Čije ste postere lepili tada po zidovima?
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 69
  1. #1

    07 Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    doticna gospodja
    je u ona sretna vremena izgledala ovako

    cak sam i moonwalk znala (danas ga izvodim u prilicno pripitom stanju, uz probrano drustvo, cisto da provjerim koliko skljocaju stare kosti )
    nattydread is coming to dinner

  2. #2

    Odgovor: cije ste postere ljepili tada po zidovima

    Joj, ako napišem poplašiću ljude.

    Pa bilo je raznih, Metalika, Sepultura, Sex Pistols, Ritam Nereda, Riblja Čorba, Brendon Li...
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  3. #3

    Odgovor: cije ste postere ljepili tada po zidovima

    Ccccc eeeee šta ti je Amerika... 'el vi'š! Tamo bre možeš da se rodiš kao siromašni mali crnac, a izrasteš u bogatu belu babu.

    Ja i bata (onaj što mi je bliži po godinama) smo u sobi imali samo 4 zida podelili smo ih na dva moja dva njegova (mada sam se kasnije uspela izborim da i vrata budu moja ), pa je ta soba izgledala stravično. Moja dva zida sa izlepljenim stra'otama i muzičkim frikovima, pa prego svega toga pisano autolakom šta mi palo na pamet, a potpisivao se markerom kako je ko gde stigao Centralno mesto je svakako imao Vinetu kog sam ja nekako nesretno nacrtala temperama ali su mi ubrzo i njega ižvrljali... i onda, batina dva na kojima nije bilo bele rase uopšte. Sve crnje, košarkaši i reperi. Da nije bilo belog plafona i danju bi nam u sobi bio mrak mada sam jednom predložila da ga ispišemo šibicama onako upaljenim, ako znate za foru, ali je predlog odbijen

    Uglavnom je najviše bio zastupljen Maiden, The Cult i AC/DC. A bilo je stvarno svega u sličnom fazonu



    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: cije ste postere ljepili tada po zidovima

    Citat Kunic kaže:
    Joj, ako napišem poplašiću ljude.

    Pa bilo je raznih, Metalika, Sepultura, Sex Pistols, Ritam Nereda, Riblja Čorba, Brendon Li...
    'Ajde, sad lepo napisi kompletan spisak

    Nisam se, doduse, lozila na one krelce poznate pod imenom New Kids on the Block, ali sam zato lepila Jasona Donovana
    Onda sam se malo sabrala i pocela da slusam Guns n' Roses, pa sam ih polepila po celoj sobi... matori su odlepili Najzastupljeniji je bio Slash () u svim mogucim varijantama. Onda je jedno vreme bio tu i Sebastian (Skid Row) i tu sam otprilike i prestala da tapaciram zidove
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: cije ste postere ljepili tada po zidovima

    Ja moram da budem iskrena i rizikujem da se osramotim...ali sta's
    Iskljucivo Backstreet Boys!..cela soba mi je bila izlepljena njihovim posterima,nekima i u prirodnoj velicini ...tako da kada sam ih,posle nekog vremena skinula,tapete su bile totalno mesticave i uzas,te smo morali da ih skidamo...
    Ali bila sam totalno zaludjena sa pronalazenje istih...razmena,"Bravo"...na sve strane.

  6. #6

    Odgovor: cije ste postere ljepili tada po zidovima

    Citat Meggy kaže:

    Nisam se, doduse, lozila na one krelce poznate pod imenom New Kids on the Block, ali sam zato lepila Jasona Donovana
    Onda sam se malo sabrala i pocela da slusam Guns n' Roses, pa sam ih polepila po celoj sobi... matori su odlepili Najzastupljeniji je bio Slash () u svim mogucim varijantama. Onda je jedno vreme bio tu i Sebastian (Skid Row) i tu sam otprilike i prestala da tapaciram zidove
    Ti ko da opisujes moju sobu , samo da jos dodam i George Michael-a, Tom Cruise, Rob Lowe, Djordjevic, Danilovic, Ivanisevic...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  7. #7

    Odgovor: cije ste postere ljepili tada po zidovima

    Ma bilo tu svega i svacega,a u toj poslednjoj fazi sam se skrasio sa nekoliko njih.Pocasno mesto na vratima je zauzeo poster iz Rock-a,EKV u svom najboljem sastavuispod njega dvojac iz Cult-a,iznad kreveta neka brineta,pamet da ti stane,a iznad radnog stola sam imao Saleta Djordjevica,onaj sut iz Barselone97
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  8. #8

    Odgovor: cije ste postere ljepili tada po zidovima

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    doticna gospodja
    je u ona sretna vremena izgledala ovako

    cak sam i moonwalk znala (danas ga izvodim u prilicno pripitom stanju, uz probrano drustvo, cisto da provjerim koliko skljocaju stare kosti )
    hehe dobra ti je ova
    eminem,nightwish,acdc i s vremena na vreme neki golisavi frajer poput breda pita.i imam 2 od dzordza klunija
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  9. #9

    Odgovor: cije ste postere ljepili tada po zidovima

    Ja sam samo jednom oblepila sobu posterima...
    Posle me keva naterala da struzem seloteJp s zidovi...
    od sta sam ja nacisto popizdeL...
    i od tada pocela da se igram auticima...i kompjutercicima...

    A koga sam lepila... pa sta ja znam,neke frajere,tipove,fenserica glumce...
    ma sve sto sam stigla...
    joj kad se samo setim kako su me prsti boleli od tih frajera posle....

    Ubica mekog srca.

  10. #10

    Odgovor: cije ste postere ljepili tada po zidovima

    Cek da se setim, kada je to bilo.....
    U to vreme Janis je bila moj idol
    neunistiva zlojebaba!

  11. #11

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Ja sam se uvek salila da cu poceti da lepim po zidu kazne koje su mi kontrolori u autobusu nesebicno delili (ne znam zasto, ali bas sam volela da se svercujem iako sam imala pokaznu kartu )
    Pa sam jednog dana odlucila da shalu sprovedem u delo.
    Dakle, po zidu sam lepila kazne, a nasao se medju njima i poneki poster pankera na koje se moja mama grozila, zatim Partizanski dres, a tu se mnogo i svrljalo markerom, pisao je ko je sta stigao.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #12

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?


  13. #13

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam se uvek salila da cu poceti da lepim po zidu kazne koje su mi kontrolori u autobusu nesebicno delili (ne znam zasto, ali bas sam volela da se svercujem iako sam imala pokaznu kartu )
    Pa sam jednog dana odlucila da shalu sprovedem u delo.
    Dakle, po zidu sam lepila kazne, a nasao se medju njima i poneki poster pankera na koje se moja mama grozila, zatim Partizanski dres, a tu se mnogo i svrljalo markerom, pisao je ko je sta stigao.

    i moja baka joş uva ne samo Partizanski dres nego
    celu unformu sa ordenjem !
    bila je dr. pa mi redovno pokazuje slike s ranjenicima
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #14

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    moja soba je totalno izlepljena posterima.... ne bi mogla bez njih da je zamislim... to je chini mnogo intimnijom...
    jedan zid posvecen je Green Day-u... naravno najvishe ima Billie Joe Armstronga....
    ne lepim samo postere... tu ima i textova mojih omiljenih pesama, ili citata iz nekih dobrih knjiga... sve u svemu po mojim zidovima ima svachega....


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  15. #15

    Odgovor: Čije ste postere lepili tada po zidovima?

    sve postere koje sam nalazila u chasopisu Bravo..
    od raznih modela, beba,zivotinja..glumaca,pevacha,grupa...zidovi su mi bili krcati..
    imam jednu sliku koja me seca na to doba i ne gledam je bash rado..
    pa to je bilo strashno!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •