Nisam trebao / la...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 22
  1. #1

    Nisam trebao / la...

    da li postoje stvari koje ste uradili u vezi, a posle se pokajali? mozda ih i nesvesno uradili, posle shvatili, ali bilo je kasno.... stvari koje stete vasoj vezi, ali vi ih nesvesno ponavljate...?

  2. #2

    Odgovor: nisam trebao/la

    Mnogo je toga sto nisam trebala da uradim, ali jos uvek ucim. Kajanje je za mene apsurd.
    Kajanjem ne mogu da vratim vreme unazad i promenim situaciju. Ono sto je ucinjeno, ucinjeno je. Samo je jedan trenutak u zivotu koji je vec sledeceg trenutka proslost. Cemu onda kajati se zvog necega ucinjenog u proslosti.
    neunistiva zlojebaba!

  3. #3

    Odgovor: nisam trebao/la

    Ma šta nekad?!
    Skoro svaki dan uradim nešto što ne treba.
    Ili je to meni neko suviše velika picajzla!?

    Popraviću se obećavam!!!

  4. #4

    Odgovor: nisam trebao/la

    meni se to stalno desava...tj, nesvesno uradim neku stvar koja izazove losu reakciju...tek kasnije skontam, ej, mogla sam ipak drugacije...but it's too late to apologize! mada...za mene je to u tom trenutku sasvim normalno sta sam uradila, ali kada druga strana protumaci drugacije...eto problema..

  5. #5

    Odgovor: nisam trebao/la

    Citat popcorn kaže: Pogledaj poruku
    da li postoje stvari koje ste uradili u vezi, a posle se pokajali? mozda ih i nesvesno uradili, posle shvatili, ali bilo je kasno.... stvari koje stete vasoj vezi, ali vi ih nesvesno ponavljate...?


    To se svakome desava,bar ja tako mislim.Ne trudim se da vratim vreme,i ispravljam krive drine ali da se ne ponovi-svakako.
    Uglavnom zezne moj jezik i to sto uvek kazem sta mislim i onako kao jeste a mozda ne bi trebalo tako ili na taj "neki" nacin.
    ....ne...brze od zivota.....

  6. #6

    Odgovor: nisam trebao/la

    Ja i moj brzopleti jezik!




    Desi se,kad ne razmisljam bas kako treba

  7. #7

    14 Odgovor: nisam trebao/la

    Kada se ne bih ponašala u skladu sa svojim ''ja'', tačnije kada bih vukla poteze koji samo partneru odgovaraju, na šta bi to ličilo?

    Ne kažem da se ne menjam, ali svakako ne,
    da ''ne bi bilo svađu u kući'',
    već zbog sebe, na prvom mestu.

    Prva veza, koja je trajala pet godina, je možda pukla zbog preterane tolerancije sa moje strane, jer sam se upravo trudila da budem ono što nisam - savršena ( devojka za njega ). U tom momentu sam to bila ja, ali već u sledećem... Dok pišem ovo, delujem sebi kao prevarant. Prevarant koji se na pogrešne načine borio za svoju ljubav. Plašila sam se da pokažem svoje pravo lice, bila sam nesigurna i naravno izgubila sam ga, ali sam se vratila svom ''ja''.

    Ne kajem se.
    Jedno iskustvo više.

    Da tada nisam ''izgubila'', sada ne bih imala oko sebe srećice u dublu.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #8

    Odgovor: Nisam trebao / la...

    Nisam trebala skrivati emocije i praviti se čvrstom kad to nisam bila.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #9

    Odgovor: Nisam trebao / la...

    Mnoge stvari nisam trebala...Ali kad bismo znali gde cemo pasti,mi bismo seli.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  10. #10

    Odgovor: Nisam trebao / la...

    Puno toga. Spisak bi zaista bio predug.

    Recimo, nisam jednom trebao biti površan, sujetan i nadmen i ne bi nam tolike godine prošle u kojima smo nedostajali jedno drugom...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #11

    Odgovor: nisam trebao/la

    Stalno ponavljam istu gresku,jezik brzi od pameti!

    Ima puno stvari koje nisam trebala ni da kazem,ni da uradim.Ne mogu da se iskontrolisem u pojedinim situacijama,jednostvno ne umem da precutim.Mnogo puta izlupetam neke nebuloze zbog kojih se pokajem.Neke situacije i problemi su uticale jako ne mene,i promenile me skroz.Od mirne osobe postala sam ovo sto sam sad,menjam se kao vreme.

  12. #12

    Odgovor: Nisam trebao / la...

    ah, pa da...niko nije bezgrešan...
    toliko sam nekih loših poteza povukla, pa matirala samu sebe..

    dobra stvar je...posle nekog vremena kiša, zasija novo sunce koje mi pokaže je ono što sam mislila da nije trebalo da uradim, bilo baš ono što je trebalo da se dogodi...
    jer da nije...ne bi se moglo dogoditi nešto lepše...
    kao ona zima pred proleće
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  13. #13

    Odgovor: Nisam trebao / la...

    Nisam trebala uopste da stupim u kontakt s'njim...nisam trebala biti u datom vremenu na datom mestu...nisam trebala posle prve svadje da "popustim"...nisam trebala da dokazujem, pokazujem, ispravljam drine...nista od toga nisam trebala...
    Budi pametan i pravi se lud

  14. #14

    Odgovor: Nisam trebao / la...

    Biti tvrdoglava, razmazena i svoja tolika.

    Nisam trebala terati inat i belo u crno pretvarati.
    Mnogo toga nisam trebala.

    Ali ko zna zasto je to dobro, na greskama se uci, samo sto ja uvek ucim na sopstvenim.

    I da ... nisam trebala cutati kad se trebalo diskutovati i raspravljati se kad nije trebalo.

  15. #15

    Odgovor: Nisam trebao / la...

    ...da ga pustim ikada blizu sebe
    Boze, kako me sada sramota od same sebe...
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja nikad nisam
    Autor andjela pizelli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 335
    Poslednja poruka: 01.09.2016, 00:13
  2. Nisam stigao da ti kazem....
    Autor Angus u forumu Porodica
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 21.05.2016, 14:55
  3. Kajem se što nisam...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 25.10.2014, 23:35
  4. Nisam gladan ako imam to..
    Autor starsica u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 23.04.2013, 13:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •