Survivor - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 49

Tema: Survivor

  1. #31

    Odgovor: Survivor

    Читао сам у новине о том Сурвајвору, било ми занимљиво што је она добила маларију, па као џудисткиња, као набилдоване полуголе рибе са тетоважама (а није сидро... ), и ухватим их на телевизору некидан.
    И гледам, седе њих две, у некаквим купаћим костимима, и причају. И причају нешто као у стилу, а она, она мисли да ми сви мислимо да је она баш кул, а уствари јој смештају, а она мисли да јој ми смештамо, а мене нервира, ја бих се пре удружила са мушкарцима него с њом (ију црна), тако да нема женског клана због ње бла бла бла бла бла... и сконтам: они су групу дебила одвезли једно 10-15.000 километара од Србије, метли их на некакво пусто острво, да би они испуњавали некакве идиотске задатке, које су иначе боље испуњавали у оној емисији у којој се редовно такмичио Сан Марино, ја мислим да је свака МЗ из Сан Марина учествовала... и трачају и причају будалаштине!
    Дакле, тотални бесмисао тих емисија се још једном показао, одведи дебиле у кућу на Кошутњаку, одведи их на пусто острво 10.000 км далеко, они ће се понашати исто и радиће исте ствари... па која је онда поента водити их на пусто острво? Мени је то спрдање са ауторима емисије, као довели сте нас 15.000 км далеко, а ми смо исти дебили као да смо у девојачкој соби Риалити шоу... провлачење кроз бурад... где је ту стварност...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Survivor

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Читао сам у новине о том Сурвајвору, било ми занимљиво што је она добила маларију, па као џудисткиња, као набилдоване полуголе рибе са тетоважама (а није сидро... ), и ухватим их на телевизору некидан.
    И гледам, седе њих две, у некаквим купаћим костимима, и причају. И причају нешто као у стилу, а она, она мисли да ми сви мислимо да је она баш кул, а уствари јој смештају, а она мисли да јој ми смештамо, а мене нервира, ја бих се пре удружила са мушкарцима него с њом (ију црна), тако да нема женског клана због ње бла бла бла бла бла... и сконтам: они су групу дебила одвезли једно 10-15.000 километара од Србије, метли их на некакво пусто острво, да би они испуњавали некакве идиотске задатке, које су иначе боље испуњавали у оној емисији у којој се редовно такмичио Сан Марино, ја мислим да је свака МЗ из Сан Марина учествовала... и трачају и причају будалаштине!
    Дакле, тотални бесмисао тих емисија се још једном показао, одведи дебиле у кућу на Кошутњаку, одведи их на пусто острво 10.000 км далеко, они ће се понашати исто и радиће исте ствари... па која је онда поента водити их на пусто острво? Мени је то спрдање са ауторима емисије, као довели сте нас 15.000 км далеко, а ми смо исти дебили као да смо у девојачкој соби Риалити шоу... провлачење кроз бурад... где је ту стварност...
    Jao, kakav si smoR...pa kako možeš da komentarišeš nešto što si gledao samo 10 minuta (a da se to nešto ne zove Kursadžije)? U krajnjem slučaju, ćuti i gledaj aerodinamične linije u kupaćim kostimima !
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Survivor

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Jao, kakav si smoR...pa kako možeš da komentarišeš nešto što si gledao samo 10 minuta (a da se to nešto ne zove Kursadžije)? U krajnjem slučaju, ćuti i gledaj aerodinamične linije u kupaćim kostimima !
    Ja mogu da komentarisem nesto sto sam gledao 10 minuta, ja sam kralj Jos nesto nejasno?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Survivor

    Pa, počela sam da gledam pa mi se nije dopalo...
    I, onaj Andrija Milošević mi tu nešto došao bez veze...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Survivor

    Onu Vanju definitivno treba izbaciti
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  6. #36

    14 Odgovor: Survivor

    Svi oni kalkulišu na ovaj, ili onaj način. Vanja to radi otvoreno. Menadžeriše
    Da se mene pita, kao što se ne pita, Hana bi odavno uživala u mirovini doma svog.
    Nadam se da će dečko (ne znam mu ime ), po zanimanju građevniski radnik, da pobedi.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Survivor

    U ovom Surviveru ide po principu, ko se po necemu izdvoji taj leti napolje. Eto tako je leteo ovaj Bugi - on se stalno nesto izdvajao, tako je unazad letela Tatjana jer se izdvajala po mladosti i lepoti od ostalih iz plemena , Maja je letela po istom principu ko Tatjana posto je dosla ko njena zamena, onaj Ognjen je jedini pecao pa je zbog toga leteo, , Vanja dzudiskinja je izletela jer je komarac ujeo, Dario jer je najjaci.... Svi se izdvojili po necemu.

    E sad ce da leti Vanja jer je jedina sisata. Ona je bila kandidat od pocetka zbog sisa ali nekako se provukla.

    Posle nje cemo videti ko ce se od ostatka ekipe izdvojiti po necemu... Jer nikako ne smes biti svoj, moras biti tu u masi i raditi sta vecina radi.
      Vrh

  8. #38

    14 Odgovor: Survivor

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    U ovom Surviveru ide po principu, ko se po necemu izdvoji taj leti napolje.
    Nisu samo šouoouououuovi karakteristični po tome, da čim se neko izdvoji, štrči, različit je, da se etiketira kao ''nepoželjan za okoliš''.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Survivor

    Citat ravnicari kaže: Pogledaj poruku
    Pa, počela sam da gledam pa mi se nije dopalo...
    I, onaj Andrija Milošević mi tu nešto došao bez veze...
    Факат, Андрија дође као смор верзија оног Аљоше што је водио МБС1.

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Onu Vanju definitivno treba izbaciti
    Није то једино што бих ја њој урадио...

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    U ovom Surviveru ide po principu, ko se po necemu izdvoji taj leti napolje. Eto tako je leteo ovaj Bugi - on se stalno nesto izdvajao, tako je unazad letela Tatjana jer se izdvajala po mladosti i lepoti od ostalih iz plemena , Maja je letela po istom principu ko Tatjana posto je dosla ko njena zamena, onaj Ognjen je jedini pecao pa je zbog toga leteo, , Vanja dzudiskinja je izletela jer je komarac ujeo, Dario jer je najjaci.... Svi se izdvojili po necemu.

    E sad ce da leti Vanja jer je jedina sisata. Ona je bila kandidat od pocetka zbog sisa ali nekako se provukla.

    Posle nje cemo videti ko ce se od ostatka ekipe izdvojiti po necemu... Jer nikako ne smes biti svoj, moras biti tu u masi i raditi sta vecina radi.
    Голди краљице

    Иначе, пошто су све те серије смислили Американци, јасно је да је све то део пројекта да нам се свима убије индивидуалност, храброст да се не уклапамо у просек, како би нас лакше покорили...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Survivor

    Иначе, пошто су све те серије смислили Американци, јасно је да је све то део пројекта да нам се свима убије индивидуалност, храброст да се не уклапамо у просек, како би нас лакше покорили...


    Tačno si mi nedostajao,ti i tvoje teorije zavere...
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Survivor

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku


    Tačno si mi nedostajao,ti i tvoje teorije zavere...
    Они нам седе на југу Србије, бомбардовали су нас, њихов амбасадор нам прави владу, а ти велиш теорија завере

    Но добро, треба бити разуман, као онај председник општине у Ерик д Вајкинг
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Survivor

    Večeras će se saznati ko je pobednik, po mojoj blagoj proceni mislim da će NemanjA pobediti.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Survivor

    To jos nije gotovo?
    Pa jbt, traje duze od Velikog Brata, a to traje 90 dana
    Od kako je ispao Pera, ni ne bacim pogled
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Survivor

    Onaj Rale je ispao totalna budala na kraju, on se nesto kao buni a 4:4 bilo u glasovima Nemanja i on. A Edita potvrdila svoju glupavost.
      Vrh

  15. #45

    14 Odgovor: Survivor

    @silvia, procena ti je .
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Survivor Kostarika
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2012, 16:22
  2. Ultimate survivor /Man Vs Wild
    Autor NSdjanka u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 08.03.2011, 21:21
  3. VIP Survivor
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 05.01.2011, 22:10
  4. Survivor Srbija 2009
    Autor love hunter u forumu Spomenar
    Odgovora: 227
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 01:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •