari" ? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 36 od ukupno 36
  1. #31

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    Citat robert ns kaže: Pogledaj poruku
    Zar niko nije cuo da je brak jedno drugarstvo gde se dvoje dogovara i zivi zajedno da je muskarac sastavni deo braka i da on treba da pomaze zeni..
    E pa ovo opisano nije delo foliranja,...i ja ne smatram da su to papučari...rekoh da su foliranti,da..ajd može se reći i veoma dobri glumci

    Nije papučar onaj koji pomaže svojoj ženi...ne..nego igrač ,glumac,folirant,kako god...onaj što pliva gde god ga baciš...

  2. #32

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    Citat tutifruti kaže: Pogledaj poruku
    Mislite vi sta hocete, ali ja znam dvojcu. Bili su muzevi da ne poverujes. Sve sto zena kaze, pomoc u kuci, oko rucka, spremanja, sve kako zena kaze. Za mene su bili pojam kako treba postupati sa zenom. Na kraju obojca imali sa strane vezu i to duze vreme. Kad su oni to stizali, a da zene nista nisu primetile, nije mi jasno. Doduse, kad su posle vracale film, neke stvari su im bile sumnjive i to je bilo to. Danas su to razvedeni brakovi. Eto. I to je papucic
    Pa nije to papucic,to je mudar covek...papucic se plasi zene i pomaze u kuci...mudar pomaze,ali i krlja sa strane...mesate babe i zabe...

  3. #33

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    ajde sad cu budem ozbiljnavolim muskarce sa stavom,koji imaju svoje misljenje al to opet ne mora da znaci da ne vodi racuna o osecanjima i potrebama svoje polovine.naravno da mislim da* dogovor kucu gradi* pa tako i muskarac ako je voljan da se dogovara u vezi ne smatram da je papucic vec muskarac vredan postovanja.

    p.s. jedino sto manjka sto su takvi muskarci rariteti
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #34

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Može li neko da mi objasni kakvi su to muškarci?
    Oni koji nemaju svoje ja već glade svoja jaja čim bi njihova polovica zucnula.

    Jesam pogodila?

    Ugh što ne volim takve 'muškarce' Ili da velim - pičiće?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #35

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    takvi muskarci su odvratni.bar meni...rade sve umesto zene,kad ona okom on skokom,lice na pedercicemuskarac treba da je pravo musko....u svakom smislu,i zenin zastitnik i andjeo cuvar

  6. #36

    Odgovor: Muškarci "papučari" ?

    Došla ekipa po prijatelja papučara i zovu ga na cugu. Kaže papučar...evo samo da se javim ženi.
    I vraća se posle 5 minuta...
    -Ma ko joj jebe mater idite vi bez mene.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Muškarci vole "nevaljale" devojke
    Autor petersi u forumu Muška kafana
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 19.11.2016, 18:49
  2. Muškarci "čizmaši"!
    Autor memento u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:28
  3. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  4. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •