Survivor - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 49

Tema: Survivor

  1. #16

    Odgovor: Survivor

    Glasam za tatoo umJetnicu...svom snagom...
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Survivor

    Ne mogu da dočekam... Silno me interesuje kako su pojedinci izdržali do kraja... Nisam uspela da pogledam predstavljanje u celini ali od onog što sam videla najviše mi se dopadaju Bojana, Vanja i Maja... Ne znam za muške... Antipatičan mi je ex narodni poslanik... (Valjda po inerciji)
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Survivor

    Evo izblejah sad prvi put i taman sam se pripremila da gledam šta će biti s vatrom, kad ono kraj Valjda što je uvod pa je kraće nije ni stigao niko da mi bude simpatičan a poslanik je ispao odmah iz igre.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Survivor

    Ja sam skrooz zaboravila da to danas počinje, i prebacila tek pred kraj ali biće reprize, 100 %
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Survivor

    Prvi dan i pravljenje kampa, devojčica ne može i neće da radi, ne može da funkcioniše dok ne pojede pizzu, čokoladne bananice i ne znam šta još... jer jbga, pre nego se prijavila zaboravila je da je žensko pa ima ženske probleme. MorrrrRRReeee, da pliva do Srbije, a ne da čeka nominacije, BRE
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Survivor

    ...a shto onaj tuCmuC izbaci najbolju riBu, to nikom nishta, aaa?
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Survivor

    Čini mi se da će do kraja sve do jedne biti ribe ipo...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Survivor

    Pera carchina (svojim specifichnim govorom, odgovara na pitanje shta mu najvishe nedostaje na ostrvu):

    ...pa pivo... da imam piva ne bi mi smetale ni ove buve shto nas ujedaju...4 piva dnevno i lepo i meni, a lepo i njima...
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Survivor

    Ispao je i Pera
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Survivor

    uopshte ne pratim ovo
    jel zanimljiviJe od OT?

    jer svaki shoU mora da ima DaniJela
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Survivor

    nisam bas pratila, ali znam otprilike ko je ko.. i bas se smorih sto je ispao Pera.. to je bre najjaci lik tamo.. pored one dzudistkinje.. brate mili, to nije normalno.. ta ce ih do kraja shoua poubijati na mrtvo
    "Da smo u Beogradu, odavno bi ih trazili po kontejnerima."
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Survivor

    pored one dzudistkinje.. brate mili, to nije normalno.. ta ce ih do kraja shoua poubijati na mrtvo
    Ma i ona mi nesto ljigi...kao uvek je za to da se izbaci najslabiji a prosli put glasala za muskarca ... A da je fajterka, u to ne sumnjam
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Survivor

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Ma i ona mi nesto ljigi...kao uvek je za to da se izbaci najslabiji a prosli put glasala za muskarca ... A da je fajterka, u to ne sumnjam
    ma ja samo kad je vidim, uplasim se slobodno po ledjima mozes da joj uzimas meru za sirinu vrata zivo se smejem samo njenim izjavama.. ali, hipoteticki gledano, uzivo ne bih smela da joj se nasmejem
    i elem, posto mi je Perisav bio glavni favorit, sad necu ni da gledam uopste.. cak ni to malo sto ponekad na'vatam
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Survivor

    Pratio sam u pocetku ali evo skoro mesec dana ne pratim jer mi vise nije zanimljivo. U pocetku ono kao nesto sasvim drukcije pa ajd da pogledam ali mi brzo dosadilo, s vremena na vreme posetim zvanicni sajt da vidim sta se desava.

    Odoh pre 5 min na Survivor.rs i ....mmmm njam njam

    http://www.survivor.rs/video/view/71...e_zmijsko_telo
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Survivor

    Каква је то намештаљка !? Па то више и не може да се гледа. Покушао сам да гледам пар епизода али сам увидео да то нема везе са пекмезом ... Тотално разочарење. Шит!!!
    Живима по заслузи, мртвима по обичају
      Vrh

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Survivor Kostarika
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2012, 16:22
  2. Ultimate survivor /Man Vs Wild
    Autor NSdjanka u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 08.03.2011, 21:21
  3. VIP Survivor
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 05.01.2011, 22:10
  4. Survivor Srbija 2009
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 227
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 01:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •