Foliranti
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11

Tema: Foliranti

  1. #1

    Foliranti

    Vojvodjanska kafana a da se ne spomenu Foliranti. Nema smisla.
    Ne znam koliko se vas seca ove humoristicke emisije, snimana je na NS plus televiziji 92.-93. godine, ali ja sam se valjala od smeha gledajuci ih.
    Nazalost, moracu da napisem IN MEMORIAM.

    Evo i nekoliko provala









    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #2

    Odgovor: Foliranti

    Foliranti koji su to piševi bili, pa ja sam njima umirala od smeha imali su odvala ne zna im se broj. Najjači vic im je ona scena u vozu, kada sede Srbin i Slovenac i spremaju se da jedu. Izvadi Srbin krušku iz torbe, a Slovenac ga pita "Jeli Srbin kaj ti je to". Srbin mu odgovori "Kruška". A slovenac će na to
    "Mi u Fruktal imamo dva puta veće". Srbin nastavi da jede.
    Ne prođe dugo kad Srbin izvadi jabuku iz torbe i poče da jede. Kad opet
    slovenac : "Jeli Srbin kaj ti je to?". A Srbin mu odgovori da je jabuka. "O
    kod nas u Fruktal, dva puta veće". Voze se oni jedno sat vremena kad Srbin
    izvadi paradajz iz torbe. Kad Slovenac opet: "Jeli Srbin kaj ti je to?". A
    na to mu Srbin odgovori : "RIBIZLA PIZDA TI MATERINA".

    -Treba mi kivogram navaaka!
    -Pavlaka?
    -NE! Naavaaka!
    -Da nije mozda Navlaka...
    -Ma ne... NAVAAKA!

    itd... imaju te odvale u gornjim klipovima, babbs super si ih se setila
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #3

    Odgovor: Foliranti

    Ubacila sam i scenu iz voza bre!

    "Ja sad dostojanstveno idem u toalet. Ako ova kobila odje jos jedanput prdne slobodno recite da sam ja."
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #4

    Odgovor: Foliranti





    Ne mogu da nadjem ono -Dajte mi kilu navaka...Silvia ajd uskachi
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #5

    Odgovor: Foliranti

    Ne mogu baba da nađem ali sam našla njihovu obradu spota grupe EKV, i još po koju odvalu

    EKV

    I Vampiri

    Vampiri
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #6

    Odgovor: Foliranti

    Imam ja sve epizode Foliranata organizovanih u paketima od po 10 scena u nekih 6,7 epizoda nisam siguran davno sam gledao,trenutno mi disk ostao u Holandiji cim ga donesem mogu da saljem ko je zainteresovan

  7. #7

    Odgovor: Foliranti

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Imam ja sve epizode Foliranata organizovanih u paketima od po 10 scena u nekih 6,7 epizoda nisam siguran davno sam gledao,trenutno mi disk ostao u Holandiji cim ga donesem mogu da saljem ko je zainteresovan
    Ja sam jako zainteresovana!Rado bih otkupila sve epizode!

  8. #8

    Odgovor: Foliranti

    Vraćaju se "Foliranti"

    NOVI SAD - Jedna od najoriginalnijih humorističkih serija ponikla 90 tih godina na novosadskom NS plus programu ponovo se snima u okviru Novogodišnjeg programa RTV. Reč je, naravno, o seriji Foliranti.Video prilog se nalazi u okviru vesti

    Reporter našeg Dnevnika je zabeležio delić atmosfere sa snimanja serije čiju ćemo prvu epizodu pod naslovom "Apsolutni foliranti" videti u Novogodišnjoj noći.



    (RadioTelevizijaVojvodine
    www.rtv.rs)
    Poruku je izmenio silvia, 17.05.2012 u 20:23

  9. #9

    Odgovor: Foliranti

    Da li ste gledali novogodisnje folirante na RTV? Bili su dobri zao mi je sto je Ziza preminuo da li ce ih biti i posle njegove smrti videcemo

  10. #10

    Odgovor: Foliranti

    Ahahaha, projo, sad sam kopala po Yt i nađoh davno zaboravljeni Kilogam navaka

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  11. #11

    Odgovor: Foliranti

    Odlični su bili. Vidim i sada rade pod drugim imenom.
    Inače Podlipeca viđam svaki dan, dovodi dete u istu školu u koju ide i Makica.
    Budi pametan i pravi se lud

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •