Epitaf za forumaša - Strana 7
Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 112
  1. #91

    Odgovor: Epitaf za forumaša

    _baba_
    (18.. - 20..)


    Otišla je po zadatku
    Da kampuje na oblačku
    Svetome Peri dane
    Da zagorča natenane

    Internet mu nebeski traži
    Da VC-u dane draži
    Da istera iz raja slabe
    Jebivetre i barabe
    Poruku je izmenio Morpheus, 01.12.2009 u 18:21

  2. #92

    10 Odgovor: Epitaf za forumaša

    Naša draga yuna.. otišla je u samom cvetu starosti,pred sam kraj svog života..

    Ostavila je za sobom mnogo napisanih knjiga koje niko nije pročitao.. I mnogo prijatelja za koje je mislila da su joj to bili.. Volela je svoje roditelje,ali oni nisu voleli nju.. možda zato što je bila mnogo ružna kad je bila mala.. Ništa baš, ništa-nikakav trag nije ostavila za sobom po čemu bi je ljudi pamtili.. zato se sad bezbrižno baškari na oblaku tamo negde u Svarga Loki...Jer njene zasluge su bile one na nebu,a ne one na zemlji...
    patetično ha?

  3. #93

    Odgovor: Epitaf za forumaša

    Becar (19.. - 20..)

    Ode Bećar povikaše mlade,
    Ko će sada uzdahe da nam krade?
    Otišao u cvetu mladosti
    Uskratio nam mnoge radosti

    Sad u raju on pravi probleme
    Anđelice za njim presecaju vene
    Forumaši srećni trljaju ruke
    Završene njihove apstinentske muke.

  4. #94

    Odgovor: Epitaf za forumaša

    Sokica (19.. - 20..)

    Nema više Sokičice naše
    Forumaška usta nema joj ostaše
    Radosnim nam činila je dane
    Osvojila nam srca natenane

    Sad u duši praznina nam osta
    Njenih postova nikad nije dosta
    Sa oblačka nek' nas milo gleda
    Uspomena na nju izbledeti se ne da

  5. #95

    Odgovor: Epitaf za forumaša

    Morpheo

    upokojio se 2009.

    Bio je nas omijleni momak - dobar i lep
    al sudbina kleta ga posla na onaj svet...
    Glavicu je svoju stihovima preforsirao
    (clanove za epitafe pazljivo je birao).

    Cice ce mnoge sad ostati tuzne...
    noci na forumu ce postati ruzne.
    Bez njega ovo nece biti isto mesto
    Uzdisat' ce jadne- vrlo cesto!!!

    Ma nek i zablista suzica u oku...
    On ce se od miline- okretati u grobu!!!



  6. #96

    Odgovor: Epitaf za forumaša

    Gliska

    196-2099

    Kada si najvise stvarala,
    i atelje svoj nisi zatvarala,
    otela te sudba kleta,i ode nam sa samo sto i nesto leta
    Upokojila se Gospodu u kasnu jesen 2099
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  7. #97

    Odgovor: Epitaf za forumaša

    Kako,otkud,evo me u grobu a doš`o sam samo da rasprodam robu...Moj epitaf...
    Poruku je izmenio Luter, 27.12.2009 u 04:11
    The rest...is silence.

  8. #98

    Odgovor: Epitaf za forumaša

    ELA de BELA

    (? - ?)

    dusha nam od tuge u vr' nosa
    umla je od upale i prkosa
    & underpaid......

  9. #99

    Odgovor: Epitaf za forumaša

    Maski
    (xxx)


    Maski nam je "pala" mlada
    jer se precenila i 18togodishnjaku dala...

    Nije htela da se shtedi
    mislila je da to i smrti vredi...


  10. #100

    Odgovor: Epitaf za forumaša

    ELA (19.. - 20..)

    Videla je svetlost na kraju tunela
    Carstvom na nebu zavladala ELA
    Osta nam tuga u srcu golema
    Forumaška usta ostaše joj nema

    Poludesmo od muke i jada
    Forumaškim srcima nema koj da vlada
    Prazninu u srcu ispunit' je teško
    Vrati nam ELU, božanstvena greško!

  11. #101

    Odgovor: Epitaf za forumaša

    BoginjaMarija (19.. - 20..)

    Anđeoska svita dobi novog stanovnika
    Forum nam osta bez najdražega lika
    S tugom u srcu sećamo se Mare
    Takve slike u sećanju ne stare

    Profil joj beše pun kao šibica
    Ispunjen masom forumskih lica
    Kome ćemo sada profilom krstariti
    Čiji ćemo sada lik i delo slaviti?

    Poruku je izmenio Morpheus, 27.05.2010 u 23:47

  12. #102

    Odgovor: Epitaf za forumaša

    bellissima (19.. - 20..)

    Nevidljiva nam ljubimica bila
    Dušu nam je stihom otvorila
    Lepotu srca prepoznat' je lako
    Telo na crtu ne dobismo nikako

    Srce plače, a duša nas boli
    Sad je na nebu neko drugi voli
    U našim srcima ostala jedina
    nostra bellissima signorina


  13. #103

    Odgovor: Epitaf za forumaša

    Aiko (19.. - 20..)

    U Japanu trešnje procvetaše davno
    Al' tugu ugasit nije jednostavno
    Družbenica slatka na forumu beše
    Nema tih reči što mogu da nas uteše

    Japanka iz Srema u srce nam uđe
    Bez nje prazno osta' kao da je tuđe
    Aikičica naša, tako mila, draga
    U ordinaciji rajskoj sad ostavlja traga

  14. #104

    Odgovor: Epitaf za forumaša

    Savest
    (? - ?)

    Sada na nebu proganja ljude
    Sa biblijom svojom dok stiska pest
    Ovde će svima lakše da bude
    Otišo Savest, ostala svest!!!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #105

    Odgovor: Epitaf za forumaša

    Skidatch_Mraka...To bi morao da bude bash veliki spomenik...

    Suze Mermerne...

    Stojim.Ne mogu da stojim.Mislim o tebi.Noge me ne drzhe.
    Shta zhelim?Samo jedno.
    Zhelim da te osetim.Tvoju toplinu.Da vidim,tvojih ochiju sjaj.
    Shta si ti?Ne znam.
    Da kazhem da si zhena,nisi.Da kazhem da si Boginja,naljutio bih svog Boga,jer On kazhe,da Boginje ne postoje.Ne zhelim njegov gnev.Nikako.Mozhda taj gnev,pokvari tvoju ljubav prema meni.Mozhda me okrene,protiv tebe.Jer On je svemoguc.
    Shta cu reci?Da kazhem da siNe znam.Misli me ne drzhe.Kako pomislim o tebi,pamet mi stane.Jedino znam,da te volim.Zar je to jedino?Ne,nikako.To je sve.Zashto?Zato shto znam,shto sam siguran,da i ti mene volish.A to je ljubav.To je ona pricha,probudim se ujutru,a prva misao si mi ti.Ili ona,osecam da vishe nisam svoj.Da pripadam samo tebi.A to volim.Ne zhelim sebe natrag.Slobodno me zadrzhi.Nisam sebi dovoljan.Bez tebe,ja sam svachiji.Sa tobom,samo tvoj.Znam da sam samo tvoj,da samo tebi pripadam.
    Shta da ti kazhem?
    Hvala.Hvala shto me imash,hvala shto postojish.Shta zhelim?
    Dajem sve misli,sva secanja,sve igrachke iz detinjstva,koje imam,samo u mojim secanjima.Dajem srce,svu krv.Dajem rechi kazane,rechi nedorechene.Dajem sve shto imam,sve shto su mi uzeli.Sve shto sam drugima dao,a nisu zasluzhili.Dajem ochi,ne trebaju mi,kad svoj pogled ne lomim na tebi.Dajem svoje rodjene,i svoje nerodjene.
    Odrichem se svega,osim Boga.Svega.Dajem sve,samo za jedan tvoj dah vecheras.Samo da ti chujem glas,koji je muzika za moje srce istrosheno.Dajem sve za tvoj pogled na meni,ukraden od svih onih pogleda upucenih meni,mojoj slici,kad me nema.Dajem bol koja razdire moje srce,zato shto te nemam.Zato shto ne mogu da te imam,jer te ne vidim u shumi ljudi,koji te okruzhuju.
    Da te dodirnem.Osetim.Da osetim miris tvoje kozhe,koja mirishe mirisom beba,posle prvog kupanja.
    Zhelim da te imam.Samo tebe.Da te dodirnem,da te mazim.Da te mazim,kao ova cigareta shto mazi tastaturu,dok ti ovo pishem.A ti znash da tebi ovo pishem.Da je tebi namenjeno
    A gde su papir i olovka?Mozhda bi mi oni pomogli,da ti kazhem,ono shto osecam,ono shto o tebi mislim.
    Ne vredi.Vreme papira i olovke,davno je proshlo.Ovako mogu brzhe da ti stavim do znanja,da kad te nema pored mene,glava mi puca,san me ne zheli.Da saznash ovog momenta,da moje srce vuche ka tebi,samo tebi.
    Dajem i tastaturu,neka je nose.
    Shta ce mi?Da nju mazim umesto tebe,a tebe zamishljam?Ne zhelim.Ne mogu te porediti nisachim.Neka je nose.Neka mi srce pukne,napisacu krvlju na zidu,da je puklo za tobom.
    Da tebe zhelim,jer tebi verujem.Zbog tebe postojim.Shta ce mi zhivot bez tebe?
    A ti to ne znash.Ne verujesh.Zato ti ovo i pishem.Zato pokushavam da ti kazhem,da te volim.Dajem sve,nishta mi ne treba.Ne treba mi ni dusha,jer je bez tebe kao pusto ostrvo,negde tamo,na grbachi kraja sveta.Ne trebaju mi bivshe,ne zhelim buduce.Zhelim da mi ti budesh buducnost,ili nek me proshlost zgazi,kao pijanac opushak cigarete na ulici.
    Nek me nema,ne zhelim da mislim,da postojim!Ne zhelim nikakav pochetak sa drugom,makar kraj sa tobom,bio vechiti zatvor moje dushe!Ne treba mi niko!
    Ne zhelim druge.Samo tebe.Zhelim,sve sa tobom.Da mi sedish u krilu,dok gledamo zajedno ceo serijal Gospodar Prstenova.Ceo!U jednom danu,u jednom dahu.Da te mazim,dok se smejesh,jer osmeh je tvoj,moje Sunce u ovim hladnim nocima.Da si srecna shto si samnom,shto bih sve dao za jedan tvoj poljubac.Sve!Sad,ovde,ovog momenta,nishta mi ne treba.Neka nose.Samo da osetim tvoje usne purpurne,koje me gledaju sa tvojih crno-belih slika.Samo njih.One su za mene sve!
    Da osetim tvoj glas,koji se izdvaja lagano iz osmeha.Da mi srce zatreperi kao listovi ljiljana u svitanje.Kao da se ponavljamKao da sam ovo vec pisao?Mislio
    Jedino ako sam mislio o tebi,sa tobom,za tobom
    Patio!Jesam.To znash i sama,i da ti ne kazhem.I sad patim!
    Da te menjam?Ne!Ne zhelim,ne mogu.Samo bih pokvario svoju narushenu sujetu,izgubio svoju mushkost.
    A znash zashto?Zato shto tebe nijedna druga,zameniti ne mozhe.Nijedna!Ma koliko zhelela.Jer ja zhelim,ono shto i ti zhelish.Ja zhelim da sve oko mene nestane u trenutku kad tvoje ochi zarobe moje.Kad me pogledash,da bih te pogledao.Da te zagrlim,stisnem najjache,ali pazim,da te ne povredim.Da dodjem do granice pucanja,ali ne tvog struka,nego moje srece.Da te privijem k` sebi i ne pushtam nizashta na svetu.Da me pokupe,u ludnicu odvedu,jer si ti vredna gubljenja razuma.Vredna smrti,vredna zhrtvovanja!U bilo kom pogledu.
    ZatoShto te volim,zato shto me volish,zato shto
    Ne!!!
    Ti mene ne volish!Ti mene lazhesh,ti meni ne verujesh,ja tebe ne lazhem!
    Ko?!
    Da li je iko vredan toga,da mene gubish,da me sa njim u isti kosh stavljash?
    Da njega stavish ispred mene,jer se njega,odreci ne zhelish!Da li je vredan?RazmisliMisliOseti!Shvati!
    Ali zbog sebe,nikako zbog mene.Jer je moj kraj,kraj sa tobom.
    Jer ja stojim.Stojim i mislim.Da li da sednem,ili legnemShta me cheka?
    Prazan plafon koji bojim mislima,da obojim tvoj lik bojama koje zhelim,a koje ti nemash.StojimOsecam
    Trnje mi para ochi,gubim se u spirali secanja,osecanja,lazhi
    Dok se ti smejesh,ja patim.Kad ti patish,i ja patim!
    Da chekam?Shta da chekam?Jedan dan u godini,da budem srecan?Dan sutra,posle svadje juche.
    Ne zhelim!Ne treba mi ni taj jedan dan.Jedan jedini kad si ona,koju ja volim,koju ja zhelim.Samo taj jedan dan!
    A sutra od juche,ti si opet ista,rechima otrovna,mislima lazhljiva!
    Mislish da ne vidim?Vidim dushom,ne ochima.Nadjem te i tamo gde nisi,kad se najmanje nadash!
    Hocesh li znati,shvatiti?!
    NeTo ti nikad ne mozhesh shvatiti,sve dok smrt ne otvori moje ochi.A onda
    Onda cesh doci,na grobu plakati,meni se nadati.Andjele zvati,Boga preklinjati,ceo svoj zhivot kleti.
    Niko te nece chuti.Niko ti nece pokloniti osmeh.Jer na tom mestu,osmehu mesta nema
    Niko te nece pogledati,shvatiti,jer cesh ostati sama pored svih,koje si mislila da zhelish!Tada cesh shvatiti,ko sam bio Yah,a ko su oni.Ko ti je bio jedini prijatelj,koga si u zhivotu imala.Koji te uchio kao dete,ono shto si vec znala
    SamaJedinaSa straneUsamljena
    To ce biti taj trenutak,kada ce tvoj mozak shvatiti,srce osetiti ko sam bio,gde sam otishao,zashto,zbog chegaZashto te ostavio,kad sam zheleo,da te grlim,ljubim,da dam sve za tebe,odreknem se svega,osim Boga.
    Taj isti Bog,uzece me pre tebe,to osecam,znamA to ce uraditi,da bi ti osetila,shvatila,patilaTada ce doci do tvoje spoznaje,jer pre,ili kasnije,svako shvati.Tek cesh onda shvatiti zashto se Njega jedino odrekao nisam,zarad tebe.Zashto sam se za Njega borio,njemu se molio.Onda ce ti sve biti jasno
    Kad ti shmirgla sudbine odere prednju stranu srca,kad suze speru svaki tvoj lazhni pogled,upucen meni
    Kad pozhelish da si na mom mestu,a ja na tvome.Kad shvatish da je meni lakshe nego tebi
    Kad te snaga izdaje,noge ne drzhe,kad ne mozhesh da stojishDa mislishDa verujesh
    Kad ti suze krenu,suze koje dok padaju,ispushtaju jezive krike tvoje zhedne sujete
    Kada udare u mermer i pucaju kao gromovi na puchini mora
    Kada svaka tvoja suza koja padne,napravi rupu u crnom mermeru,sagori tvoju nadu
    Kada ne mozhesh da dishesh,kada pochnesh da jecash,ne mozhesh da stanesh
    Shvaticesh ondaTada ce ti biti jasno ko je taj shto lezhi ispod tvojih nogu.Ko je taj bio,shto tvoje suze padaju po njegovom mermeru.Tek tad,kad stavish njega ispred sebe,ne zato shto tako mislish,nego zbog ljubomore
    Zashto nisi sad ti,na njegovom mestu.Zashto je on po prvi put u zhivotu,dobio lakshu stranu na kantaru zhivota.
    Shvaticesh da je njegova sreca,tvoja nesreca.Shvaticesh istinu.Samo nju.Reci cesh glasno kroz plach:
    Bozhe uzmi me,shvatila sam neshvaceno,osetila Istinu!
    ShvaticeshZnaceshKad ti suze teshke kao moje misli,miluju obrazeKad te noge izdaju,kad sebi ne verujeshKada shvatish
    Da sam Yah bio jedini,koji te je stvarno voleo.Jedini,koji tebe mozhe da voli.Jedini koji je sve tvoje mane vezao koncem srece,i osetio tvoju dushu lazhljivuJedan jedini,koga vishe nema
    Bolece teOtici cu nedorechenNecesh bash ti chuti,moje zadnje rechi.Necesh znati ni ko ih je chuo,ni shta sam rekao,kako sam kazao
    Bice ti tezhe nego sada dok ovo chitashMrzecesh ceo svet,jer sam Yah ceo svet voleo,ceo svet je voleo meneCeoCeo svet,osim tebe
    Shvaticesh shta su teshke,najtezhe suzeSuze Mermerne.
    WuYah
    The Last Shall Be First
    Me Bring Da Enlightenment...

Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. Šta sanjaju forumaši?
    Autor SQUAW u forumu Pričaonica
    Odgovora: 345
    Poslednja poruka: 25.10.2013, 12:04
  3. Forumaški jezik
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 00:06
  4. Templejt foruma
    Autor sussi u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 04.10.2008, 23:46
  5. Spamovanje Foruma
    Autor zvecarka5 u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 01.10.2008, 18:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •