Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare? - Strana 7
Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 132
  1. #91

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Bila sam svedok jedne prevare, naime, moju prijateljicu je prevario njezin tadašnji momak, sadašnji muž (da, da). Dugo sam se predomišljala šta da radim, da li da joj kažem ili ne...i izabrala sam da joj kažem. Međutim, to je protumačila sasvim drugačije, jer je svim srcem volela svog momka i prešla preko te prevare (jer ona misli da je nije prevario), poverujući njemu da sam ja to izmislila i da to nije bila prevara nego su njih dvoje samo izašli na piće i on je nju otpratio kućiŠta reći, dugo smo imale hladan odnos nas dve i onda je on ponovio istu grešku, ali ovog puta i sama drugarica je bila svedok izvinjavala se ona meni, a ja...pa naravno da sam prihvatila izvinjenje...udala se ona za njega i imaju dve prekrasne kćerkice...a on...duga priča....a ona...ma voli ga i oprašta
    Ja sam za to da treba reći, pa nek njih dvoje rasprave, mislim zašto ceo grad ili selo da zna, a tvoj prijatelj/ ica da ne zna, kakav si onda prijatelj ako nisi tu da pomogneš, otvoriš oči. Prijatelji služe i u zlu, a ne samo u veselju

    Naravno, ja nikad ne bi rekla za prevaru da je neki poznanik u pitanju, ali prijatelj /ica...pa mislim delimo dobro i zlo na rečima, pa onda ćemo i u stvarnosti.

    Za sve vas jedno prosto pitanje...daleko bilo (evo i pomerila sam se sa mesta ), da vas vaš partner prevari, a vaš prijatelj je svedok te prevare...posle nekog vremena vi saznate za tu prevaru, ali isto tako i saznate da je vaš prijatelj znao za to...pitanje je kako bi se osećali znajući da je znao, a nije vam rekao ?
    Poruku je izmenio cvishna, 22.10.2008 u 08:01

  2. #92

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    jednostavno ne vidim
    Ko je za jednu voznjicu

  3. #93

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Slep kod očiju?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  4. #94

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Slep kod očiju?
    nadoknadim ulpm dodira
    ma to je najbolje ... ne videti ... inae ljudi razliito tumae to şto im se kaze ...
    posebno zene ...
    ja to nekako nagovestim izokola i polako joj uvuem crva
    sumnje pa nek vidi sama da li joj prija illi ne
    Ko je za jednu voznjicu

  5. #95

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Ranije sam mislila da je bolje sve reci, posebno ako ti je ta osoba vrlo bliska. sad tako ne mislim. Pravim se luda, na kraju uvek ispadne grbav taj ko se pravi pametan. Cutanje je zlato!

  6. #96

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Sve zavisi ko je u pitanju,bliska osoba meni ili neko sa strane ne toliko bitan u mom zivotu.Ako je u pitanju neko do koga mi je stalo,clan porodice,drugarica rekla bih bez oklevanja.

  7. #97

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Polazim od toga da zamislim kako bi meni bilo ako saznam da je neko moj znao, a nije mi rekao..Tako da ako bih uhvatila da neko vara nekog mog, zna se.. Istina na chistac!
    I bivalo je toga.. I koliko god da situacija bude neprijatna u prvi mah, tvoj ostaje tvoj i tu boga nema..

    Za one druge me bas briga
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #98

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Cutala bih,imam losa iskustva sto se toga tice...Kazem za prevaru ili tako nesto a oni ne poveruju i tek kada prodje neko vreme dodje istina na videlo.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  9. #99

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Ovih dana sam na ovim "mukama"

    Juce videla mog kuma sa....nekom koja, gle nije moja kuma....u sred bela dana....setaju se gradom...mislimmm

    ...cak je i slicna njoj...onako punija, ok...koju godinu je mladja....ali bahatija nekako, u punk fazonu...nema stila....

    On je promumljao ...cao....a u ocima mu se videlo...e, nemoj reci N. ...MOLIM TE....

    ...ne, necu reci...on/ona/oni znaju zasto im je kako im je....sta da se ja tu petljam
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #100

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Lupio bi šakom o sto i rekao:
    Oću svoj deo, nećete me prevariti!!

  11. #101

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Citat slavkos kaže: Pogledaj poruku
    Lupio bi šakom o sto i rekao:
    Oću svoj deo, nećete me prevariti!!


    wiknuo bih i zaprijetio: 'swe cu was pobit,mater wam jebem'

  12. #102

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Jedva docekala da istrtljam svima
    Hoću da se i moj potpis vidi!!!

  13. #103

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    I ostala samo svedok necije prevare_
    Nikada se ne bih stavila u neciji zivot jer svako treba sam da shvati,vidi ili ukapira_
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  14. #104

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Mislim da je to veoma neprijatna situacija.....ne bi sigurno isla pa pricala,gledala bih svoja posla
    Najveca vlast je vladati sobom.

  15. #105

    Odgovor: Šta biste uradili kada biste bili svedok prevare?

    Umem da zaglavim radeći na terenu do sitnih sati tako da...sam svašta i viđao. Mnogi(e) od njih mi posle dan dva viknu piće..jer se nisam mešao i nisam "lajao". Ipak...zadržavam pravo da sebi bliskim ljudima (a to je broj manji od broja prstiju na jednoj ruci) ukažem da možda "ništa nije kao prije", jer želim da ih uvek mogu pogledati u oči. Te bliske sam i birao baš po kriterijumu da se može reći sve, i ja njemu (njoj) i oni(e) meni.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta biste uradili, a ne smete!?
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 165
    Poslednja poruka: 09.02.2016, 13:14
  2. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 06.06.2014, 22:58
  3. Kad biste bili...
    Autor Kill Bill u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 2284
    Poslednja poruka: 18.09.2013, 20:37
  4. Kad biste mogli...
    Autor bellissima u forumu Ljubav
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 15.01.2012, 20:02
  5. Kakva biste veštica bili?
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 09.12.2009, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •