Wireless Network
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

  2. #2

    Odgovor: Wireless Network

    koristim

    dugo sam "posudjivala" od komshije, pa mi veza stalno pucala.. sad vishe ne posudjujem, a opet mi puca ne znam u chemu je problem
    inache, "bezhichni internet" -- mnogo dobra stvar
    moomoo meee jooouu

  3. #3

    Odgovor: Wireless Network

    I meni je veza pucala dok sam pozajmljivala od komsije. Sad vise ne pozajmljujem i ne puca mi vise. I jeste, mnogo dobra stvar.
    A ti bi veco i nakovanj pokvarila Moj chovek
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #4

    Odgovor: Wireless Network

    vec nekih godinu dana sam na wireless.. i sasvim sam zadovoljan
    ne bih ga menj'o uopste..
    iako puca ponekad i nije najstabilnija veza, za koga je, dobro je..
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #5

    Odgovor: Wireless Network

    Koristim wireless ravno godinu dana i nisam naročito zadovoljna, prevashodno zbog ljudi koji tamo rade..Jako su neodgovorni, ali sa druge strane i fleksibilni kada je plaćanje u pitanju..
    Sve ima svoju cenu..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  6. #6

    Odgovor: Wireless Network

    Moj wireless je wireless samo zato što mažnjavamo signal sa kabla Društvance u mrežici se izbezobrazilo i ne poštuje više dogovore, a ono što je trebalo u početku da bude odličan internet (sega mega) za mnogo malo para (700 dindži) sada se pretvorilo u još toliko dindži na računu mog mobilnog operatera zbog toga što Malog Od Signala obaveštavam šta sve trenutno ne radi. I dopizdelo mi više pa ću ja da menjam to soon. Very soon. Dobar taj wireless, odličan... samo dosadan. Dešava se da od 24 h po više od 12 ne mogu da pristupim mailu i tako ti fazoni koji uopšte nisu zanimljivi ako ti internet ne služi samo za zajebavanciju. Mada, i tada. Uzeću adsl, a od skoro je krenuo i Telenorov wireless internet pa ću i toJ da vidim kako radi napolju
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Wireless Network

    prezadovoljna sam
    nije mi se desilo da izgubim signal
    pustaju me i preko roka za placanje
    necu da ih menjam
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #8

    Odgovor: Wireless Network

    Već tri godine na wirelessu i prezadovoljna,doduše s vremena na vreme pucam ali ovde u okolini nema nekog izbora pa mi je i ovo super.
    I may not be perfect but I'm always me

  9. #9

    Odgovor: Wireless Network

    Ja mislio ovde se priča o vaj-faj umrežavanju...

    Elem -> moja ideja je bila da se sa ćaletom umrežim bežično, pa da on ide na net preko mene. Kupim ja dve wireless kartice i dve antene sa po 15m kabla. Razdaljina između dva mesta je 87m, a između ima 10 kuća. Šišnem odokativno obe antene da se vide kroz cirka 7 krovova ---- i -i -i -i NIŠTA! Ni da pipne. Tek posle sam video da je kabl od antena 75 oma -> običan TV kabl, tako da nije ni bilo čudno što se nisu videle. U međuvremenu moj otac je dobio ADSL, pa sad i nema potrebe pokušavati, a, brate, ima i po dvorištu da se rinta svašta. Naravno nisam još odustao od ovoga da se umrežim, ali sam blago rečeno stručnjak za wireless koliko i Marica za nešto krivo, a kad mi bude poras'o pamet ja ću napisati nešto interesantno. Cilj mi je da dokažem da na 100m ne treba access point, a ni neka Bog zna kakva vidljivost...u prevodu hoću da nešto uradim a da mi ne uđe...

    A ako ima nekih mahera za ovo -> mogli bi da napišu koju...
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  10. #10

    Odgovor: Wireless Network

    Znaci tako ima i nema problema ja doduse imam ful opremu osim access point-a platio ga 3860 din pa se ispostavilo da je osetljiv na promene u naponu i onda dolazi do prekida inace 512mb a kad skidam ide i do 120 kb/sec cim struja pocne da zeza padne na neverovatnu modemsku brzinu od 0.8 do 5.6kb/sec zamenuo sa za malo skuplji access i sad leti provajder je ozbiljo shvatio posao ima odlicnu opremu a vuce od neobee-a,a za povezivanje dva racunara netebaju antene nego obican lan kabel i malo podesavanja u sistemu a tako moze da se poveze i wi-fi i adsl i kablovski i svaki vid mreze a moze i bez mreze dva i vise racunara da se umrezi

Slične teme

  1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07.06.2017, 09:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •