Da li upravljate svojim zivotom?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 38
  1. #1

    Da li upravljate svojim zivotom?

    Svakodnevno nam se desavaju razna iskustva i prolazimo kroz mnoge promene i lepe i teske.Da li ste u mogucnosti da kontrolisete svoj zivot ili se prepustate da vas nosi?

  2. #2

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    maksimalno drzim svoj zivot pod kontrolom kao i Euro po zvanicnom kursu,..Samo se trudim da budem realan bas kao i Euro po zvanicnom kursu.
    Ne dam inflaciju u svoj zivot.



    a moj zivot je kao po srednjom kursu
    kad padnem ispod ocekivanog kursa nema MMF da priskoci da i dalje sam upravljam svojim neovisnim zivotom

  3. #3

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    Da, baš puno odgovora na ovu temu

    Za sebe mogu reči da upravljam samo svojim DELIMA, postupcima i svojim ponašanjem!
    Mojim životom upravlja Onaj koji mi je taj život poklonio....Ne, nisu to moji roditelji, oni su samo kanal kroz koji sam rodjen, stvoren preko njih....

    Bog je taj koji nam život poklanja/daje! A samim tim, s njim i raspolaže/upravlja, a u skladu sa svojom beskonačnom ljubavlju i pravednošću. . .

    Dakle, kako delamo i ponašamo se, tako će nam Bog i dati


  4. #4

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    Sada mogu reci da, od kada sama upravljam svojim zivotom mnogo mi je lakse,jer oni koji su upravljali sa mojim zivotom nisu valjano znali svojim.Sada sam povratila svoje samopouzdanje i vracam se polako u normalu,moj glavni pokretac su emocije koje mi nekad ne dozvoljavaju, da realno sagledam neke stvari i to su drugi vesto koristili i pokusavali da upravljaju samnom.Nekad sam gutala i cutala,sada vracam i ne dam na sebe

  5. #5

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    Samo ponekad pomislim da bar malo upravljam svojim životom. Uglavnom mislim da su mi postupci iznuđeni i da kaskam za životom kao muda za veprom, na žalost.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #6

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    trudim se da korigujem svoje ponašanje i da ga koliko, toliko kontrolišem..

    trudim se da činim dobro, da ispravljam greške, svoje..i tudje da prihvatim..

    trudim se da se uklopim u okolinu, ljude, dogadjaje..

    trudim se da praštam i da mi oproste..

    sve ovo se ne može nazvati upravljanjem, ali se bar trudim da se mnogo ne razmimoilazimo taj život i ja..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  7. #7

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    U zivotu se ne desavaju promene, svako zivi onako kako mora da zivi, jer,
    da ne mora ne bi tako ziveo.
    Covek se ne menja, covek sazreva, i dokle god postoji smrt, covek nemoze
    sazreti. Da nije umro, naucio bi mnogo toga sto nije znao pre smrti.

    Osecaj lepote zivota dolazi iz spoznaje da on ne moze da se kontrolise, i upravo zato su ljudima najbolji osecaji koji ne mogu da se kontrolisu, a kada bi covek mogao da shvati da nista ne kontrolise, sve u zivotu bi mu postao lep osecaj.

    jupiter
    YUrope ;
    Covecanstvo se deli na pravedne koji ne lazu, i lazove
    koji su nepravedni.

  8. #8

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    u najvecoj meri upravljam svojim zivotom i sretna sam zbog toga, jer ne bih mogla da zivim drugacije.

    ipak kompletno ne upravljam svojim zivotom jer postoje ljudi koji su deo mog zivota i zbog kojima moram i znam da stavim svoje potrebe i zelje u drugi plan.


  9. #9

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    Za, mene lično, to predstavlja smisao života..naravno život je borba..i trudim se da budem uvek svestan onoga što radim iako je to ponekad jako teško...

  10. #10

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    Uvek imam kontrolu nad svojim zivotom. Stojim sa obe noge na zemlji i u svakom pogledu sam nezavisna. Inteligentan covek je u stanju da predvidi mogucnosti,a samim ti i da planira kako ce u datoj situaciji postupiti. Cini mi se da je kljuc u dobroj proceni.

  11. #11

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    s obzirom da niko sa strane ne upravlja mojim zivotom ni u kom smislu,onda sam sklona tome da laskam sebi i da tvrdim da ja to cinim.....
    ne tvrdim da to radim izvanredno
    naprotiv...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #12

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    Mislim da je potpuno normalno težiti tome da upravljaš svojim životom.
    A da li upravljam? Rekla bih, više pokušavam. Nekad, ali samo nekad, u tome i uspem.
    Ne mogu da predvidim svoju budućnost niti situacije koje će mi život doneti (nisam sigurna ni da bih to volela, da živim život po unapred isplaniranoj trasi). Ali, eto, bar u situacijama u kojima se nađem, pokušavam da pravim svoje izbore.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  13. #13

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    zivot je jedna igra
    kojom pokuşavam da upravljam s dzojstikom
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #14

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    Ne bash.
    Prolazi mi vreme u prilagodjavanju
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #15

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    zasto se onda mnogi zale, kukumacu, placu.... kad vec tako "odlucno" upravljaju svojim zivotom.
    Ja ne upravljam svojim! Zivot upravlja samnom. Jer da mogu da upravljam njime, zivot bi postao deo mene... ali svi smo mi samo deo zivota, koji nas vodi, a mi ga pratimo i prilagodjavamo svemu onome sto sa sobom taj zivot i nosi.
    neunistiva zlojebaba!

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.03.2017, 01:00
  2. Koliko ste zadovoljni svojim poslom?
    Autor Kunic u forumu Posao
    Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 22.11.2013, 18:47
  3. Sta znate o svojim precima?
    Autor Becar u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 29.07.2012, 00:43
  4. Kako se nosite sa zivotom?
    Autor Crazy Angel u forumu Psihologija
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 23.01.2009, 04:34
  5. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 31.07.2006, 22:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •