Nakit - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 61

Tema: Nakit

  1. #31

    Odgovor: Nakit

    Ja jesam muskarac, ali obozavam nakit. SREBRO RULES!!!

    Nosim srebrni lanac (ali ne na onu seljacku, mafijasku foru) i debeli prsten na palcu desne ruke...
    NEDJO KOSTIC FAN CLUB


  2. #32

    Odgovor: Nakit

    nakit- posle obuce moja najveca slabost... plastichan, bizuterija, zlato, srebro... svega ja imam


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  3. #33

    Odgovor: Nakit

    Nakit, nakit, nakit!!!!!
    Obozavam...
    Srebro uvek, i skoro stalno nosim srebrne mindjuse, narukvicu, prsten i sat(koji sam konacno kupila da bude po mom ukusu, jednostavan, srebrni i masivan)...
    A ostalih djindjuvica imam mali mislion...uz svaku majcicu, haljinicu...cipelice... i gde god odem moram makar dve, tri ogrlice da kupim...pod obavezno!
    Totalno sam luda za nakitom, al se najezim kad vidim kako ga neke devojke nakaradno iskombinuju...Tako devojka koja radi u jednoj poslasticarnici redovno stavlja plasticne visuce mindjuse na polo majcu, a pri tom ni boje nemaju veze jedna sa drugom

  4. #34

    Odgovor: Nakit

    svoj nakit uglavnom izradjujem sama, a i prodajem ga u mojoj trgovini tako da sam poprilicno nakindjurena. sta's moram reklamirat
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  5. #35

    Odgovor: Nakit

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    svoj nakit uglavnom izradjujem sama, a i prodajem ga u mojoj trgovini tako da sam poprilicno nakindjurena. sta's moram reklamirat
    Eh jos nam reci koja radnja...

  6. #36

    Odgovor: Nakit

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Eh jos nam reci koja radnja...
    spomenula sam je vise da se nasalim na svoj racun nego da je reklamiram po forumu. sorry ako je zvucalo tako.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  7. #37

    Odgovor: Nakit

    Vise volim da vidim na nekom drugom,ali nosim srebrnu narukvicu i lancic.A mindzuse ponekad.

  8. #38

    Odgovor: Nakit

    luda tooootalno za nakitom
    imam nekih 30 pari mindjusa, od kojih verovatno ni polovinu nisam nosila ni jednom ali volim da imam, cim vidim lep par, odmah kupim
    ogrlice ne toliko, uglavnom nisam u prilici da ih nosim..
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #39

    Odgovor: Nakit

    Najvise volim ogrlice rucne izrade, sto cudnije to bolje!
    ko tebe , ti njega

  10. #40

    Odgovor: Nakit

    Mindjuse, prstenje, narukvice i sat... bez tih stvarcica ne mogu da zivim. Srebro, belo zlato, bizuterija, plastika, nije bitno.
    Jedino ne nosim lancice i ogrlice, jer mi smetaju.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #41

    Odgovor: Nakit

    Volim ga....kao i vecina zena.....
    Uvek nosim jedan prsten i ogrlicu, od zlata, koje sam dobila od mame i bake, uz to obicno nosim i obicne male karike...

    Inace volim i srebro...
    Uvek mi je lepa i bizuteruja, ali kada god nesto kupim stavim jednom, mozda dva puta i zaboravim na nju...tako da je ne kupujem vise....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  12. #42

    Odgovor: Nakit

    Sada ne nosim ništa od nakita - smeta mi .
    Ranije sam nosila zlatnu ogrlicu sa medaljonom, koji je nosila i moja mama. Posle venčanja sam '' darivana '' sa lepom količinom opet zlatnog prstenja koje ne nosim.
    Ne volim zlato.
    '' Slaba '' sam na srebro .
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #43

    Odgovor: Nakit

    Srebro srebro.i samo srebro...Zlata što imam,žali Bože,ćuti mi u kutiji za nakit-ne volim.Srebro dolazi u obzir uvek,i to samo ono kvalitetno,i obavezno me iznerviraju "stručnjaci" za srebro kad žele da mi uvale škart.
    Obožavam minđuše,imam raznih fela i oblika,dolaze u obzir i kombinacije sa kamenčićima.

  14. #44

    Odgovor: Nakit

    U poslednjih godinu dana nisam nesto pomahnitala kao ranije. Pre sam znala sve pare da sjebem na nakit. Sad ne, izaberem ono sto cu nositi sigurno, par stvarcica od svega i to furam dok mi ne dosadi. Doduse, obicno dosadi brzo, ali opet Vec rekoh sta volim, i obicno imam od svega po dva komada, pa se uskladim. I imam tu srecu valjda da uvek naletim na jeftine stvari koje mi se dopadaju.
    Ne volim zuto zlato, ali sve ostalo nosim, uglavnom bizuteriju i srebro ili posrebrene stvari. Ono sto ne skidam ili skidam jako retko su tri mindZuse na levom uhu, paukova mreza, leptir i skoljkica, koje menjam ako naletim na nesto novo. Ne nosim narukvice nemam lepe sake, zbog cega mi je mnogo zao.
    Ovo su mi omiljeTi komadi nakita:



    Dve ogrlice koje najvise nosim i koje idu uz sve kombinacije. I mnogo volEm srca da nosim Prvo srculence je od stakla, kratak je i nosim ga us dekolteirane maje. Drugo srce je bizuterija i nosim ga onda kad imam rolku ili nesto sto ce mi u zatvorenoj maji otvoriti grudi.



    Obozavam robusne prstenove. Jedan sam izgubila, ogroman staklenjak, kao imitacija dijamanta koji je bio velik preko polovine prsta. Steta. Prvi je drveni prsten, i toliko je deb'o da ne mogu da skupim prste kad ga nosim. Drugi je neka vrsta porodicnog nasledja. Od cilibara je, i ima mnogo godina, i nosim ga kad se udidim i obicno samo stavim prsten, nista drugo.



    Mindjusa imam mnogo. Od alki svih velicina, pa do visecih, nakarabudzenih. Ali ipak, mnogo volim ova dva para. Prvi par je od plavog stakla koji mi jako dobro ide uz okice. Drugi par sam dobila od drugarice iz Grcke pre par godina, obican neki kamen povezan kanapom. Ali su toliko minimalne, da su skroz maximalne.
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #45

    Odgovor: Nakit

    Obozavam i imam kuci kamaru nakita, pola od tog jos uopste nisam imala prilike nosit jer stalno kupujem novi pa ne stignem sve probat.. ..uglavnom je nakit saren jer mi se tako svidja + lako se kombinira.. cak se i mami svidja jer ga redno koristi ('krade' ) iz moje sobe.. jedino sto ne volim je zlato i ne nosim ga od kad sam pocela sama kupovat nakit..

    A imam i srecu jer valjda su ljudi shvatili/vidjeli da obozavam to pa mi redovno kupuju (rodjendani & ostali dani u godini kad se pokloni kupuju) kazu - koristno je..
    Nije svako ko luta izgubljen..

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muškarci i nakit
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 27.08.2011, 18:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •