Kakav ste SMS-ovac? - Strana 6
Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 101
  1. #76

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Pogledam sada dnevnik poruka...
    Za nekih godinu i poL koliko imam ovaj telefon poslala sam 5520 poruka a primila 6754
    To mu dodje u proseku 10 dnevno (a i bolje primam neg' sto dajem )
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #77

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Šta znam..nekada sam baš lenjivac, ali odgovorim uredno .
    Ipak...mesečno napišem jedno 100-150 . I čuvam ih...dok memorija ne "zakuka" .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #78

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Nikakav.
    Poruke primam, odlažem i gledam kao račune.. na mesec dana

    Više volim razgovor.
    SMS pošiljaoce koje ne đoniram i ne ignorišem, odmah nazovem telefonom
    naravno, kad poruku vidim.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #79

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Mrzovoljan.
    Kucam poruku samo kada placam parking i tada redovno omasim zonu.
    Nekada sam saltao i po 100 poruka dnevno,sada uglavnom pozovem ili kratko odgovorim.

    PANTA REI

  5. #80

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Nikakav...
    Nazovem, (jos me i jeftinije izadje)....inache sam u stanju da "spojim" i po 3, 4 porukice


    ps. najbolja drugarica me iz "zlatne ere" slanja sms-ica zvala - Dostojevska

  6. #81

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Jako sam dobar SMS-ac. Znam po desetak poruka da pošaljem, na dan, ne mrzi me to, mada me užasno nervira kada vidim poruku koja vrvi od gramatičkih grešaka. Mala slova gde trebaju da stoje velika, bez tačke i zareza, spojene reči kad trebaju biti odvojene , ludnica.
    Prvi utisak uvek vara

  7. #82

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    SMSomanijak
    Upravo to,znam dnevno posebno kad se ne vidim sa devojkom da joj posaljem nekih 30-ak poruka i ona meni dnevno.Takodje drugi fanatik je moj kum sa kojim dnevno razmenim 10-ak poruka.

  8. #83

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    nikakav
    Dok ja pronadjem lupu, pa kad pocnem da nabadam slovo po slovo , pa to traje ihaaaaaaaa.... e onda konacno zavrsim recenicu, a pojma nemam kome treba da posaljem SMS
    neunistiva zlojebaba!

  9. #84

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Da dodam da sms je jedno u mom slucaju dok pozivi su nesto drugo.Ja mesecni racun na 3 telefona imam zbirno 6000 din
    Poruku je izmenio Sunflower, 22.04.2010 u 19:59 Razlog: Izbrisala nepotreban citat i komentar

  10. #85

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    uh.....ranije bogami otkucam oko 100 sms-a dnevno.a sad' vetj nemam potrebe za tim jer dragi i ja bukvalno zhivimo zajedno.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  11. #86

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Strasan (bila).. ..volim poruke vise od poziva, pa eto.. prije sam znala nakucat ohoho poruka na dan, a sad mi se vise ni to ne da.. jedino kad (kojim slucajem) ostanem bez neta, e tad su opet SMS-ovi aktualni..

    Sto se odg. na poruke tice.. zavisi od osobe koja salje i zavisi o cemu je rjec.. nekima odg., nekima ne.. kako kad..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  12. #87

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Ranije nisam imala volje da ispravno pisem poruke, posebno kad sam u zurbi. Sad sam odlucila da ipak pisem pravilno, jer me to nerviralo kod mene I tako, sad sam to usvojila
    A inace, kad mi neko posalje poruku, uvijek odgovorim relativno brzo, jer ne volim kad ja moram da cekam neciji odgovor... Posebno kad je hitno. A ovako, ako nemam sta posebno da odgovaram, onda nista
    I da, ne odgovaram samo ako nekoga izbjegavam. Logicno
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  13. #88

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    SMS-ovca...sam jako loša.
    Ne mogu sve iskazati tim putem što želim reći,pa ondak više volim obaviti coll-phone.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  14. #89

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    generalno me mrzi da kuckam poruke
    ali,nekad je lakse nekome reci nesto u dve reci nego razglabati nasiroko
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #90

    Odgovor: Kakav ste SMS-ovac?

    Ja sam generalno očajna u održavanju kontakta s ljudima putem svih modernih načina komunikacije.
    Ali stvarno.
    Ponekad se zapitam odakle ljudima živaca da ne odustaju od mene... kad sam smrad koji se ne seti ni za zdravlje da pripupita...

    Ali i pored toga...lakše mi pada poslati sms nego satima razglabati preko telefona. Šta znam...nema meni ništa bez live druženja. Pošaljem sms sa instrukcijama gde i kada pijemo kafu i rakiju, eventualno đus kampari, i to je jedina poruka koju baš volim da pošaljem.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakav ste domaćin?
    Autor eritrocit u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 20:57
  2. Kakav ste forumas?
    Autor Sonja u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 10.07.2015, 16:36
  3. Kakav je bog?
    Autor AdrijanKronauer u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 22.06.2015, 15:01
  4. Kakav ste putnik?
    Autor Sonja u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.09.2012, 16:49
  5. Kakav je Punto Classic za 5.990 EUR?
    Autor Charlie Harper u forumu Auto-moto
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.10.2009, 18:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •