Imam predlog! - Strana 23
Strana 23 od 38 PrvaPrva ... 13212223242533 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 331 do 345 od ukupno 569
  1. #331

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Joj jes'!
    E a titula moda na traču
    ako bude čitao šta je sve napisano tamo, sledeći mesec neće imati vremena za spamovanje

  2. #332

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Samo chachkajte mechku...zamislite kad tek onda navale sa spamovanjem zbog radi dobijanja titule
    Pa smislimo kaznu neku Nema logovanja narednih mesec dana... mada može i da kleči na kukuruzu (ali ne na barenom!) ili da napiše esej na neku zadatu temu od 5 gusto kucanih strana u Wordu - font: Times New Roman, font size: 10 do 12 maksimalno. Naravno, ako spamer ne okači fotku kolena krvavijeh ili ne atačuje esej opet nema logovanja mesec dana ili šta se usvoji i taaakooooo Dobrodošli su predlozi sa svih strana. Možemo otvoriti anketu "za i protiv" da bismo imali uvid u glasanje, a svako ko glasa mora da napiše zašto je za ili protiv i predlog za kaznu za spamera.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #333

    Odgovor: Imam predlog!

    da se uvede moderator na dan, organizujte neku nagradnu igru, ko osvoji, da dobije plavu boju na dan

  4. #334

    Odgovor: Imam predlog!

    Predlog se bez razmatranja odbija.
    Imate mogucnost da ulozite zalbu u roku od juce.


  5. #335

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Форум који држи до себе, а нема ниједну новију вест ?
    данас 17.02.2009

    Тако је када МОДЕРАТОРИ одлучују шта је вест, а шта не ?

    Слобода говора ??????????????????

    предлажем да се још ограничи и величина, боја, облик, слова, а не само слике.

    Е па да га видим онда ко ће вест да објави, а да није модератор или сл.

  6. #336

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Citat NIKNIK kaže: Pogledaj poruku
    Е па да га видим онда ко ће вест да објави, а да није модератор или сл.
    Vest može da objavi svaki član ovog foruma, a vest neće automatski završiti u kanti ako onaj ko je vest objavio pročita obaveštenje na forumu vesti i vest postavi tako da ispoštuje dimenzije fotografije - koja je obavezna, pismo - koje mora biti latinica, formu i suštinu, kao i izvor.

    Тако је када МОДЕРАТОРИ одлучују шта је вест, а шта не ?
    A ti si mislio da ćeš ti da određuješ? Greška

    Форум који држи до себе, а нема ниједну новију вест ?
    данас 17.02.2009
    Napravi bolji.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #337

    Odgovor: Imam predlog!

    SQUAW svaka cast !
    Jako profesionalno i tacno receno

    Kakva glupost pa ako bi svako odlucivao bila bi ludnica jedan hoce ono drugi hoce ovo zbog toga su tu moderatori i administratori a ko ne zeli da se igra po pravilima nek sebi nadje drugu igraonicu

    Da se ja pitam ne bi postojala ogranicenja u slikama ali ne pitam se

    I jos nesto bih dodao a to je cinjenica da je forum malo je reci odlican, pa zato ga i ne menjam i jos uvek sam na njemu i ne planiram da odem, a sto se administratora i moderatora tice nemam reci ljudi super rade posao i zadovoljan sam.
    Jedino im pravim problem kada se zanesem pa pocnem postavljati vece slike a oni me kulturno podsete da sam preterao i ja vodim racuna neko vreme pa se opet zanesem i tako ...ali sve se manje zanosim .

  8. #338

    Odgovor: Imam predlog!

    Vrlo je lako da se ne zanosiš, samo ako želiš. Potrebno ti je isto koraka i kliktanja kao i kad se zaneseš. Evo, mene nije mrzelo da napišem kako:

    http://www.vojvodinacafe.com/forum/d...tml#post434479

    Odaberi opciju resize 320x240 ili 640x480 kad uploaduješ i već će izgledati pristojnije. Ili možeš nešto okačiti i kao thumb.

    Takođe, možeš i da skineš mali program koji sve fotografije sa tvog kompjutera automatski smanjuje pri slanju tako ćeš ih lakše postavljati i ovde, a i lakše slati mailom, preko msn-a i gde god poželiš:

    http://www.onthegosoft.com/shrink_pic.htm

    Ima ljudi koji još dolaze preko dial-upa i određene teme ne mogu da otvaraju uopšte. A ima i onih kojima je veza slabija iako nisu na dial-upu i stranice se otvaraju dugo.

    Što se tiče količine slika koju postavljaš, preterivanje je ovo - da bi preporučio drugima jedan film okačiš sve postere koji su izašli od kada se taj film najavljuje i slično (jedan je sasvim dovoljan), to se svakako briše.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #339

    Odgovor: Imam predlog!

    Ako Administracija dozvoli, pošto je blogovanje postalo stil života na netu, možda da stavimo temu Korisni blogovi, ili Moji omiljeni blogovi...ili Blogovi po temama...pa linkove do korisnih, visoko rangiranih, svojih omiljenih ili baš svojih blogova ...

    Ukoliko se to kosi sa pravilima, tj. blogovanjem ovde, tj. da ne odvlačimo pažnju i skrećemo puteve...ok...ali ima toliko korisnih blogova da mi je nekako greh ne spomenuti ih ..

    Kako-god odlučite, slažem se, jer ste mudre glave !
    Živeli Admini i moderatori V - kafea
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  10. #340

    Odgovor: Imam predlog!

    Imamo ove dve teme:

    http://www.vojvodinacafe.com/forum/w...-blogove-1827/
    http://www.vojvodinacafe.com/forum/o...j-profil-9360/

    i na njima ko želi može pisati šta čita, prati ili preporučiti nešto korisno i od blogova, mada su to ljudi radili i na temi Zanimljivi sajtovi Može se preformulisati naslov neke teme samo i to je to
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #341

    Odgovor: Imam predlog!

    Hvala za link ka Čitate li blogove .

    Ja u pretragu kucala reči blog, blogovi i kad mi je pretraga izbacila 1080 naslova odustala dalje da tražim.
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  12. #342

    Odgovor: Imam predlog!

    ...ljudi, ne rade komentari u Galeriji smešnih slika ... ako ima neki majstor, bilo bi dobro
    evo ja donela i ...ako zatreba još koja alatka će trknemo..
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  13. #343

    Odgovor: Imam predlog!

    Jednostavan predlog..otvorite novu temu''Crno-bela fotografija'' u delu gde je umetnost.Pozdrav.

  14. #344

    Odgovor: Imam predlog!

    takva tema je već postojala

    http://www.vojvodinacafe.com/forum/s...ografije-6864/

    očigledno da nije bila naročito posećena

    Citat fiona kaže: Pogledaj poruku
    Ja u pretragu kucala reči blog, blogovi i kad mi je pretraga izbacila 1080 naslova odustala dalje da tražim.
    sledeći put koristi naprednu pretragu
    ograničiš da ti rezultati budu izlistani samo po temama, ili da se pretraže samo imena tema

  15. #345

    Odgovor: Imam predlog!

    Predlažem da se na podforumu Porodica otvore dve teme (jedna sa anketom za forumaše, druga sa anketom za forumašice).
    Anketa bi bila identična sa tri opcije:
    - Koliko dece želite ?
    1. Samo jedno
    2. Više od jednog
    3. Ni jedno

    Ovo stoga da sami imamo neki reper o raspoloženju forumaša u vezi populacije .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 23 od 38 PrvaPrva ... 13212223242533 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •