Ne volEm, pa zavolEm.. - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 56 od ukupno 56
  1. #46

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    ne volim kinesku ,ne volim japansku
    odbijam da zavolim
    ne jedem polupeceno meso
    odbijam da mi se svidi
    nikad nisam jela paradajz ko jabuku,niti cu....ali obozavam paradajz sos,i paradajz u jelima,i malo paradajza sa mnogo ljute paprike,i izgnjecenog prevrelog sira i ulja preko
    e sad
    pazi ovamo
    ne mogu kod svakog da jedem Supu,Sarmu i Pihtije
    cim vidim klopu znam koliko je sati
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #47

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Nisam voljela špinat. '93 ga probam,bila sam gladna, sirotica...od tada je to ljubav na prvi pogled.

    Grašak nisam voljela....druga godina faxa...kod prijateljice, samo to bilo...'elem..projedem i njega.

    Patlidžan nisam ni htjela da probam...mama mi podvali pohovani, probam...khm, nije loše, sad ga volEm na sve načine.

    Jagnjetinu nisam ni htjela da probam...kad sam idiot..zna se...sad je volEm.

    I tako...kad si gladan, a nešto fino miriše i izgleda...davAj!

    Osim puževa, žaba, mačaka i tako toga...to
    A da probaš puževe i žabe, garant ih više ne bi bilo u tvojoj okolini...sve bi smazala.

    Ja jedno vreme nisam voleo sardine (prejeo sam se kao klinac), al' sad su mi sasvim ok. Isto tako, u poslednje vreme sam ukapirao da mi je u redu da pijem čisto crno vino (ali samo ako je slatko).

  3. #48

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Jedino sto mi pada na pamet su....maslinKe...

    Prvi put kada sam ih probala, fuj, bljak....sada bi ih jela kao kikiriki...da nemaju visoki GI

    Kod mene je cesci slucaj volim...pa zamrzim....djigerica recimo (pileca...ovu drugu, mis'im sinjsku nikada nisam i necu)..volela je dok mi mama jednom nije kupila 2 kg....i otisla na put..

    I ja je jela danima....i smucila mi se...
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #49

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    A da probaš puževe i žabe, garant ih više ne bi bilo u tvojoj okolini...sve bi smazala.

    Ja jedno vreme nisam voleo sardine (prejeo sam se kao klinac), al' sad su mi sasvim ok. Isto tako, u poslednje vreme sam ukapirao da mi je u redu da pijem čisto crno vino (ali samo ako je slatko).
    Nisam ja izjelica. Što si takI.

    Ja sam sardinu tokom rata tamanila...valjda sam se sad prezasitila...


    A ako možeš da vjeruješ...mislim, pokušaj...pivo nisam lajkala...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #50

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Nisam ja izjelica. Što si takI.

    Ja sam sardinu tokom rata tamanila...valjda sam se sad prezasitila...


    A ako možeš da vjeruješ...mislim, pokušaj...pivo nisam lajkala...
    Lažeš mala, to je nemoguće...

    E, a da obrnemo: nekad sam jako voleo gazirana pića, Coca colu i taj rad, a sad ih ne pijem skoro nikad.

    I da: pirinač volim samo kao sutlijaš. Nisam uspeo da ga zavolim u drugom obliku.

  6. #51

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Lažeš mala, to je nemoguće...

    E, a da obrnemo: nekad sam jako voleo gazirana pića, Coca colu i taj rad, a sad ih ne pijem skoro nikad.

    I da: pirinač volim samo kao sutlijaš. Nisam uspeo da ga zavolim u drugom obliku.
    Ne lažem. Časna pionirska! Bilo mi gorko..bljutavo...nikakvo...no, trudila sam se da ga zavolEm.

    A vidiš...ja kolu i dan danas obožavam, a ne smijemo da se vidimo.



    Dodajem..da sam komadiće mrkve vadila iz supe...sada mogu da grickam i sirovu...a tek u kuhanju kako je volim.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #52

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Ne lažem. Časna pionirska! Bilo mi gorko..bljutavo...nikakvo...no, trudila sam se da ga zavolEm.

    A vidiš...ja kolu i dan danas obožavam, a ne smijemo da se vidimo.



    Dodajem..da sam komadiće mrkve vadila iz supe...sada mogu da grickam i sirovu...a tek u kuhanju kako je volim.
    Ti srce kako si krenula biće ovo: nekad nisam mogla da pojedem escajg a danas ga gutam bez žvakanja...

  8. #53

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam sardinu tokom rata tamanila...valjda sam se sad prezasitila...
    Ja sam burek jeo celog zivota a od 2006-e ga jedem jednom u 3 meseca eto a ranije sam ga jeo ako ne svaki drugi onda svaki treci dan.
    Dosadio mi burek totalno pa bas mora da prodje vreme da se odlucim da pojedem cetvrt bureka.

  9. #54

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    uh ne volim mljeveno meso - podsjeca me na machke (ne gledajte me nishta)..
    makarone i shpagete sa mljevenim mesom i burek s mesom mi smrde na znoj vjerovali ili ne..redovno me muka spopadne kad ih neko konzumira u mom prisustvu..
    cijeli dan se prostorija ne mozhe izvjetriti...

    to sam nekad voljela, ali unazad 15 godina..NIKAKO...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  10. #55

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Spanac, boranija, pileca dzigerica, slatki kupus.. ali par godina unazad, pojavise se i ta jela u jelovniku.
    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  11. #56

    Odgovor: Ne volEm, pa zavolEm..

    Tikvice nisam mogla ocima da vidim, a kamoli da ih klopam.....i moji su rogove dobijali da me ubede da probam cuspajz ili pohovane. Na tatino:'Ovakve tikvice ni kraljevi nisu jeli'....'Elica' bi odgovarala:'Koji srecnici' () ............... Lm, postadose omiljene, kad u 'miraz' dragi doneo ljubav prema istim ...mic, po mic, ja se navikla i da ih spremam - i da ih jedem (sveeeee za ljubav ) ............... E, 'sve se placa, sve se vraca' - moj klinac 'ni T od tikvica' ne voli

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Kada nisam s' onom koju volem
    Autor Becar u forumu Ljubav
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 15:36
  2. E, baš ne volem ... razno, opšta osećanja ...
    Autor simke u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 31.01.2012, 14:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •