tianshi
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5

Tema: tianshi

  1. #1

    tianshi

    Tianshi dali neko ima nekakvo iskustvo s njima?
    Prevara ili ne ?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: tianshi

    Ja sam Branko Jokić bolujem od mišićne distrofije, naručio sam tijansi preparate.
    Počeću da ih koristim za dva dana, imam 39 god iz Beograda sam.
    Našao sam vam nešto na Hrvatskom sajtu iskustva ljudi kod njih.
    Možete me kontaktirati i na e-mail jokicbranko@yahoo.com





    Iskustva u zaštiti zdravlja sa vodećim kineskim proizvodima





    Grčevi kod male djece

    Danijel, 1 mjesec, Zagreb

    Imao je jake grčeve, nije mogao spavati i bio je poprilično mlitav. Dodano mu je u hrani na vrh noža dječji kalcij dva puta dnevno. Grčevi nestali za četiri dana, a za mjesec dana stanje se jako popravilo (majka nije dojila)



    Problemi sa kožom

    Nada, 44 g. Zagreb

    Pet godina pokušavala sam riješiti problem sa kožom samo na određenom dijelu tijela , probala sam zaista sve od klasične medicine, promijenila prehranu, tretirala to područje sa svim što mi je preporučeno ali uspjeh je bio samo privremen odnosno kratkotrajan. Prije godinu dana potrošila sam jednu kutiju bio kalcija i jednu kutiju hitozana. Moja koža je potpuno čista kao da se tu nikada ništa nije događalo, a ja se neizmjerno zahvaljujem Tianshiu.



    Vitiligo

    Iva, 16 g.

    Problemi sa vitiligom. 8 godina je pokušavala sa svime što su joj doktori savjetovali. Nakon što je koristila Tianshi preparate nestale su fleke sa koljena i zglobova, a fleka u blizini desnog oka počela se smanjivati. Boja kože postala je prirodna.



    Iskustvo kod multipleskleroze

    Marijan, Zagreb

    Moj prijatelj već 12 godina boluje od multipleskleroze. Potrošio je skoro cijelo bogatstvo na razne preparate ali poboljšanje nije osjetio. Prije nekog vremena preporučio samo mu Tianshi preparate. Počeo je piti biokalcij za mozak. Nakon samo jedne kutije on je ponovo počeo uticati kontrolu nad lijevom nogom. Tako da je mogao i čarape navući na noge. Radost mu se povratila i nada da može poboljšati svoje stanje.



    Iskustvo sa Tianshi preparatima kod kemoterapije

    Točne latinske dijagnoze ne znam, ali rječnikom laika mojoj teti dijagnosticiran je rak obje dojke i to na svakoj dva posve različita tipa. Nakon mastektomije primila je prvu kemoterapiju koju je isprva relativno dobro podnijela bez povraćanja, a nakon dva tjedna počelo je ispadanje kose, povišena temperatura, bolne ranice u ustima, žarenje u tijelu...

    Prije dva tjedna naručila sam biokalcij, holikan, hitozan i noni.

    Sve to uzima moja teta koje je drugu od šest kemoterapija jako dobro podnijela bez povraćanja (uz Zofran koji većini ne pomaže) i mnogih drugih nuspojava.



    Iskustva kod osteoporoze

    Biokalcij se pokazao najjačim preparatom upravo kod osteoporoze. Možete kod nas pogledati nalaze iz Rijeke i vidjeti uspješnost primjene biokalcija kod osteoporoze. I uvjeriti se u učinak.



    Iskustvo kod problema sa bolovima u koljenima

    Jevgenije, Zagreb

    Kako sam se u mladosti bavio sportom, počeli su s vremenom problemi sa koljenima. Sve sam se teže kretao. Supruga mi je predložila da koristim biokalcij. U početku sam bio skeptičan. Međutim kada sam počeo koristiti biokalcij bolovi su nestali i ja se danas mogu kretati bez problema. Čak se i osjećam 15 godina mlađi.

    Lela, 82 g., Zagreb

    Voda u nogama, nesanica, teško disanje, bolovi u koljenima i kukovima, skoro nepokretna. Koristila biokalcij, antilipidni čaj, kordiceps, biokalcij za mozak, i natural sleeping. Riješila se nesanice, bolova u nogama i vode u nogama za 45 dana.



    Iskustvo sa alergijom

    Suzana, 40 g. Zagreb

    Imala sam probleme sa alergijama. Najviše me smetala ambrozija. Ovo proljeće se osjećam kao da nikad do sada nisam imala nikakvih problema sa alergijama. Također sam i kod djece uspjela riješiti problem sa alergijom.

    Maja, Zagreb

    Problemi sa alergijom na sunce(ljeti) i divlju žalfiju(cvjetanje). Koristila biokalcij i hitozan. Cijelo ljeto prošlo bez alergija. Jedino naznake kada bi se puno više izlagala suncu.



    Problem sa tlakom

    Marija, 60 g. Zagreb

    Imala sam problema sa povišenom masnoćom, visoki tlak, probleme sa želucem (moram jesti jako laganu hranu - lešo). Uzimala sam antilipidni čaj u vremenu od 160 dana . Osjećam se izvrsno, imam redovitu stolicu, a tlak mi je potpuno normalan.



    Problemi sa učestalim prehladama

    Galina, 40 g. Zagreb

    Imala sam stalni umor, stalno sam bila prehlađena, loše sam se osjećala i na preporuku uzela sam biokalcij dva puta i jednom biokalcij za djecu, cink i kordiceps. Zadnjih dvanaest mjeseci nisam niti jedanput bila prehlađena i životna energija mi se potpuno vratila. Iskreno hvala Tianshiu.



    Ranko,41, Zagreb

    Imao sam stalnu temperaturu 37 i 37,1. Znojio se tokom noći i par puta presvlačio. Bio na sve pretrage i ništa nije otkriveno. Doktorica konstatirala da je moja normalna tjelesna temperatura 37. Koristio kordiceps i za pet dana nestali problemi. Danas je moja normalna temperatura 36,7C.



    Paradentoza i gnojna upala desnih

    Imam 46 godina. Kod mene se pojavila paradentoza sa gnojnim kesicama. Mjesecima sam liječena antibioticima, raznim kremama i tekućinama ali poboljšanja nije bilo. Popila sam 100 Kordiceps kapsula te sam sama osjetila poboljšanje, a i moja doktorica je to potvrdila, nakon dvije nedjelje korištenja kapsula stanje se 80% popravilo.



    Problemi sa cistama

    Zrinka,45g., Zagreb

    Problem sa cistama na dojci. Neuspješno rješavano sa antibioticima godinama uz redovitu pojavu gljivica i eširiokola. Koristila kordiceps, ikan, biokalcij, kapsule ljepote, hitozan. Cista pukla, sve se raščistilo i zacijelilo kao da je nikada nije bilo. Bez gljivica i eširiokola.



    Glavobolja

    Dražen, 42, Zagreb

    Problemi sa glavoboljom. Meteoropat. Koristio sam sve moguće tablete za glavu. Kada se bol ničim nije mogla ukloniti uzeo sam dvije kapsule(razmućene u čašu vode) biokalcija za poboljšanje funkcioniranja mozga i bol je nestala za 15 minuta.

    Jelena, Zagreb

    Imala tešku glavobolju i žalila se da neće moći voziti te da je treba neko prebaciti doma. Uzela jednu kapsulu biokalcija za mozak(razmućenu u čašu vode) nakon 15 minuta sve je bilo u redu.

    Maja, Zagreb

    Dižući teret osjetila veliki bol u leđima koji ju je nakon toga pratio sve vrijeme. Popila dvije kapsule biokalcija za mozak i bol je potpuno nestao.



    Epilepsija

    Krešimir, 36 g.

    Učestali napadi epilepsije. Doktor predložio operaciju. Nakon korištenja biokalcija za mozak tokom 5 mjeseca niti jedan napad epilepsije.



    Moždani udar i Parkinsonova bolest

    Nakon moždanog udara i dijagnosticirane parkinsonove bolesti koristila kordiceps, kalcij za mozak, antilipidni čaj. Ne drhte joj više ruke i ne boji se.



    Nadbubrežna žlijezda i Aldchajmerova bolest.

    Koviljka, Crvenka

    Punih 25 godina problemi sa nadbubrežnom žljezdom.Koristila hidrokortizon uz sve popratne probleme i štete koje nanosi. Otpuštena iz bolnice kao potpuno nepokretna i nesposobna osoba, skoro bez svijesti i prepoznavanja ljudi. Davali joj biokalcij, prirodni estrogen Tianshi, hitozan kapsule ljepote, holikan, biokalcij za mozak i antilipidni čaj. Nakon 5 dana ustala iz kreveta i počela se brinuti o sebi. Za 10 dana primjene počela šetati i izvan kuće.



    Herpes

    Umirovljenik,

    Svakoga mjeseca po dva puta problemi sa herpesom u nosu. Nakon korištenja kordicepsa već par mjeseci ni traga herpesu.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: tianshi

    Citat jonni kaže:
    Tianshi dali neko ima nekakvo iskustvo s njima?
    Prevara ili ne ?
    Ovo vam je adresa tog hrvatskog sajta

    http://www.1aum.com/index.htm
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: tianshi

    Da li mozete da mi objasnite o cemu se radi jer prvi put cujem za to.
    SVAKI NOVI DAN JE NOVA SANSA!
      Vrh

  5. #5

    14 Odgovor: tianshi

    Svi zainteresovani mogu mi poslati privatnu poruku moramo da ispoštujemo forum ne smem da vam ostavim moj broj samo na pvt.
    Nemojte uzimati napamet preparate.
    Prvo se preledajte mene je pregledala doktorka kardiolog sa posebnim tianshi uređajem pa tek onda odredila terapiju.
    Pregled sa tim aparatom košta 40 eura,traje oko 45 minuta nije ništa bolno ni komplikovano.
    Ne morate se skidati.
    Svaka kontrola nakon upotrebe tianshi preparata je besplatna.
    Gospodin koji mi je preporučio tu doktorku kaže da već dugo radi sa tiansi preparatima, čak je i sebe izlečila, trebali su da joj odseku nogu koju je zahvatila gangrena.
    Poruku je izmenio Bucko, 26.09.2006 u 00:12
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •