Imam predlog! - Strana 5
Strana 5 od 38 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 569
  1. #61

    Odgovor: Imam predlog!

    Meni skroz bezveze... posebice kad se izuzmu modovi {svih vrsta i velicina}...
    ostane svega shachica chlanova....
    A i sta je chlan meseca?

    bolje da biramo predsednika{kralja,cara} foruma.... posle mu raspalimo neku kriminalnu nijansu i imamo svog predstavnika u narodu...

    i da pozeljno je da ga pozdravljamo s ovim smajlicem ... uz reci "de si kralju nema te zemlja..."

    Ubica mekog srca.

  2. #62

    Odgovor: Imam predlog!

    Onda nema izuzimanja. Ali ipak moderator ne može biti član meseca, jer će član meseca biti obojen u za sada još uvek nepoznatu boju. A ne može neko biti obojen u dve boje.

    A tebi ako je bezveze, jednostavno nemoj učestvovati u izboru i problem rešen.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  3. #63

    Odgovor: Imam predlog!

    OK, odlicno, slazem se i hvala!

  4. #64

    Odgovor: Imam predlog!

    Predlog za boju ,da bude narandzast i tracara meseca ne moze biti valjda clan meseca,zbog dvobojnice
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  5. #65

    Odgovor: Imam predlog!

    Mislim da neće moći narandžasta, jer postoji narandžast izgled foruma. Možda neka varijacija na temu.

    I naravno, tračara meseca neće moći da bude i član meseca. U tom slučaju, prednost dajemo članu meseca, jer je ipak tračara karakterna osobina.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  6. #66

    Odgovor: Imam predlog!

    Pre svega, hvala na pohvalama i na ispunjenju mog prethodnog predloga.

    Sada sam se setio jos jednog predloga. Pravi je detaljcic u detaljcicu, ali mozda vam se i ovaj svidi. Dakle, dok sam gledao moje i druge postove primetio sam da je zastava Srbije:


    Kakva je bila zastava SCG. A kada sam prevukao misem pisalo je Srbija. Meni ovo nimalo ne smeta, ali bi jednostavno nekim drugim korisnicima i meni lepse izgledalo kada vide pravu Srpsku Zastavu, pa sam se bacio na posao. Preko Google sam nasao veliku sliku srpske zastave (600 x 500 pixela), skinuo sam je i smanjio sa 600 na 30x ali sam dobio 30 x 20, a kako sam video u prethodnoj i drugim zastavama je 30 x 15 pixela pa sam se bacio na posao. Preko Photoshopa-a sam kopirao, pazljivo obradjivao boje i koristio se photoshop alatkama i kada sam zavrsio snimio sam... Pogledao sam onu sliku sa vojvodinacafe za srbiju i ovo sto sam ja obradio i evo rezultata:
    Srbija i Crna Gora

    Republika Srbija


    Kako glasi jedna poslovica: "Bez muke nema nauke." jer kada sam pogledao ponovo onu sliku videh da je .GIF formata a ova moja .JPG odnosno .JPEG pa sam se ponovo bacio na posao. Izgledalo je lako pa sam samo preko Stone-a prebacio u gif i snimio, ali problem. Slika je postala ostecena zutom bojom. Nakon ponovne obrade snimio sam i evo rezultata:


    Znaci ovo je meni nebitan detalj, ali nekako bi lepse izgledalo kada bi ste zamenili proslu sliku ovom mojom, po mom misljenju. Ovo nisam radio iz politickih ili slicnih razloga vec iz zabave, a ako nekom stvarno smeta, nemora se ubacivati uopste...

  7. #67

    Odgovor: Imam predlog!

    Tek sto sam objavio sliku videh nov problem. Boje na slici izgledaju nekako mutno. Osvezio sam ih i evo rezultata:

  8. #68

    Odgovor: Imam predlog!

    Svaka čast na trudu. Neću da ispadnem cepidlaka, ali kada se toliko smanji grb, ispada kao neka mrlja na zastavi. A s obzirom da nam je grb mnogo lep, ne bih da ga sakatim na ovakav način. Tako da će ipak ostati kao i do sad. Nema ljutiš.

    Inače, trobojka SCG je bila ista kao i SRJ, ali nebitno.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  9. #69

    09 Odgovor: Imam predlog!

    Predlazem da se uredi da video klipove ne skidamo, nego da mozemo da ih gledamo putem pregleda na samom sajtu. Videla sam da to funkcionise na nekim sajtovima, uz prikaz video klipa na Quick Time Player-u...Ko bre sve te klipove da downloduje za pregled...pa, posle, ako nam se ne svidja, da brisemo...uostalom, zasto da punimo komp...

    sorry, tek naknadno sam videla da je rec samo o predlozima za forumske opcije...al' moz' ipak da ostane ovaj moj prilog, u ovom momentu , jer ne znam gde da ga prebachim...cim pronadjem pravo mesto, brisem ...sad, trenutno i ne znam kako ovo svoje da brishem...
    Poruku je izmenio fiona, 25.01.2007 u 09:33 Razlog: na pogresnom mestu...
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  10. #70

    Odgovor: Imam predlog!

    Možda će biti nešto slično u narednom periodu. Trudimo se da ne stavljamo prevelike klipove, kako bi svima bili dostupni.

    Što se tiče brisanja sopstvenih poruka, to nije omogućeno, kako ne bi došlo do zloupotrebe. Zato postoje moderatori.

    U svakom slučaju hvala na predlogu.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  11. #71

    Odgovor: Imam predlog!

    Vidim da ste već raspravili temu grba na zastavi Srbije, htedoh i ja to predložiti. Al ako ne ide, onda niš. Mada bi bilo lepo.

  12. #72

    Odgovor: Imam predlog!

    Pitanje...

    Volio bih naštelati font Tahoma u obrascu za pisanje nove poruke, da li je to moguće bez da idem stalno podesiti to?

  13. #73

    Odgovor: Imam predlog!

    Trenutno nije moguće, ali u nekom narednom periodu će moći.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  14. #74

    Odgovor: Imam predlog!

    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    Trenutno nije moguće, ali u nekom narednom periodu će moći.
    Hvala na odgovoru, nadam se pozitivnim učincima.

  15. #75

    Odgovor: Pomoć u vezi sa forumom

    kako to vojvodina...tra la la forum, a nema smajlija u obliku Sose i Lale? (ajd sad...)
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

Strana 5 od 38 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja imam talenat
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 17:16
  2. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  3. Predlog Zakona o bezbednosti saobraćaja
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.05.2009, 18:24
  4. Predlog za ukidanje prestupnih sekundi
    Autor Galahad u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.11.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •