Kakav ste SMS-ovac? - Strana 7
Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Prikaz rezultata 91 do 101 od ukupno 101
  1. #91

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam generalno očajna u održavanju kontakta s ljudima putem svih modernih načina komunikacije.
    Ali stvarno.
    Ponekad se zapitam odakle ljudima živaca da ne odustaju od mene... kad sam smrad koji se ne seti ni za zdravlje da pripupita...
    Bas isto. Desava se da mi najbolje drugarice sa kojima se dugo ne vidim posalju sms sa sadrzinom "Zdravo. Ja sam Ta i Ta, zivim Tu i Tu, druzile smo se ranije, mozda se secas?" i tako nekak'e porukice. Jbg, neodgovorna sam, priznajem. Sto kaze _baba, cudi me kako ne odustaju od mene.

    Ranije sam sms - ovala kao luda. Sad skoro uopste ne. Ili poziv ili vidjanje. Mrzi me da tipkam
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #92

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    los , ali volim kad vidim da mi stigla poruka

  3. #93

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Nikakav ....imam oko 4000 neiskorištenih poruka
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  4. #94

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    dobar, odgovaram u najkraćem mogućem roku, samo mi je ponestalo sagovornika(smsovaca)

  5. #95

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Prođe pola dana da odgovorim. Nekako to čudo od mobilnih skalamerija mi nije priraslo srcu. Smara me kuckanje poruka. Nikad ih ne iskoristim. Dakle, imam čistu jedinicu za sms-ove.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  6. #96

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Kode mene je..."spram sveca i tropar" ...
    Nekima odgovorim odma', nekima malo kasnije a nekima nikada...
    Naravno pod uslovom da vidim odmah sms poruku
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #97

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Užasan.
    Nekada danima ne odgovorim na dobijeni (desi se kada sam zauzet, nestalo kredita, ili zaboravim). Veze nema sa osobom koja ga šalje, prosto dobijem ga u neko vreme kada sam koncentrisan na druge stvari.
    Ne kažem da na neke namerno ne odgovoram jer nikakvog smisla ne bi ni bilo (sudeći po samoj dobijenoj poruci).
    Sa druge strane, dešava se i da par njih pišem zaredom. To samo osobama za koje znam da ne trebam išta "crtati".
    I da, poruke koje su mi bitne (poruke meni bitnih osoba), mogu biti poslate u bilo koje vreme.
    Mobilni smatram nužnim zlom, previše puta me njegovo zvono sprečilo da lični život imam.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #98

    Re: Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Jako dobar.

    Nekad iznenadim i samog sebe kako dobro sastavim poruku ( brzo smislim sta cu napisati i iskombinujem je da bude i duhovita a da i sadrzi malu dozu misterije a da i ne pricam da onako tek - tek nagovestim i koliko znanje posedujem .)

    Mislim,, kada je dobijem..

    Nije sve u praksi vec treba imati i tog talenta.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  9. #99

    Odgovor: Re: Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Nikakav..kod mene to stoji neiskorisceno,nema u mompaketu prenesi,valjda bih do sad imalamilion prenetih neiskoriscenih..uglavnom se sastoje od potvrdjujuce ili odbijajuce recce,eventualno prosta recenica ,ako mora..

  10. #100

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    eh...sve manje sms-ova...sve više poziva...promenilo se vreme...elem...brišem poruke, ali mi je nekih baš baš teško da se rešim...zavisi od njihove lepote i naravno onog pošiljaoca

  11. #101

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567

Slične teme

  1. Kakav ste domaćin?
    Autor eritrocit u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 21:57
  2. Kakav ste forumas?
    Autor Sonja u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 10.07.2015, 17:36
  3. Kakav je bog?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 22.06.2015, 16:01
  4. Kakav ste putnik?
    Autor Sonja u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.09.2012, 17:49
  5. Kakav je Punto Classic za 5.990 EUR?
    Autor Charlie Harper u forumu Auto-moto
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.10.2009, 19:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •