Tvoj utisak nedelje - Strana 8
Strana 8 od 13 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 195
  1. #106

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Nisu samo nedelje, nego života! Privatni, najličniji & acdcacdcacdcacdcacdcacdcacdcacdcacdcacdcacdcacdcac dcacdcacdcacdcacdcacdcacdcacdcacdcacdcacdcacdcacdc acdcacdcacdc...
    Tako je!

    Rock n roll dream - a dream of a lifetime!!!

    Ostvaren, utisnut zauvek....
    Poruku je izmenio little fairy, 28.05.2009 u 09:47 Razlog: žifot u život :)
    Vrag odneo šnalu...

  2. #107

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Poruku je izmenio prdoje, 27.05.2009 u 22:18

  3. #108

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Saznanje da ce biti smanjene plate...

  4. #109

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Svakako je to Sterijino pozorje. Ove godine sam imala čast da budem i učesnik, a i publika(nt).
    Jedan od najvećih utisaka je predstava Kandid ili optimizam, u izvođenju JDP-a, a u režiji Aleksandra Popovskog. Volim to delo, volim to Valterovo ironisanje kada su u pitanju velike teme, smisao života i sl. Uživala sam u rediteljskim pametnim rešenjima, uz pomoć kojih je do nas u publici stiglo ono najvažnije - energija uskovitlanog duha, emocija, razmišljanja.
    Inače, to je ona predstava tokom koje je pozlilo Bogdanu Dikliću. Zapravo, on je odigrao 3/4 predstave, a onda po izlasku sa scene, progovorio je par reči s jednim kolegom, pao i umro. Samo zbog prisebnosti par prisutnih, koji su ga reanimirali, lekari su uspeli da ga kasnije povrate u život. Ljudi na sceni su znali šta se iza kulisa dešava, ali su nastavili sa predstavom. Poletno, efektno, pribrano, kao da je sve u najboljem redu. Đuričko se u hodu snašao i izgovorio par važnih rečenica koje su inače deo Diklićevog teksta i tako nadomestio njegov izostanak i sačuvao poentu komada. Jedino što je publika na kraju primetila je to da Bogdan nije izašao na poklon.
    Ja od srca čestitam ansamblu na posvećenosti, na uzvišenosti igre koju su uspeli da nadviju nad životom samim. Bogdanu Dikliću želim brz i uspešan oporavak, s nadom da će nas još dugo radovati svojim glumačkim ostvarenjima. Aplauz do neba...
    Vrag odneo šnalu...

  5. #110

    14 Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Prvi roditeljski sastanak.
    Ne mogu da verujem da sam imala blagu tremu... onakvu.. kada se dlanovi oznoje...
    Svideo mi se način komunikacije - interaktivan.
    (opet sam bila mama, sa mnogo pitanja, i sa odgovorima na iste)
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #111

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    konacno matura
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #112

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Svakako je to Sterijino pozorje. Ove godine sam imala čast da budem i učesnik, a i publika(nt).
    Jedan od najvećih utisaka je predstava Kandid ili optimizam, u izvođenju JDP-a, a u režiji Aleksandra Popovskog. Volim to delo, volim to Valterovo ironisanje kada su u pitanju velike teme, smisao života i sl. Uživala sam u rediteljskim pametnim rešenjima, uz pomoć kojih je do nas u publici stiglo ono najvažnije - energija uskovitlanog duha, emocija, razmišljanja.
    Inače, to je ona predstava tokom koje je pozlilo Bogdanu Dikliću. Zapravo, on je odigrao 3/4 predstave, a onda po izlasku sa scene, progovorio je par reči s jednim kolegom, pao i umro. Samo zbog prisebnosti par prisutnih, koji su ga reanimirali, lekari su uspeli da ga kasnije povrate u život. Ljudi na sceni su znali šta se iza kulisa dešava, ali su nastavili sa predstavom. Poletno, efektno, pribrano, kao da je sve u najboljem redu. Đuričko se u hodu snašao i izgovorio par važnih rečenica koje su inače deo Diklićevog teksta i tako nadomestio njegov izostanak i sačuvao poentu komada. Jedino što je publika na kraju primetila je to da Bogdan nije izašao na poklon.
    Ja od srca čestitam ansamblu na posvećenosti, na uzvišenosti igre koju su uspeli da nadviju nad životom samim. Bogdanu Dikliću želim brz i uspešan oporavak, s nadom da će nas još dugo radovati svojim glumačkim ostvarenjima. Aplauz do neba...
    Ah....boldovani je moj skolski drug iz osnovne skole..isli u isti razred od 1-8 razreda, cak se i poljubili...muvali....

    Sada mi je zao sto nisam otisla...cisto da se vidimo...jer na Sterijino nisam mogla radi (licnih) obaveza...

    Eto, moj utisak je...drago mi je da je uspeo u zivoti...i zao sto nisam imala prilike da ga vidim....

    Ali, ima vremena
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #113

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Prelazak Klea u Partizan
    I hapsenje onog predsednika opstine Arandjelovac

  9. #114

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Oduševljena sam organizacijom, brojem učesnika i količinom posetilaca pasuljijade u Temerinu prethodna dva dana.
    Baš mi je drago da ta manifestacija raste i iz godine u godinu biva sve bolja.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  10. #115

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    prepuna marakana i pobeda nashe repke

  11. #116

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Pa nekoliko utisak je bilo ove nedelje ali najdublji utisak je bio na ...
    jednu plavuşu
    Ko je za jednu voznjicu

  12. #117

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Ove nedelje sam se smorila k'o Betoven na egzitu
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  13. #118

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Cela nedelja mi je proistekla u iscekivanju subote i odlasku na koncert da vidim Slotera. Cela mi nedelja prosla u slatkoj nervozi, slatkom rastu tenzije sto znam da idem tamo, da budem sa drustvom, da budem blizu njega... Iako na koncert nisam otisla, razbili smo se od Cugopola, otisli na tamburase u Kucerak... a slag je da sam tako lose spavala pored njega, da je dobio dva puta laktom u rebra jer hrce kao konj.. a dodirnuli se nismo..
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #119

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Ritopek.....na nekih 20ak kilometara od Bg.....
    Najveci zasadi treshanja u privatnom vlasnishtvu u Evropi....
    100 tona treshanja se svakoga dana iznese iz sela....
    Sve ide u RusiJu....












    a stigle i prve....




    SrbiJa BaTo....

  15. #120

    Odgovor: Tvoj utisak nedelje

    Olja Bećković & roditelji lavovi i lavice .
    Sto puta mi nije bila simpatična, nije mi se dopadalo ovo ili ono, ali nevezano za tu vrstu simpatija i antipatija, kada sam odgledala početak i delove prošle emisije (početak posebno) ušla je u grupu mama lavica .

    Uh, kada bih umela onako da stegnem srce, progutam knedlu i radim lagano, kao da se ništa nije desilo.

Strana 8 od 13 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Utisak Nedelje
    Autor Lilith_021 u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 10.11.2014, 19:05
  2. Tvoj TOP 10 najhitova!!!
    Autor dzibra u forumu Muzika
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 12.06.2013, 00:40
  3. Tvoj nick me asocira...
    Autor Bombica u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 583
    Poslednja poruka: 24.03.2013, 14:17
  4. Imate li utisak da vam je dan prekratak?
    Autor Goga u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 10.02.2013, 12:48
  5. Koliko je star tvoj mozak?
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 23.04.2012, 14:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •