Nakit - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 61

Tema: Nakit

  1. #16

    Odgovor: Nakit

    Samo i siključivo srebro i belo zlato. Nosim jedan diskretan lančić od belog zlata, tri minđuše od srebra ili belog zlata (njih ponekada menjam, kada se dešavaju neki lomovi u glavi pa se kao bolje osećam ) i dva tanka srebrna prstena oba na istom prstu, palcu leve ruke, to je svakodnevna varijanta. Ponekada, kada poželim da se sredim, stavim neke malo neobičnije minđuše, ali opet diskretne, i možda neku narukvicu koja obično bude drvena ili plastična.

  2. #17

    Nakit

    obozavam nakit!!!
    najvise mindjuse i ogrlice...
    pa, narukvice,prstenje...
    broseve ne volim
    ali bez svega mogu,ali bez mindjusa - nikako!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  3. #18

    Nakit

    Nakit koji podiže raspoloženje






    Cheeky Mickey



    Yummy Chocolate - ogrlica od čokolade i čokoladnih bombo ovaj... od fima
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  4. #19

    Odgovor: Nakit



    shto bi mi ovo leglo na crnu rolku!!!!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  5. #20

    Odgovor: Nakit


    interesantno,zar ne??
    jeste li nekada probali sami da napravite nešto?
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  6. #21

    Odgovor: Nakit

    Obozavam jedino mindjuse,samo da nisu od zlata i da su sto neobicnije.
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #22

    Odgovor: Nakit

    Ja najvise volim neobican nakit, najcesce rucno izradjen. Obicno nosim lancice, a marame oko vrata mi izgledaju bas zenstveno. Najmanje nosim zlato. Volim da vidim nekoga da lepo iskombinuje odecu i nakit, sto je obicno retkost!

  8. #23

    Odgovor: Nakit

    Volim nakit ali ga nešto baš i ne nosam.
    Verenički prsten i burma, minđuše (i to još uvek stoje one sa kojima ti probuše uvo), i ponekad stavim neki lančić ili ogrlicu.
    A i to jedino ako je na majici veliki izrez pa da mi ne bude vrat golišav.
    Zlato ne volim, ne svidja mi se ta žuta boja. Jedino belo zlato ili srebro, može i
    bižuterija da prodje.

  9. #24

    Odgovor: Nakit

    Jednom recju .....Volem nakit......kada se ja okitim....tja.....ma koja bozicna jelka... .... Zlato mi je srednje ime....
    Bez nakita se osecam .....kao ...hmmm....gola......
    Poruku je izmenio Zvonchica, 19.04.2007 u 11:02 Razlog: velika slova

  10. #25

    Odgovor: Nakit

    Obozavam nakit, ali ne da se okitim istim, nesto preterano.
    Najvise volim da nosim prstenje imam jedan na levoj, jedan na desnoj ruci, sasvim dovoljno.
    Narukvice takodje volim i imam jednu koja mi je veoma draga
    Ogrlice i lancice stavljam retko.
    A mindjuse nosim od 18-te god. koje ni ne skidam.
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  11. #26

    Odgovor: Nakit

    Volim nakit
    Imam ga raznih vrsta( od plemenitih metala do bizuterije) a svako komad ima sentimentalnu vrednost
    Imam i komade koje sam dobila na poklon( ja ih nikada ne bih kupila) a koje sam bar u nekoj prilici 'stavila' na sebe-red je,a i te osobe su valjda birale najlepse i najbolje po svom ukusu za mene
    Ima i komada koje nosim 24/7 i skinem ih samo povremeno*
    Takve su mindjuse koje nosim od krstenja i prsten koji sam dobila kada sam upisala srednju skolu......


    *ti su mi najdrazi
    Lako cu,ako je do mene.........

  12. #27

    Odgovor: Nakit

    Obozavam nakit! To mi je velika slabost, non-stop ga kupujem, nikad dosta...

    Najvise nosim srebro (zlato nikad), ali i raznoraznu bizuteriju! Mindjuse (velike i male), prstenje (koje nisam skinula sa ruke vise od 10 godina), raznorazni lancici i ogrlice, narukvice...

    Sve zavisi od prilike i raspolozenja: postoji nakit za "svakodnevnu upotrebu", za izlaske, za svecane prilike! Sve je to za mene neophodno!

  13. #28

    Odgovor: Nakit

    Nakit obavezno,bez njega se ne osećam dobro.... i jedino srebro sa cirkonima..
    Ćuti i prenesi dalje....

  14. #29

    Odgovor: Nakit

    Volim nakit. Volim i nosim samo zlato. Imam ukupno pet mindjusa i lanac i bez njih sam kao go

  15. #30

    Odgovor: Nakit

    Imam puno narukvica, mindjusa, ogrlica, ali ih bas i ne nosim. Ne znam zasto
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muškarci i nakit
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 27.08.2011, 18:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •