Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare? - Strana 2
Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 132
  1. #16

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Ne bih uradio ama baš ništa.

  2. #17

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Paaaaaaaaaa... To zavisi da li je u pitanju neki moj prijatelj, ili osoba koju površno poznajem. Prijatelju/prijateljici bih uvek rekla, jer polazim od toga da bih ja smatrala za veliku izdaju kada bi moj prijatelj tako nešto znao i ne bi meni rekao. Time bi, čini mi se, ispao više prijatelj "prevarantu" nego meni. Poznaniku, drugu ili drugarici sa kojima nisam u baš bliskim odnosima ne bih rekla, jer ne osećam da sam pozvana da se, na bilo koji način, mešam u život onih ljudi sa kojima nisam u najprisnijim odnosima.

  3. #18

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    sve zavisi,ako je u pitanju neka drugarica sa kojom se poznajem al ne bas super onda ne bih nista uradila,sa druge strane sako e radi o drugarici sa kojom sam dobra i koju cijenim svakako cu joj reci jer izmedju nas nema tajni,uvjek polazim od sebe u takvim situacijama

  4. #19

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Uh,tesko pitanje!Bila sam svedok mnogo puta a i sada sam...Veoma nezahvalna pozicija a ja trebam da izbalansiram izmedju njih i da nastavim da se grbavim...Jednom sam rekla pa ispala u*rana,sada samo mudro cutim...
    I may not be perfect but I'm always me

  5. #20

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Ako mi je baš dobar prijatelj i toliko nesrećan i naivan da ne primećuje da mu neko usrećuje partnerku rekao bih mu.
    ,,Partnerka ti se švrlja sa mnom''!

    Kada bi zinuo zaprepašćeno, potapšao bih ga po ramenu i rekao ,,šalim se , nije sa mnom''.

    Čini mi se da je to najbezbolniji, ili najdebilniji, način da ga malo prodrmam i ostavim njemu na volju da pokrene vijuge i shvati realnost.

  6. #21

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Eh,ako je samo drug,drugarica,najbolje cutati,oni vec ce srediti njihove probleme,ali kad sam videla snajku,nisam mogla da cutim,sve sam rekla bratu pokojnog,radio je ko konj da njozi ne fali nista,a ona ga prevarila,e to ne
    No me toques

  7. #22

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Cak i ako je prijateljstvo ili tome slicno u pitanju, ne bih volela da se uplicem. Ostala bih po strani. Bolje je mudro cutati, nego ispasti
    neunistiva zlojebaba!

  8. #23

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Cak i ako je prijateljstvo ili tome slicno u pitanju, ne bih volela da se uplicem. Ostala bih po strani. Bolje je mudro cutati, nego ispasti
    Jel bi ti volela da tvoja drugarica vidi kako te muz vara a da ti ne kaze?
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  9. #24

    Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Definitivno ne bih ništa rekla...Najbolje je ne mešati se u tudje odnose, jer uvek onaj treci bude okrivljen...
    U ostalom, na greškama se uči...

  10. #25

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Ne bih rekla ništa...
    Moji stavovi po pitanju prevare (ako se ovde radi o preljubi, a radi se ) se veoma razlikuju od stavova većine ljudi... i ne smatram da je ona sama po sebi bitna... zato bih ćutala...
    Ima gorih stvari od toga, na žalost
    Sve to je dobro u ivotu ili je nezakonito ili je nemoralno ili goji.

  11. #26

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Ja bih je ucenjivao ... trazio kontra - usluge i p...
    are
    Ko je za jednu voznjicu

  12. #27

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Postoje 2-3 osobe kojima bih rekla da ih partner vara. Znam da ne bih ja ispala kriva u celoj prici i da bi cenile moju iskrenost.

    Za ostale - ne znam, ali mislim da ne bih rekla. Cesto se ljudi naljute i pogresno protumace tvoju (dobru) nameru, tako da bih bila veoma oprezna i cutala. Nije bas junacki, ali ljudi su takvi.

  13. #28

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Ne bih rekla.
    Razmišljala sam o ovome, jer sam bila svedok scene - da li da kažem svojoj prijateljici da se njen muž duuuugo opraštao, sa sve poljupcima i nevidjenom vatačinom, od jedne prakljače, ispred njene zgrade, u našem komšiluku... I nisam rekla. Čovek uvek zna kada je prevaren. Zašto ne reaguje - to je već drugo pitanje. Da sam joj rekla, ona bi, možda, imala neku moralnu obavezu da reaguje. Ovako, oni i dalje žive u svom srećnom braku, verovatno se lažu medjusobno do besvesti - i to zaista nije predmet mog interesovanja.
    Ne bih rekla i ne kajem se što nisam rekla.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  14. #29

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    skoio bi na gomilu
    Ko je za jednu voznjicu

  15. #30

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Ne bi se mesao u neciji zivot

Strana 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta biste uradili, a ne smete!?
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 165
    Poslednja poruka: 09.02.2016, 13:14
  2. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 06.06.2014, 22:58
  3. Kad biste bili...
    Autor Kill Bill u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 2284
    Poslednja poruka: 18.09.2013, 20:37
  4. Kad biste mogli...
    Autor bellissima u forumu Ljubav
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 15.01.2012, 20:02
  5. Kakva biste veštica bili?
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 09.12.2009, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •