Imam predlog! - Strana 26
Strana 26 od 38 PrvaPrva ... 16242526272836 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 376 do 390 od ukupno 569
  1. #376

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Morph, sokole, mislim da je ovo rasprava o njegovom i mom predlogu što se dotične teme tiče, i našim razlozima za i protiv istih.

    Inače, pozdravljam to što si se izjasnio (ja se unapred izvinjavam CV-u ako mu ovo zazvuči kao šlihtanje moderatoru).

    Slažem se sa tobom oko viđenja naše komunikacije . Mi smo dali predloge i malo ih obrazložili. Odluku donose drugi...mi svoje obavismo.

    O temi:
    - jedan od predloga koji mi se čini svrsishodan je i pokušaj poboljšanja internog pretraživača . Naime...forum je prilično obiman i dešava se da imamo problema kada tražimo neke određene teme (pošto su one u nekom..ko zna kom podfolderu...) pa gubimo mnogo vremena na "ručno" traženje jer od opcije "brza pretraga" ima vajde ko od "rupe u glavi".
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #377

    Odgovor: Imam predlog!

    Pa, imas i opciju "Napredna pretraga" koja radi sasvim dobro

    Pa , verovatno da se ne bi "spuštali na taj nivo".
    Koji? Obicnih forumasa? Zaboravih da smo mi, moderatori i ostala administracija, ovde Bogovi. Navescu imena ostalih administracija onda kad budem jedna od njih, za sad je to moderator.
    Man'te se, molim vas. Ja sam vec rekla, a i receno je iza mene, zasto moderaotri ne mogu da ponesu titulu clana ili tracare meseca. Drugi razlozi, osim tih, su smesni.
    Ponovicu, ja jesam za to da svi na sajtu mogu da ponesu bilo koju titulu (pa nek' se dicimo na takvoj temi) ali bez nekih niskih udaraca. Ovde smo svi isti.
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #378

    Odgovor: Imam predlog!

    Znaci, koliko sam ja 'nako laicki ukapirala sustina je u boji?!

    Jes' vala...zuta se tesko prima na plavu ili tek na crvenu...mada nije nemoguce

    p.s. I ja sam za da se moze glasati za koga 'oces
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #379

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Predlažem da se na temi Član meseca dozvoli mogućnost da se glasa i za administraciju, pošto je totalno nelogično da se ljudi koji učestvuju u dešavanjima na forumu izoluju na takav način.

    Siguran sam da ogromna većina članova deli moje mišljenje.


    Nije zabranjeno glasati za administraciju. Zabranjeno je nominovati više od jednom mesečno i zabranjeno je nominovati sebe ili nepostojeće članove. Administracija može poneti prvo mesto u sabiranju, što se i dešavalo nekoliko puta:

    http://www.vojvodinacafe.com/forum/c...tml#post483452

    http://www.vojvodinacafe.com/forum/c...html#post67740

    ...

    ali ne može poneti boju. Mislim da je neizuzeće administracije iz sabiranja u top 10u sasvim dovoljno za mali smisao, jer smo zezanje sa bojicama pravili zbog neobojenih, da i član koji ne obavlja nikakvu dužnost na forumu može nekako da se istakne.

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Kad smo već kod te teme...ja predlažem da se ona zaključa i premesti u arhivu .
    Predlog se odbija

    Razlog ?
    Na njoj učestvuje maximum 10 forumaša i na osnovu takvih "ocena" (da ne kažem nešto drugo) se "dodeljuje" smešna titula koja greje neke jeftine sujete. Jbt...to me podsećalo na one dane kada je 100 glasova srba sa Kosova biralo brdo poslanika a bogami i ponekog ministra . Sad...znam ja da je tema prvobitno zamišljena kao zezanje (poput alapače meseca, naj macana i najbolje cice ) ali...to što su neki progutali i štap a ne samo udicu je već zabrinjavajuće.
    Sad nešto mislim ...može da se i preimenuje u naj sujetu meseca jer bi garant bilo više glasača i titula bi bila zasluženija .
    Mogao si slobodno da kažeš nešto drugo, ili ni to, već da prekopiraš deo uvodnog posta, koji glasi:

    Članove nominujete objektivno, subjektivno, po nekim vašim kriterijumima, po rodbinskim vezama, po mitu... Kako god vam se sviđa. Sami odlučite.
    A mogao bi i da kažeš šta tebi zapravo smeta, što se tvoj nick tamo češće ne pojavljuje? Što se tabela ne poklapa sa tvojom postavkom stvari?

    Ko hoće da glasa iz bilo kog razloga neka glasa za koga hoće.
    Ko neće da glasa iz bilo kog razloga, taj i ne glasa.
    U kojoj si ti grupi jbte?

    I na kraju, ako će 200 aktivnih članova da ćuti i smrdi (i klikće na temu koja ih toliko ne zanima), a samo 10 njih ili jedan svojim glasanjem da odredi člana meseca, tako će i biti. Onaj kome baš to smeta neće to dozvoliti glasanjem, a ne zalaganjem da se tema arhivira.

    Zar ovaj tvoj post ne govori zapravo da si ti taj koji hoće tu temu da uozbilji?

    - Na temi " Koga bi s kim" (koju je btw..otvorila baba...poznata po vrcavosti i humoru) učestvujem jer je laka, duhovita i daje priliku da se našalimo sa učesnicima koji , trenutno, kontaktiraju. Svi znaju da je to samo bezazlena šala i pokazuje moći opažanja (ko prati "fabulu radnje").
    - Teme koje pomenuh...su redom otvorene od administracije (čak su mi i pomenuli nadležni da je to bila "koska" za forumaše)..i samim tim su indukovali "takmičenje" iz kojeg su (upravo oni) želeli da budu izuzeti. Zašto ? Pa , verovatno da se ne bi "spuštali na taj nivo".


    Meni deluju zabrinjavajuće kvarovi u tvojim zaključcima.

    Ona je govorila.

    Sedam sekretara Skvoja
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #380

    Odgovor: Imam predlog!

    Za neverovati je da covek napise pola stranice teksta za novu temu i pre postovanja, slucajnim pritiskom na Esc, nepovratno mu nestane ceo teks i pola sata truda...

    Mislim da je kraljevska greska i nece me tesiti saznanje da li je kriv Firefox ili makro na VC.

    Tim pre ne razumem pojavu sto greska tipa: slucajan pritisak na Backspace, se moze ispraviti vracanjem zadnje ucitane stranice!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  6. #381

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Za neverovati je da covek napise pola stranice teksta za novu temu i pre postovanja, slucajnim pritiskom na Esc, nepovratno mu nestane ceo teks i pola sata truda...

    Mislim da je kraljevska greska i nece me tesiti saznanje da li je kriv Firefox ili makro na VC.

    Tim pre ne razumem pojavu sto greska tipa: slucajan pritisak na Backspace, se moze ispraviti vracanjem zadnje ucitane stranice!
    Predlog?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #382

    Odgovor: Imam predlog!

    Nije mi poznato, nemam dovoljno informacija...

    Ako imate nacin uplitanja u kod (a cini mi se da imate), mislim da bi trebalo ubaciti dijalog prozor, da pita: zelite li da brisete kompletan tekst?
    Naime Esc se bas koristi za brzo iskakanje iz necega, ali mislim da se pri pisanju posta najredje koristi i jeste fatalna komanda... Mozda bi ga samo trebalo iskljuciti u kodu...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #383

    Odgovor: Imam predlog!

    Potrudi se da ne pritiskaš slučajno escape, a Necro će već biti konsultovan u vezi problema.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #384

    Odgovor: Imam predlog!

    Da rezimiramo:

    može se glasati za administraciju, mogu da budu član meseca, ali ne mogu da požute.

    DooObro.



  10. #385

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Da rezimiramo:

    može se glasati za administraciju, mogu da budu član meseca, ali ne mogu da požute.

    DooObro.


    t.j ce da pozuti onaj ko je na drugom mestu


  11. #386

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    t.j ce da pozuti onaj ko je na drugom mestu
    Ne. Pa to je opet bezvezno. Ne mora da bude žut, al' neka se zna da je, osim što je moderator, i član meseca.

    JebO boju.

  12. #387

    Odgovor: Imam predlog!

    @SQUAW ...zahvaljujem na iscrpnom odgovoru.
    Sad...ja nisam taj koji je tu temu "hteo da uozbilji" već da ukaže na njenu kontroverznost.
    Priče "smeta ti što ti nisi na njoj" me podseća na mnogo toga ovde (tipa...ko je protiv homosexualizma on je pritajeni gay ...i sl.). Mislim da je Vuk rekao "čitaj kako je napisano". Btw...lično sam presrećan što me ne nominuju na toj temi jer bih to smatrao neozbiljnim i uvredljivim (pošto je jasno da tema nije na "Humoru"...pa se ne može smatrati zezanjem). Time ne želim uvrediti neke članove koji se zaista , ponekada izdvoje, sjajnim postovima i duhom a nađu se na toj listi. Samo sam osuđivao premali broj koji odlučuje o "titulama" i potez administracije koji pravi razlike među forumašima .
    Što se mene tiče...zaključio sam sa komentarima na tu temu. Što se tiče "kvarova u zaključcima"...verujem da niko nije imun ma njih...pa ni administracija .
    Poruku je izmenio Sivi, 30.08.2009 u 18:28
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #388

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ne. Pa to je opet bezvezno. Ne mora da bude žut, al' neka se zna da je, osim što je moderator, i član meseca.

    JebO boju.
    znaci,nacisto si obnevideo od ljubavi prema Skvojki...ako,ako.....lepo je to....
    i lepo je sto te ona pocisti ko metlom,ko mene onomad Pera kad sam htela da se zblizimo.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #389

    Odgovor: Imam predlog!

    @Sivi,mnogo tema nije na 'humoru' al su ipak za zezanje..sta mislis o tome..pogledaj ako si se sad zbunio

  15. #390

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    znaci,nacisto si obnevideo od ljubavi prema Skvojki...ako,ako.....lepo je to....
    i lepo je sto te ona pocisti ko metlom,ko mene onomad Pera kad sam htela da se zblizimo.....
    Otkud ti zaš za koga biH glasao, Zorko vidoviTa?



    ...inače, ona me voli...samo se pravi...


Strana 26 od 38 PrvaPrva ... 16242526272836 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •