Nakit
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 61

Tema: Nakit

  1. #1

    Nakit

    U mom zenskom rodoslovu, bar do onog momenta u proslosti do kog postoje fotografije, necete videti zensko a da je bez nakita. Sitnica, ukras, detaljcic, ali prisutan pod obavezno.
    Imam sliku u glavi, toliko jasnu i bistru, kao da je juce bila. Ja na podu, slazem drvene kocke, mama na poslu (verovatno, nje nema u slici), prababa sedi na trosedu, a baba se sprema u Italiju. Ne secam se cele njihove price, ali ovu prababinu recenicu pamtim: "Nemoj da mi se vracas bez neke dzidza-bidze"
    Ja volim da nosim svakakve budzevine. Ponesto i pravim. Metal, staklo, plastiku, glinu, sve od cega se nakit moze napraviti. Prstenje, ogrlice, narukvice najrazlicitijih oblika i boja.

    Da li volite nakit i koji je vas omiljeni komad?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Nakit

    Ne nosim nista od nakita... jednostavno, nikad nisam ni nosila nista i nemam naviku. Nemam cak ni probusene usi
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Nakit

    volim nakit, ali diskretan i jednostavan, zlato ne ali srebro obozavam.

  4. #4

    Odgovor: Nakit

    Obozavam, jeste da se nesto i ne kitim, ali imam svojih trenutaka. Najvise volim nakit od drveta, ili slonove kosti. Svidjaju mi se i one dzizda-bidze od plastike, stakla... Jedino sto ne nosim nikakav prsten. Kad dodje vreme, nosicu samo jedan.
    "Bupu pi du pu !"

  5. #5

    Odgovor: Nakit

    Nije da ga ne volim, ali mi smeta, kada stavim bilo sta od nakita kao da sam sebi natovarila tonu tereta. Verovatno stvar navike.

  6. #6

    Odgovor: Nakit

    volEm one velike plasticne prstene.. njih imam bas mnogo i svaki put kad negde naidjem na njih, ja si obavezno uzmem neki
    volim i stakleno prstenje.. imam ih nekoliko.. jedan sam uspela da razbijem onomad kad sam sa drugom igrala stolni fudbal a bio mi bas drag.. (prsten mislim ne drug mislim i drug mi drag.. ali steta prstena )

    inace imam svega i svacega.. mada nakit ne nosim bas stalno.. nosim jedan srebrni prsten 24/7.. poklon od jedne sestre.. a sve ostalo kako mi dodje..

  7. #7

    Odgovor: Nakit

    najvise volim nakit od drveta i minerala a najdraze su mi komadi od cilibara
    (ako je kvalitetan cilibar trenjem o telo ili garderobu daje blagi miris meda)

  8. #8

    Odgovor: Nakit

    O b o ž a v a m nakit!
    Omiljene su mi narukvice i ogrlice!
    Volim i zlato i srebro i stakliće i drvo i slonovu kost i drago i poludrago kamenje i imitacije dragog i poludragog kamenja...volim sve!

    Naravno,ne kitim se svim i svačim u svakom trenutku.
    Sve uvek uskladim sa garderobom i prilikom u kojoj se nalazim...
    iii..ne bih mogla da živim bez sadržaja moje čarobne kutijice, moj kovčežić sa blagom!
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  9. #9

    11 Odgovor: Nakit

    klasican nakit, onaj u vidu zlata ne volim, takodjer ne volim bizuteriju. ono sto bas volim to je ono jednostavno prstenje od srebra ili bijelog zlata (sto jednostavnije to bolje) i one sarene africke dzidza-bidze od prirodnih materijala rucne izrade. na moju veliku srecu, drugar iz afrike me uvijek s vremena na vrijeme obraduje takvim necim
    nattydread is coming to dinner

  10. #10

    Odgovor: Nakit

    Obozavam nakit.Od malena sam dobijala komade zlatnog nakita,originalnog dizajna,koje sam do skora veoma cesto nosila.Najcesce bi to bilo nekoliko prstencica od zutog zlata na domalom prstu desne ruke,zajedno.Jako su se dobro uklapali i to je bio neki moj stil,u kom sam se pronalazila.Medjutim,vremenom mi je uzto zlatko dosadilo,te sam sebe pocastila srcetom od belog,sa cirkonima...a od tadasnjeg decka sam dobila lancic,isto od belog.Ovu kombinaciju sam nosila isto dosta dugo.U poslednje vreme,ne nosim nikakav nakit,nekako mi smeta,pogotovo prstenje i narukvice,jer zbog posla,cesto kuckam.Volim mindjuse iz East Pointa,ne znam ni sama koliko ih imam-jeftine su,prilagodljive,neobicne,pronalazim se u njima..njih cesto i poklanjam.

  11. #11

    Odgovor: Nakit

    Otkinem kad vidim nakit, i moram da kupim, ali retko nosim. I kad nosim to je samo jedan detalj. Osećam se kao nakićena jelka kad stavim i ogrlicu i minjdjuše. Narukvice i prstenje više volim. Uvek kupim kad odem negde, da imam suvenjir...

  12. #12

    Odgovor: Nakit

    najvise volim mindjuse. najcesce srebrne. zlato ne nosim
    ...no one understands the heartache,
    no one feels the pain,
    'cos no one ever sees the tears
    when you're crying in the rain...

  13. #13

    Odgovor: Nakit

    Citat Najgora kaže:
    Osećam se kao nakićena jelka kad stavim i ogrlicu i minjdjuše.


    Qq, ne znaš ti šta je nakićena jelka Ono što ja iskombinujem, niko neće
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #14

    Odgovor: Nakit

    volim da vidim ali na nekoj drugoj. Svaka čast ko to može da trpi.

  15. #15

    Odgovor: Nakit

    Imam dosta nakita, ali se nešto ne kitim. Bižuteriju niti nosim niti imam.
    Minđuše koje nosim sam dobila od oca za 10 rođendan.
    Ogrlicu sam dobila od majke za 18 rođendan.
    Jedan prsten sam dobila od babe, drugi od dede.
    Eto, to je jedino od nakita koji se može videti na meni. S tim da prestenje menjam, ne nosim oba istovremeno.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muškarci i nakit
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 27.08.2011, 18:54

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •