Imam predlog! - Strana 6
Strana 6 od 38 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 569
  1. #76

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat gerbes kaže: Pogledaj poruku
    kako to vojvodina...tra la la forum, a nema smajlija u obliku Sose i Lale? (ajd sad...)
    a sta je ovo... ....
    a,a,a...

    Ubica mekog srca.

  2. #77

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Gore na tracu,vise smajlija u ponudi.Ta necu vala da pamtim sve kodove za njih.Padajuci meni sa ponudom imena za adresiranje PP.Cesce dodavanje reputacija,tj,smanjiti ogranicenja.Dozvoliti upotrebu velikog fonta,ponegde.
    Itd,...Doce vam Jega jos da se divanimo.
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  3. #78

    Odgovor: Imam predlog!

    Jega veliki font se smatra za vikanje a svi odlicno cujemo...
    Naglasiti mozes boldom odredjene reci

    Za ostalo,pricekaj admine
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  4. #79

    Odgovor: Imam predlog!

    Ok!?
    Uprostite upotrebu slicica!!!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  5. #80

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat jega kaže: Pogledaj poruku
    Padajuci meni sa ponudom imena za adresiranje PP
    Jego to već ima. Dovoljno je da otkucaš početna slova ili znake nicka osobe kojoj želiš da pišeš pp i dole će se pojaviti nick (ili više njih koji tako počinju) na koji klikneš i gotovo

    Ta necu vala da pamtim sve kodove za njih
    Prosto će ti ući u krv Počećeš i u sms komunikaciji da ih kucaš, trust me

    Cesce dodavanje reputacija,tj,smanjiti ogranicenja
    Pomenuo si reputacije? Ja ne biK bila online da sam na tvom mestu kad stignu admini

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #81

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat jega kaže: Pogledaj poruku
    Gore na tracu,vise smajlija u ponudi.Ta necu vala da pamtim sve kodove za njih.Padajuci meni sa ponudom imena za adresiranje PP.Cesce dodavanje reputacija,tj,smanjiti ogranicenja.Dozvoliti upotrebu velikog fonta,ponegde.
    Itd,...Doce vam Jega jos da se divanimo.

    Pa ja kontam da nisu ponudjeni svi smajliji na tracu jer bi to zahtevalo duze ucitavanje foruma.... Ovako je odabran manji broj smajlija. Ali to ce ti vec Necromancer objasniti.

    Sto se tice ponude imena za PP.... kada pocnes pisati novu poruku i pocnes da upisujes nick clana kojem zelis poruku da posaljes, nakon drugog ili treceg karaktera ti forum automatski prikaze i ponudi ceo nick clana. E sad ja opet zamisljam kada bi postajao padajuci meni sa nickovima onda bi spamerima na forumu bilo jos lakse da spamuju i uznemiravaju sve clanove. Dodju napisu poruku, stikliraju nickove i tanananaaaa. Svi spamovani. Ovako mora da se potrudi i da zna bar pocetna tri karaktera clana kojem zeli da posalje pp.

    lillith je objasnila za veliki font.

    U medjuvremenu dok ja pisah ovu poruku Squaw je uletela sa odgovorom al vidim da ti preti zbog reputacija. Ima ovde na forumu clanova koji su jako dobri prijatelji medju sobom i oni bi to cesto dodavanje reputacija jako koristili.

  7. #82

    Odgovor: Imam predlog!

    Ono, ja mogu opušteno u penziju.

    Sve je objašnjeno i sve ostaje kao do sada. Da ne ponavljam ono što je rečeno.

    Jedino objašnjenje dugujem gerbesu - ako želiš smajlije u obliku lale i sose, moraćeš da ih sam napraviš. Ja ne znam da crtam, a nigde ih nisam našao, tako da...
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  8. #83

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    U medjuvremenu dok ja pisah ovu poruku Squaw je uletela sa odgovorom al vidim da ti preti zbog reputacija. Ima ovde na forumu clanova koji su jako dobri prijatelji medju sobom i oni bi to cesto dodavanje reputacija jako koristili.
    Već je bilo slučajeva zloupotrebe kako pozitivnih, tako i negativnih reputacija i iz tog razloga je ograničenje jednostavno neophodno.

  9. #84

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Puno vam fala,al nismo gotovi.Ima toga jos u mojoj lebari.
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  10. #85

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Za "babu" i "lavka" neke posebne ocene za te genijalne mozgove.
    Salu na stranu,ali,npr,baba ima zaista genijalne teme,Tu su nam pred nosom,ali je jedino ona iskorigovala i prilagodila forumu.
    A zverko ima nekad sok-pitanja,sto je dobro da nas izbaci iz romanticnog ljuljuskanja.
    Zaista morate da smanjite ogranicenja za reputacije,pa zar ovo nije ocigledan primer?!
    Necro druze,samo nemoj sa ostrim odgovorima,molim te.Verujem da se i ovako rudarski boris sa nama,ali takodje verujem da ovo dopire....
    Mada ni ja neinsistiram,samo predlazem.
    Pozdravljam svaku promenu.
    SRECNO!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  11. #86

    Odgovor: Imam predlog!

    Jego, bolje begaj da te ne vide administratori!

    Reputacija

  12. #87

    Odgovor: Imam predlog!

    jega, baba je postavila samo 2 teme. Ne racunam 3 -tekstovi pesama.
    Sta sam sad opet uradila?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #88

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat jega kaže: Pogledaj poruku
    Zaista morate da smanjite ogranicenja za reputacije,pa zar ovo nije ocigledan primer?!
    Zaista ne moramo.

    Nemam nameru da objašnjavam iznova i iznova. Razlozi za ograničenja po pitanju davanja reputacije moraju da postoje. Reputacija nije namenjena tome da nekome svako jutro reputacijom poželite "dobro jutro", niti je namenjena tome da "zakopavate" nekoga ko vam se iz ličnih razloga ne dopada.
    Vremenom se ispostavilo da su pojedini članovi zloupotrebljavali reputaciju i uz ograničenje od tih 10 različitih, tako da ne mogu da zamislim na šta bi to ličilo da je ograničenje manje, ili da ga čak i nema...

  14. #89

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    Citat jega kaže: Pogledaj poruku
    Za "babu" i "lavka" neke posebne ocene za te genijalne mozgove.

    SRECNO!!
    ...gde mene u isti koš sa babom... ...ja sam pilićar....


    ...i ps, onako usput.......jel moguće da se malo poveća limit u kb za avatare...bar do 50 Kb?.... za dobru volju...a ...ako ne bude moglo...
    Poruku je izmenio lav71, 09.03.2007 u 22:03

  15. #90

    Odgovor: Imam predlog!

    Moj avatar trenutno ima 2,8 KB, tvoj 2,4 KB itd... Smatram da je 13 KB sasvim dovoljno da se upakuje jedan avatar.
    Ovde još uvek ima mnogo ljudi sa dial up-om i za njih je 50 KB 30 sekundi učitavanja stranice.

Strana 6 od 38 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •