Neću prežaliti...
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 58

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Neću prežaliti...

    setila sam se juche nechega iz mog detinjstva.. kad sam bila klinka imala sam jednu debeli knjizhurinu sa sve Dzinijevim bajkama i prichaama, i sve sam ih znala napamet.. u drugom ili trecem osnovne, ja sam tu knjigu posudila Jeleni B. Jelena B. se nedugo nakon toga odselila ko zna gde, i skupa sa njom je, pretpostavljam, otishla i moja omiljena knjiga i dan danas se setim te knjizhurine.. i uvek se nadam da cu naletim ili na tu knjigu negde u nekoj knjizhari ili na Jelenu B. pa da je pitam da mi je vrati


    p.s. mozhda se Jelena B. pronadje u ovoj prichi pa mi se javi, a?

    ima li neshto shto vi necete prezhaliti?

    ae
    moomoo meee jooouu

  2. #2

    Odgovor: Necu prezhaliti..

    moju crnu haljinu na preklop u kojoj sam uvek izgledala izazovno ali elegantno koju je moj zakoniti "slucajno" prebacio preko lampe u dnevnoj sobi... pa onda mog malog fiata punto, moje zeleno talijansko cudo con temperamente i mada sad vozim mnogo bolje auto, eto ufali mi...
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  3. #3

    Odgovor: Necu prezhaliti..

    necu prezaliti jedan dan u maju... davno je to bilo... ali, eto, josh uvek ga se setim...
    setim se svega, setim se sebe, njega... eeee... necu prezaliti sto nisam ostala kuci tad.


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  4. #4

    Odgovor: Necu prezhaliti..

    ....sto nisam imala odlucnosti u pojedinim trenucima u zivotu....
    ...sto nisam kazala nista kad je trebalo...
    ....sto nisam bila bolja kao dete....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #5

    Odgovor: Neću prežaliti...

    Neću prežaliti porodičnu kuću..... neću prežaliti što nisam bio pored moje bake kada je umirala (ljudi koji su bili prisutni kažu da me je dozivala)....... neću prežaliti što nisam rekao ono što osećam dragim osobama kojih više nema .......

    Za sve ostalo ima vremena...
    Poruku je izmenio Leonard Peltier, 29.04.2008 u 12:12

  6. #6

    Odgovor: Neću prežaliti...

    Što nisam stigla više da se posvetim mojoj ćerki,u periodu dok joj je brat bio bolestan.

    Za prošlim stvarima i događajima u mom životu,ne žalim...žaliću samo ako u budućnosti ne stisnem petlju,za neke bitne stvari po mene....

  7. #7

    Odgovor: Neću prežaliti...

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    neću prežaliti što nisam bio pored moje bake kada je umirala (ljudi koji su bili prisutni kažu da me je dozivala)....... neću prežaliti što nisam rekao ono što osećam dragim osobama kojih više nema .......

    Za sve ostalo ima vremena...
    Ovde moram da se potpisem.

    I necu prezaliti sto sam bila lenja da spakujem i ponesem slike, pisma, kasete, knjige i sve one male uspomene koje ljubomorno cuvamo u kutijama. Preselili smo se u drugu kucu, a kutije sam ostavila na tavanu stare kuce. Kao, ima vremena. Kuca je izgorela u pozaru, a s njom i sve moje stvari. Sad, kad gledam slike, izgleda mi kao da sam pocela da zivim u 17. godini. Kao zasticeni svedok Period pre toga je otish'o po ochinu. Puf!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #8

    Odgovor: Neću prežaliti...

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    Neću prežaliti porodičnu kuću..... neću prežaliti što nisam bio pored moje bake kada je umirala ....... neću prežaliti što nisam rekao ono što osećam dragim osobama kojih više nema .......
    ... što baki nisam više govorila koliko je volim ... što je nisam više slikala da pokazujem slike Andiki, njenom praunučetu kad poraste ... što nisam mogla da se oprostim (nisu me pustili u šok sobu)... što joj nisam tolke stvari rekla ... što nisam tolke stvari pitala ... i što joj nisam hazvalila na pravi način sve što je uradila za mene ... svaki poljubac, svaki zagrljaj i priču za laku noć...
    ... bakinu i dedinu kuću. prodali su kuću u Vršcu da bi kupili tu u Mužlji da bi živeli samnom, sa mojim suprugom i sa njihovim praunučetom...
    ... žalim za još neki stvarima, propuštenim prilikama, ali ovo će me boleti do kraja..
    Hvala svima na porukama koje ste mi pisali na "zid". Davno me nije bilo na forumu.

  9. #9

    Odgovor: Neću prežaliti...

    ...neke zaista protracene dane....mogla sam ih sadrzajnije provesti...
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  10. #10

    Odgovor: Neću prežaliti...

    Miris snega jedne austrijske zime..promrzline na autobuskoj stanici grada kome ni danas ne mogu da izgovorim ime..maglu prve noći kroz koju smo hodali kamenitim ulicama..fudbalsku utakmicu na TV u mojoj hotelskoj sobi..i sve što je tada rekao..
    Neću prežaliti što sam verovala, što sam se nadala, što sam maštala..
    Ni prežaliti
    Ni oprostiti
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  11. #11

    Odgovor: Neću prežaliti...

    Što sam neke prilike proćerdala....i nekako, nove ne sjaje istim sjajem.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #12

    Odgovor: Neću prežaliti...

    Uglavnom sa uradila sta sam htela, ne zalim mnogo..jedino sam mogla jos jedno detesce roditi, eto to mi je malo zao..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  13. #13

    Odgovor: Neću prežaliti...

    Od trenutka kada sam poceo da donosim odluke, vec negde od VIII razreda, one bitne zivotne / ne okrecem se, mama / ne bi' ovu milijardu i jos po neku muku menjao ni za dve mecke i 15 kila cajne kobaje.
    Ustvari ima nesto, zao mi je sto nisam bio pravi student - studentski grad, zurke ludila, a sfercovali su me da vidim kako to izgleda i koliko su kukali na klopu u menzama koja je bila vr' u odnosu na pirinac kojim su nas davili na Vojnoj / a kinezi jedu nas pasulj i placu za rizom

  14. #14

    Odgovor: Neću prežaliti...

    ...poslednje tri godine mog licnog zivota...
    Nit' sam sretnija nit' pametnija...ali ae
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #15

    Odgovor: Neću prežaliti...

    trebala sam ipak pobechi od kuche u shesnaestoj.....
    & underpaid......

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •