Imam predlog! - Strana 25
Strana 25 od 38 PrvaPrva ... 15232425262735 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 361 do 375 od ukupno 569
  1. #361

    Odgovor: Oglasnik

    Citat Bombica kaže: Pogledaj poruku
    Izvinjavam se,nisam znao da se tako zove...tema.

  2. #362

    Odgovor: Imam predlog!

    Predlažem da se na temi Član meseca dozvoli mogućnost da se glasa i za administraciju, pošto je totalno nelogično da se ljudi koji učestvuju u dešavanjima na forumu izoluju na takav način.

    Siguran sam da ogromna većina članova deli moje mišljenje.



  3. #363

    Odgovor: Imam predlog!

    Pa mozes ti da glasas, al' plavi, ljubicasti i crveni ne mogu da ponesu titulu. Meni je jednom receno da to ne bi bilo fer jer je administracija vec "obojena".
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #364

    Odgovor: Imam predlog!

    Dušo, pričam o glasanju sa smislom.

    To "nije fer jer su već obojeni" je malo smešno, ne čini ti se?

  5. #365

    Odgovor: Imam predlog!

    Znam o cemu pricas, takodje sam predlagala to glasanje sa smislom ali.. nije naislo na pozitivan odgovor
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #366

    Odgovor: Imam predlog!

    Pa ajde da vidimo šta će nadležni javno da kažu i uz koju argumentaciju (a da ne bude "može mi se").

    Na ovaj način se ubija i kvalitet i, uopšte, značaj pomenute teme.

    A ja volEm da glasam za člana meseca, da se ne lažemo.

  7. #367

    Odgovor: Imam predlog!

    Kad smo već kod te teme...ja predlažem da se ona zaključa i premesti u arhivu .
    Razlog ?
    Na njoj učestvuje maximum 10 forumaša i na osnovu takvih "ocena" (da ne kažem nešto drugo) se "dodeljuje" smešna titula koja greje neke jeftine sujete. Jbt...to me podsećalo na one dane kada je 100 glasova srba sa Kosova biralo brdo poslanika a bogami i ponekog ministra . Sad...znam ja da je tema prvobitno zamišljena kao zezanje (poput alapače meseca, naj macana i najbolje cice ) ali...to što su neki progutali i štap a ne samo udicu je već zabrinjavajuće.
    Sad nešto mislim ...može da se i preimenuje u naj sujetu meseca jer bi garant bilo više glasača i titula bi bila zasluženija .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #368

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Kad smo već kod te teme...ja predlažem da se ona zaključa i premesti u arhivu .
    Razlog ?
    Na njoj učestvuje maximum 10 forumaša i na osnovu takvih "ocena" (da ne kažem nešto drugo) se "dodeljuje" smešna titula koja greje neke jeftine sujete. Jbt...to me podsećalo na one dane kada je 100 glasova srba sa Kosova biralo brdo poslanika a bogami i ponekog ministra . Sad...znam ja da je tema prvobitno zamišljena kao zezanje (poput alapače meseca, naj macana i najbolje cice ) ali...to što su neki progutali i štap a ne samo udicu je već zabrinjavajuće.
    Sad nešto mislim ...može da se i preimenuje u naj sujetu meseca jer bi garant bilo više glasača i titula bi bila zasluženija .
    Ja mislim da ovaj post prilično govori o sujeti i još ponečemu...sa sve uobičajenih 30-ak nasmejanih smajlija u njemu (koji su više nego neuspešna kamuflaža).



  9. #369

    Odgovor: Imam predlog!

    da se izabere komisiJa od obichnih smtnih chlanova....
    da ta komisiJa ima preCedniKa....recimo mene....
    da svaki novi chlan prodje jedan kratak mavashi geri test....
    da komisiJa odluchuJe ko je prosho ko c.....
    da budemO ne zavisni od admisnistraciJe....

  10. #370

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku

    Na ovaj način se ubija i kvalitet i, uopšte, značaj pomenute teme.

    A ja volEm da glasam za člana meseca, da se ne lažemo.
    Ovo samo kao ilustracija za pominjanje sujeta !
    Čuj...KVALITET i ZNAČAJ pomenute teme....kad ne padoh sa stolice od smeha .
    Što se tiče smajlija...ni sam ih nisi štedeo (u svakoj rečenici po jedan..dok je kod mene bilo rečenica i bez njih ).
    Stoga...samo ti nastavi sa svojim predlozima ( jbt...neki ih tumače kao šlihtanje nadređenima..ali ja nisam takav ) a druge ostavi na miru. Valjda si čuo za demokratiju (i usput...reci učiteljici da ti vrne pare...ne nauči te da brojiš kako valja)?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #371

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Ovo samo kao ilustracija za pominjanje sujeta !
    Čuj...KVALITET i ZNAČAJ pomenute teme....kad ne padoh sa stolice od smeha .
    Što se tiče smajlija...ni sam ih nisi štedeo (u svakoj rečenici po jedan..dok je kod mene bilo rečenica i bez njih ).
    Stoga...samo ti nastavi sa svojim predlozima ( jbt...neki ih tumače kao šlihtanje nadređenima..ali ja nisam takav ) a druge ostavi na miru. Valjda si čuo za demokratiju (i usput...reci učiteljici da ti vrne pare...ne nauči te da brojiš kako valja)?

    Izvini, zaboravio sam da si ti beše onaj kome smetaju i reputacije, i bilo kakav drugi vid međusobnog (pr)ocenjivanja. Interesantno mi je da je izuzetak tema Koga bi s' kim?, ko zna zašto? Ne mogu da verujem da ti hrani sujetu jer je kristalno jasno da si čovek totalno operisan od toga, jedna široka duša, tolerantna i ostvarena u svakom pgledu, koja s visine gleda na nas gmizavce koji se hranimo ovako smešnim glupostima zbog kojih ti, jadničak, imaš problema sa stolicom...

    ...sad, zaboravih i na tvoj čuveni ponos i potrebu da stalno živiš na ivici i prkosiš svima, aplauz za to...ali probaj da ne gledaš sa tolikim gnušanjem na mene, poltrona i beskičmenjaka, nismo svi isti, neki ljudi su vredniji, a neki manje vredni...ja bih jako voleo da budem u istoj grupi sa tobom, ali mi se ne da...živote, lutaliCo...

  12. #372

    Odgovor: Imam predlog!

    Da ne umreš neobavešten :
    - Na temi " Koga bi s kim" (koju je btw..otvorila baba...poznata po vrcavosti i humoru) učestvujem jer je laka, duhovita i daje priliku da se našalimo sa učesnicima koji , trenutno, kontaktiraju. Svi znaju da je to samo bezazlena šala i pokazuje moći opažanja (ko prati "fabulu radnje").
    - Teme koje pomenuh...su redom otvorene od administracije (čak su mi i pomenuli nadležni da je to bila "koska" za forumaše)..i samim tim su indukovali "takmičenje" iz kojeg su (upravo oni) želeli da budu izuzeti. Zašto ? Pa , verovatno da se ne bi "spuštali na taj nivo".
    E sad...ja ne branim (niti mi to na pamet pada) da učestvuje ko god želi na tome...samo potenciram da to ne sme da ima bilo kakav uticaj na rangiranje forumaša (znaš da sam uvek pristalica jednakih).
    Koliko shvatih...ti si demokrata..a samim tim bi baš ti trebao da zastupaš načelo jednakosti članova. Nije da ne postoji način da , sebi dragim forumašima, to staviš do znanja.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #373

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Da ne umreš neobavešten :
    - Na temi " Koga bi s kim" (koju je btw..otvorila baba...poznata po vrcavosti i humoru) učestvujem jer je laka, duhovita i daje priliku da se našalimo sa učesnicima koji , trenutno, kontaktiraju. Svi znaju da je to samo bezazlena šala i pokazuje moći opažanja (ko prati "fabulu radnje").
    - Teme koje pomenuh...su redom otvorene od administracije (čak su mi i pomenuli nadležni da je to bila "koska" za forumaše)..i samim tim su indukovali "takmičenje" iz kojeg su (upravo oni) želeli da budu izuzeti. Zašto ? Pa , verovatno da se ne bi "spuštali na taj nivo".
    E sad...ja ne branim (niti mi to na pamet pada) da učestvuje ko god želi na tome...samo potenciram da to ne sme da ima bilo kakav uticaj na rangiranje forumaša (znaš da sam uvek pristalica jednakih).
    Koliko shvatih...ti si demokrata..a samim tim bi baš ti trebao da zastupaš načelo jednakosti članova. Nije da ne postoji način da , sebi dragim forumašima, to staviš do znanja.
    Da i ti ne umreš neobavešten: i Baba je bila moderator. Ostalo ti sve verujem, bezrezervno.

    Ne mogu da verujem da ti teme posmatraš na naj način: naime, nije ti bitno šta piše na temi, nego ko ju je otvorio.

    Dalje, ovde nismo svi jednaki, kao ni u stvarnom životu. Na sreću, ovde na naš "rang" uglavnom utiče naš mozak, i meni je više nego ok što je Fixer član meseca i ofarban u žuto (ili nosi žutu majicu, da se poslužim biciklističkim rečnikom ).

    Ne znam da li si primetio, ali moj predlog i jeste da se ukine izuzeće glasanja za administraciju, što ih dovodi u istu ravan sa nama običnim smrtnicima.

    I da završim, ja baš volEm da glasam na toj temi i hoću da imam širi izbor, kako bi nesmetano mogao da se šlihtam obojenima.



    P. S. Ne reče li ti jednom da si bio administrator na nekom sajtu? Sudeći po načelima koje ovde zastupaš, mora da je bio jako posećen i popularan.

  14. #374

    Odgovor: Imam predlog!

    Ja predlažem da LH i CV ličnu raspravu premeste na pp, i da sačekaju da se javi neko ko takvu odluku može doneti.

    Ja se slažem da bi "administracija" trebala biti uključena u glasanje.

  15. #375

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ja predlažem da LH i CV ličnu raspravu premeste na pp, i da sačekaju da se javi neko ko takvu odluku može doneti.

    Ja se slažem da bi "administracija" trebala biti uključena u glasanje.
    Morph, sokole, mislim da je ovo rasprava o njegovom i mom predlogu što se dotične teme tiče, i našim razlozima za i protiv istih.

    Inače, pozdravljam to što si se izjasnio (ja se unapred izvinjavam CV-u ako mu ovo zazvuči kao šlihtanje moderatoru).


Strana 25 od 38 PrvaPrva ... 15232425262735 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •