Imam predlog! - Strana 19
Strana 19 od 38 PrvaPrva ... 9171819202129 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 569
  1. #271

    Odgovor: Imam predlog!

    e ondaK i ja da se nadovezem..

    tu pominjete glasanje za clana meseca.. i iskreno, posto imamo dosta clanova ali i dosta modova koji su i vise nego aktivni na ovom forumu i njegovim pisanijama.. mislim da bi trebalo stvarno razmotriti da i oni mogu da potpadaju pod to glasanje, tj. da i oni mogu biti clanovi meseca
    znam da se za njih i glasa, ali posto po pravilu ovde mod ne moze da bude clan meseca, niko za njih i ne glasa u tolikoj meri kao sto bi mozda hteli.. pa ono, kontam da ne bi bilo lose kad bi i oni bili ukljuceni u izbor i dovoljno je 5 mesta.. kome nije dovoljno, ni 15 mu nece biti dosta
    nadam se da nisam ponovila nesto sto je vec bilo, ako jesam, sorry
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #272

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    e ondaK i ja da se nadovezem..

    tu pominjete glasanje za clana meseca.. i iskreno, posto imamo dosta clanova ali i dosta modova koji su i vise nego aktivni na ovom forumu i njegovim pisanijama.. mislim da bi trebalo stvarno razmotriti da i oni mogu da potpadaju pod to glasanje, tj. da i oni mogu biti clanovi meseca
    znam da se za njih i glasa, ali posto po pravilu ovde mod ne moze da bude clan meseca, niko za njih i ne glasa u tolikoj meri kao sto bi mozda hteli.. pa ono, kontam da ne bi bilo lose kad bi i oni bili ukljuceni u izbor i dovoljno je 5 mesta.. kome nije dovoljno, ni 15 mu nece biti dosta
    nadam se da nisam ponovila nesto sto je vec bilo, ako jesam, sorry
    Čudi me da za mene ne glasaš... đubre

  3. #273

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Čudi me da za mene ne glasaš... đubre
    ti si dobio keca
    zasluzeno
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #274

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Čudi me da za mene ne glasaš... đubre
    P'šta! i ti si meni dao trojku

    p.s samo se šalim, ne nastavljaj se

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    mislim da bi trebalo stvarno razmotriti da i oni mogu da potpadaju pod to glasanje, tj. da i oni mogu biti clanovi meseca
    Mod može da bude član meseca po broju dobijenih bodova od članova ali iz tehničkih razloga ne može da bude Žut (jer je već Plav jelte) stoga titula pripada sledećem članu po broju dobijenih bodova koji nema titulu.
    Si?

  5. #275

    Odgovor: Imam predlog!

    Najka kaze:
    Mod može da bude član meseca po broju dobijenih bodova od članova ali iz tehničkih razloga ne može da bude Žut (jer je već Plav jelte) stoga titula pripada sledećem članu po broju bodova koji nema titulu.
    Si?
    si, si, skont'o sam ja to, ali opet, bilo bi lepo kad bi to bilo izvodljivo
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #276

  7. #277

    Odgovor: Imam predlog!

    Clan meseca je zvanje koje je nemoguce osvojiti prostim radom, tj. pisanjem.
    Za to treba biti aktivan na svim frontovima od navracanja kod clanova, obracanja svima na trachu, smeskati se ceo mesec a imati iza sebe i grupu prijtelja (lobista). Sve u svemu, politika u malom.

    A ja se na ovom sajtu politikom ne bavim!



    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #278

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    ti si dobio keca
    zasluzeno
    E sad se borim za nulu,a ako me pitaš zašto pokajaćeš se...

    Ubio bih se kada bi mi neko dao tu titulu ili bar izmestio sa sajta...

    A ti magare ćuti i gutaj krtinu... lepo ti rekoh da u tvojim godinama može svet da ti se promeni za 12h... znači nemoj me 'ebati možda ću ti trebati...

    p.s. onanijom se to najverovatnije i može postići... ili kako reče kolega 'maroljubi su u modi... da prostite

  9. #279

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Clan meseca je zvanje koje je nemoguce osvojiti prostim radom, tj. pisanjem.
    Za to treba biti aktivan na svim frontovima od navracanja kod clanova, obracanja svima na trachu, smeskati se ceo mesec a imati iza sebe i grupu prijtelja (lobista). Sve u svemu, politika u malom.

    A ja se na ovom sajtu politikom ne bavim!
    Možda se baviš nekim drugim stvarima?

    Pravila su...da nema pravila
    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    Članove nominujete objektivno, subjektivno, po nekim vašim kriterijumima, po rodbinskim vezama, po mitu... Kako god vam se sviđa. Sami odlučite.

  10. #280

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Clan meseca je zvanje koje je nemoguce osvojiti prostim radom, tj. pisanjem.
    Za to treba biti aktivan na svim frontovima od navracanja kod clanova, obracanja svima na trachu, smeskati se ceo mesec a imati iza sebe i grupu prijtelja (lobista). Sve u svemu, politika u malom.
    Ili samo nešto od toga Težak je put do zvezda
    Ne treba te titule shvatati toliko ozbiljno, pa onda neće nikom ni smetati


    A ja se na ovom sajtu politikom ne bavim!
    To od kad Yosse nema...


    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Ubio bih se kada bi mi neko dao tu titulu ili bar izmestio sa sajta...
    Kolega pa tebi malo malo pa se rodi neki razlog da živiš, nemoj tako ozbiljno da se potresaš. I ako može bez te krtine, nije lepo.

    Ovo za boje objasnila Najgora, nije izvodljivo, a ne bi ni bilo lepo da jedan pokupi više boja kad ima i drugih. To je zbog članova i osmišljeno
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #281

    Odgovor: Imam predlog!

    I don't give a shit za reputaciju poene broj postova itd itd
    Nekad je bio Hide Park danas su forumi(internet)
    Nepotrebne mada razumljive frustracije pojedinih clanova foruma
    Do I feel lucky ? Well,do ya ?

  12. #282

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Bad Company kaže: Pogledaj poruku
    I don't give a shit za reputaciju poene broj postova itd itd
    Nekad je bio Hide Park danas su forumi(internet)
    Nepotrebne mada razumljive frustracije pojedinih clanova foruma
    E dobar ti je predlog! Vrlo dobar! Odličan! :bravo:

  13. #283

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    I ako može bez te krtine, nije lepo.
    Pa to je od milja,ak' ne veruješ pitaj koleginicu... pa primećuješ da krtinu vrlo retko upotrebljavam i sl.,nisi razumela kontext...


    Nego što nas ovaj BAD napuši ovako isfrustrirane?

    Verovatno mu žao što smo ga primili , pa se sad i on pridružio onima po kojima bi da popljuje... eto da sam njega ponudio ili počastio krtinom to već ne bi bilo lepo od mene i treba mi ukazati na poštovanje i onih koji su inkriminisanu zaslužili...

    A ovo sam se zaneo u ljubavi prema starsici,baš smo nešto pre toga pominjali krtinu i masnoću...

  14. #284

    Odgovor: Imam predlog!

    Tako je, nisam razumela (a krtine je bilo da se nahrani omanji razred ljudi, nije da nije kolega ) al' moje nije da razumem i da se bavim vašim odnosima već da reagujem za svaki slučaj, što i učinih. A vi se deco zanosite samo, dobro je za ćelije

    Bad-a nisam razumela isto takođe šta predlaže, čovek hteo da kaže samo da ga bole brige valjda. Pa dobro, tako i treba

    Ajd' da ne ćaskamo ovde, da vas sve ne napumpam pumpom za bajs eto sve smo se razjasnili sad
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #285

    12 Odgovor: Imam predlog!

    bilo bi super da chat tj trac partija moze da se otvori u poseban prozor, da se mogu ubacivati smiley-i. mislim da bi bilo preglednije. inace forum je super. jedva cekam da vidim kako ce se jos razvijati pozdrav
    Hvala svima na porukama koje ste mi pisali na "zid". Davno me nije bilo na forumu.

Strana 19 od 38 PrvaPrva ... 9171819202129 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •