Imam predlog! - Strana 15
Strana 15 od 38 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 569
  1. #211

    Odgovor: Imam predlog!

    Ahaaaa. Kapisko. Namerno je izbačen "log in prozor" sa drugih stranica (kada si ulogovan), radi uštede prostora i brzine učitavanja. Kada se odjavljuješ imaš opciju povratak na prethodnu stranicu ili na početnu, kao i ranije. Odjavljivanje je moguće sa svih stranica, kao i prijavljivanje
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  2. #212

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    Ahaaaa. Kapisko. Namerno je izbačen "log in prozor" sa drugih stranica (kada si ulogovan), radi uštede prostora i brzine učitavanja. Kada se odjavljuješ imaš opciju povratak na prethodnu stranicu ili na početnu, kao i ranije. Odjavljivanje je moguće sa svih stranica, kao i prijavljivanje
    ...'bem ti ovakvu demokratiju...

  3. #213

    Odgovor: Imam predlog!

    Јел могу репутације да буду опет зелене и црвене? Или оно бејаше црне? Ово светлоплаво и тамноплаво ми некако није то...
    Јел може да се врати стари изглед форума?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #214

    Odgovor: Imam predlog!

    Za reputacije ćemo videti čim se urade drugi templejti, a stari izgled se neće vraćati. Novi koji treba da se urade će ličiti na stare, sa funkcijama sadašnjeg.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  5. #215

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Јел могу репутације да буду опет зелене и црвене? Или оно бејаше црне? Ово светлоплаво и тамноплаво ми некако није то...
    Јел може да се врати стари изглед форума?
    Подржавам овај сјајни предлог и предлажем да се у духу демократских промена стави на гласање!

  6. #216

    Odgovor: Imam predlog!

    A ko je rekao da se ovde sprovode demokratske promene?

    Nema nikakvog glasanja i nema vraćanja u nazad.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  7. #217

    Odgovor: Imam predlog!

    Uff, uspeo sam da pročitam sve 22 strane, kao što je red jel'te.

    Dolazim već neko vreme na forum, ne ulogujem se baš uvek jer to za čitanje nije neophodno, zar ne.

    Nisam do sada nešto ni pisao jer je dovoljan broj pametnih, lepih i kvalitetnih postova koji se mogu pronaći, takodje ne čini mi se ni normalnim ako se odmah baci na pisanje a da se ne upoznaju koliko toliko ljudi, mesto, okolina i klima.

    Pošto još uvek nisam siguran koliko sam dobro osetio ovo prijatno mesto i koliko ću dobro uspeti da se uklopim, molio bih da mi se ukaže na moguća neuklapanja i nesnalaženja. Svim dobronamernim ću biti zahvalan a prethodno sam naveo jer ću od sada po nešto i napisati ... zavisno od slobodnog vremena i toga koliko vam je zanimljivo to što pišem.



    • Prvo što mi upada u oči, još od početka, je da je forum malo preopširan, glomazan i težak da bi se lako pratio. Najverovatnije je razlog za to želja da se pokrije što širi dijapazon interesovanja svih članova. Jbg, ta cena mi se čini malo previsoka ali ... nemam pametan predlog šta učiniti, samo primećujem.



    Postavio bih par pitanja:

    1. Da li postoji mogućnost da ja kao korisnik trajno isključim prozorče za brbljanje, koje po mom ukusu kvari izgled foruma? Za sada ga samo umanjim, što ću činiti i ubuduće.

    2. Da li bi bili raspoloženi da postavite zastavu Srbije? Pročitao sam objašnjenja i ne slažem se sa umetničkom ocenom i odlukom administracije, što je moje pravo, zar ne?

    3. Podržao bih već iznet predlog, gde se traži dodavanje Gmail ili Gtalk veze, pitanje je zašto je to problem. Svakako ih sve veći broj ljudi koristi.



    Pošto je ovo tema i za pohvale, ponovio bih kako je ovaj VCF izuzetno prijatno mesto sa dosta kvalitetnih i zanimljivih poruka. Možda vi koji ste stalno i često ovde to toliko ne primećujete ali pošto posećujem i druga mesta mislim da imam pravo da iznesem takav sud.

    PS.
    Videh sada da postoji posebna tema za pohvale, nadam se da će te mi tolerisati ovaj mali greh da sada ne delim poruku ... a zaboravih i sličicu ...
    Poruku je izmenio simke, 25.09.2007 u 08:00

  8. #218

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    Uff, uspeo sam da pročitam sve 22 strane, kao što je red jel'te.
    Svaka čast.

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    Prvo što mi upada u oči, još od početka, je da je forum malo preopširan, glomazan i težak da bi se lako pratio. Najverovatnije je razlog za to želja da se pokrije što širi dijapazon interesovanja svih članova. Jbg, ta cena mi se čini malo previsoka ali ... nemam pametan predlog šta učiniti, samo primećujem.
    Forum je vremenom rastao, a verovatno će tako biti i ubuduće, ne toliko zbog pokrivanja interesovanja, koliko zbog grupisanja srodnih tema na jedno mesto, kako bi se korisnici lakše snalazili. Nekome je ovako lakše za snalaženje, nekome je lakše kada ima manje foruma, a više tema u njima. Moje mišljenje je da ova kombinacija bolja, kako za pregledanje foruma, tako i za snalaženje i izbegavanje situacija da se otvore iste teme. U proteklih godinu i po dana koliko postoji forum, veoma mali broj puta je otvorena ista/slična tema, upravo zbog preglednosti. E sad, neko je verovatno navikao na drugačije, a ja uvek kažem da je sve stvar navike i posle izvesnog vremena ćeš se navići i na "malo preopširan, glomazan i težak da bi se lako pratio" forum.

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    Da li postoji mogućnost da ja kao korisnik trajno isključim prozorče za brbljanje, koje po mom ukusu kvari izgled foruma? Za sada ga samo umanjim, što ću činiti i ubuduće.
    Ne. Može samo da se smanji.

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    Da li bi bili raspoloženi da postavite zastavu Srbije? Pročitao sam objašnjenja i ne slažem se sa umetničkom ocenom i odlukom administracije, što je moje pravo, zar ne?
    Dok ne dobijemo zadovoljavajući kvalitet grba koji će zadovoljiti naš sofisticirani umetnički ukus ostaje ovakva zastava.

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    Podržao bih već iznet predlog, gde se traži dodavanje Gmail ili Gtalk veze, pitanje je zašto je to problem. Svakako ih sve veći broj ljudi koristi.
    Kada završim sa trenutnim radovima, pozabaviću se tom tematikom.

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    Pošto je ovo tema i za pohvale, ponovio bih kako je ovaj VCF izuzetno prijatno mesto sa dosta kvalitetnih i zanimljivih poruka. Možda vi koji ste stalno i često ovde to toliko ne primećujete ali pošto posećujem i druga mesta mislim da imam pravo da iznesem takav sud.
    Hvala.

    ps. Zastava Jugoslavije je ostavljena više iz fazona, kao i zastave zemalja za koje ni ne znam da postoje, a na forumu postoji izvestan broj članova koji koristi te zastave. Naravno, na prvom mestu je srpska zastava.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  9. #219

    Odgovor: Imam predlog!

    Ne pojavljuje mi se u 'dodatnim mogućnostima' onaj fazon za hostovanje fotografija, a čini mi se da većina ima problema sa tim u posljednja dva dana.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  10. #220

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat greco kaže: Pogledaj poruku
    Ne pojavljuje mi se u 'dodatnim mogućnostima' onaj fazon za hostovanje fotografija, a čini mi se da većina ima problema sa tim u posljednja dva dana.
    otkada su ove "novine" krenule...



  11. #221

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat greco kaže: Pogledaj poruku
    Ne pojavljuje mi se u 'dodatnim mogućnostima' onaj fazon za hostovanje fotografija, a čini mi se da većina ima problema sa tim u posljednja dva dana.
    Sređeno.

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    otkada su ove "novine" krenule...
    Veverice, čemu znaci navoda? Meni kada se nešto ne sviđa ili kada mi nešto smeta, ja to ne radim. Tebi očigledno smeta mnogo toga ovde, pa mi nije jasno zašto mučis sebe svakodnevnim dolaženjem?
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  12. #222

    Imam predlog: Ukinite vevericu sa VC!

    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    Veverice, čemu znaci navoda? Meni kada se nešto ne sviđa ili kada mi nešto smeta, ja to ne radim. Tebi očigledno smeta mnogo toga ovde, pa mi nije jasno zašto mučis sebe svakodnevnim dolaženjem?
    Ako sam stavila znake navoda, ne znači da mi se promene koje ste uveli ne sviđaju ili da mi smetaju. I greco je dodatne mogućnosti stavio pod znake navoda (greco kaže: Ne pojavljuje mi se u 'dodatnim mogućnostima' onaj fazon za hostovanje fotografija...), pa njega niste krivo shvatili. Jeste, napisala sam "novine", pa šta? Poenta je bila u tome da se složim sa grecom i skrenem pažnju na to od kada su se meni pojavili problemi sa hostovanjem fotografija. Da se na neke stvari još nisam navikla, istina je - nisam. Na neke se stvari definitivno nikada neću ni navići (pri ovome ne mislim na izgled i funkcionalnost foruma) i ako zbog nečega uopšte nastavim da dolazim, to sigurno neće biti zbog Vas. Ako zbog nečega dolazim svakodnevno, to je zbog ljudi koji se ovde okupljaju, a ne zbog nekog dizajna ili noviteta. Ne znam kako ste zaključili da meni smeta mnogo toga ovde, ali znam kako sam ja zaključila da ja Vama smetam... Dakle, ako me već ne želite na Vašem forumu, molila bih Vas da mi to još jednom potvrdite, tek da budem potpuno sigurna da sam Vas dobro razumela (i to može da se podvede pod "Imam predlog!", zar ne?) I nemojte više mučiti sebe besmislenim razmišljanjima...



  13. #223

    Odgovor: Imam predlog

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Ako sam stavila znake navoda, ne znači da mi se promene koje ste uveli ne sviđaju ili da mi smetaju. I greco je dodatne mogućnosti stavio pod znake navoda (greco kaže: Ne pojavljuje mi se u 'dodatnim mogućnostima' onaj fazon za hostovanje fotografija...), pa njega niste krivo shvatili.
    Greco nije upotrebio znake navoda da iskaže sarkazam.

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Poenta je bila u tome da se složim sa grecom i skrenem pažnju na to od kada su se meni pojavili problemi sa hostovanjem fotografija.
    Nije bilo potrebe za tim, jer se u jako velikom procentu slučajeva greška odražava na sve korisnike. Jedino je SQUAW izuzetak. Znači, prva pogodna prilika je iskorišćena za ponovno ispoljavanje nezadovoljstva promenama.

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    ako zbog nečega uopšte nastavim da dolazim, to sigurno neće biti zbog Vas. Ako zbog nečega dolazim svakodnevno, to je zbog ljudi koji se ovde okupljaju, a ne zbog nekog dizajna ili noviteta.
    Ni ja ne dolazim ovde zbog člana veverica, već da bih svim posetiocima i članovima omogućio što prijatniji boravak. To što je nekome supa uvek preslana, a kolači nedovoljno slatki - nije moj problem. Dok je većini dobro, ja sam zadovoljan.

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Dakle, ako me već ne želite na Vašem forumu, molila bih Vas da mi to još jednom potvrdite, tek da budem potpuno sigurna da sam Vas dobro razumela (i to može da se podvede pod "Imam predlog!", zar ne?) I nemojte više mučiti sebe besmislenim razmišljanjima...
    Bez patetike, moliću. Pravljenje od sebe žrtve, a od mene zlog administratora koji se iživljava nad nedužnim članovima je besmisleno.


    I ovo je kraj diskusije, jer je problem sa fotografijama rešen.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  14. #224

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    Svaka čast.
    Molim lepo.


    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    Forum je vremenom rastao, a verovatno će tako biti i ubuduće, ne toliko zbog pokrivanja interesovanja, koliko zbog grupisanja srodnih tema na jedno mesto, kako bi se korisnici lakše snalazili. Nekome je ovako lakše za snalaženje, nekome je lakše kada ima manje foruma, a više tema u njima. Moje mišljenje je da ova kombinacija bolja, kako za pregledanje foruma, tako i za snalaženje i izbegavanje situacija da se otvore iste teme. U proteklih godinu i po dana koliko postoji forum, veoma mali broj puta je otvorena ista/slična tema, upravo zbog preglednosti. E sad, neko je verovatno navikao na drugačije, a ja uvek kažem da je sve stvar navike i posle izvesnog vremena ćeš se navići i na "malo preopširan, glomazan i težak da bi se lako pratio" forum.
    OK. Forum je svakako drugačiji, probaću da se priviknem ali to ne znači da ne bi trebalo razmišljati u pravcu na koji sam ukazao. Najverovatnije želite što veći broj posetilaca, što povlači procentualno veći broj njih koji se mnogo manje od mene snalaze. Valjda će se privići ako ne neka idu na druge forume, pretpostavljam

    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    Ne. Može samo da se smanji.
    Dobro je, ne otvara se samo po učitavanju tj prozorče je zapamtilo da treba da bude zatvoreno, tako da ne smeta.


    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    Dok ne dobijemo zadovoljavajući kvalitet grba koji će zadovoljiti naš sofisticirani umetnički ukus ostaje ovakva zastava.
    Da postoji stvarna želja i namera ne bi bilo potrebe za ovakvim izgovorom.

    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    Kada završim sa trenutnim radovima, pozabaviću se tom tematikom.
    Ništa ne gori, više se uklopilo na onom crop-u pa sam iskoristio da i to napomenem.



    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    ps. Zastava Jugoslavije je ostavljena više iz fazona, kao i zastave zemalja za koje ni ne znam da postoje, a na forumu postoji izvestan broj članova koji koristi te zastave. Naravno, na prvom mestu je srpska zastava.
    a) Šta reći, nemam ništa protiv jugoslovenske zastave koju najverovatnije duže i sa lepšim uspomenama pamtim od mnogih ovde.

    b) Mislite srpska narodna zastava a ne srpska državna zastava

    Državna znamenja

    PS.
    Poštovani, zahvaljujem Vam se na odgovorima i vremenu koje ste mi posvetili.

  15. #225

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    Da postoji stvarna želja i namera ne bi bilo potrebe za ovakvim izgovorom.
    Evo najiskrenije o čemu se radi - suviše mi je lep grb da bih ga upropastio pretvaranjem u par žuto-crvenih piksela. Bolje da ga nema uopšte, nego da ne liči ni na šta.

    Dimenzije zastave su 30x15 piksela, znači da grb ne bi bio veći od 6x6, a to je stvarno malo.

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    b) Mislite srpska narodna zastava a ne srpska državna zastava
    Kako god.

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    PS.
    Poštovani, zahvaljujem Vam se na odgovorima i vremenu koje ste mi posvetili.
    Molim i drugi put.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

Strana 15 od 38 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •