Ovr end aut
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 37

Tema: Ovr end aut

  1. #1

    Ovr end aut

    Malecka, slusaj 'vamo. Po ovoj kisi sam se sunjala do Pere Kineza. Dzomba, sareni i neke travke to je sve ok, ali porucio ti je da za zmajevu krljust moras da cekas bar jos 2-3 meseca (nisam mu rekla da Dzaca ima vezu u Rumuniji, da se ne naljuti, znas ) jer, kaze, sad je vreme parenja pa ne moz' da ih na'vata. Ti javi ako jos nesto treba... ima svaaaaaaaasta tamo, cak sam nasla caj od sismisovih suza kaze dobar je za ten.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Ovr end aut

    2 ~ 3 meseca??? pa 'el on popio svoju dozu borovih iglica? kakOvih dva do tri meseca? meni to treba jos ove subote.. nista, viidim ja da cu sama morati u potragu za zmajem a taman neko loshe vreme dolazi, kaze mi Sivi Orao iz plemena Trashchikantovijanaka da se dolaze neki niski oblaci.. tesko se leti kad su niski.. mada i tome ima resenje


    a kad vec spominjes.. trebalo bi mi jos par sitnica pitaj Peru Kineza da mi jos-jucer posalje one njegove kapi od Crvenih Koralja.. a ne bi bilo z goreg ni ochnjak nosoroga Jednorogog.. taj mi rek'o davnih dana da ce mi zbog pobede na utrci Brzih Kornjaca dati njegov Zub mudrosti..

    eee da.. imam sveze napravljenu kremu od zelja (saljem odma iza ponoci, tim Sova je kren'o prema Egiptu, imaju godisnji skup onog-sto-se-sprema-sa-zadnjim-opadanjem-lishca-u-shumama-tansilvanije.. ma znas na sta mislim ) mast je isprobana i pomaze za sve vrste kijavice.. treba samo da je namazes na hrastov panj za vreme prve trecine mladog meseca.. nakon toga cekaj prvu ljetnu kisu i sachekaj pet minuta iza ponoci.. e onda bi (valjda) trebala da prestane kijavica pa dobroo.. nije mast bas sasvim isprobana.. jos uvek cekamo ljetnu kisu

    e da, jos jedna stvar, reci Kinezu da ga ona korpa od bambusa cheka kod levog raskrshca za Nedodjiju..

    a tebi stize i teglica pekmeza od sve shisharki

  3. #3

    Odgovor: Ovr end aut

    Pffff, ovako: poslao mi Crveni pas letnju kisu, i napravim ja sve po tvojim uputstvima, panj-ovo-ono.... i... toliko mi je bilo juce leeepooooo da nisam mogla ni da se javim, onako lepo, bas lepo...mnogo. Odem danas kod Pere Kineza po ove tvoje sitnice i pricam mu ja za kremu itd, on kaze - nije valjda za vreme prve trecine mladog meseca??? Ja kazem - jeste bre Pero, tako mi je napisala. I da znas da mi je bilo super! Samo... ne znam kakve ovo veze ima sa kijavicom... On se covek lupi po celu i kaze - pa znas zasto si imala takve simptome? Ja kazem - sto Pero? Zato sto je ovo recept za expresno otklanjanje porodjajnih bolova...
    Uglavnom, dobro je, probaj.
    Rekao je da ti porucim da mu olovke koje pisu tacne recepte stizu sledeceg ponedeljka.

    Radujem se dzemu!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Ovr end aut

    Zato sto je ovo recept za expresno otklanjanje porodjajnih bolova...
    pa rekoh ti lepo da jos nije sasvim isprobano


    e da, da ne zaboravim, da ti nije onaj Crvenokljuni Strsljen nedavno donosio nekakOvu postu?? bas mi neki dan prica Sova kako su preko Brazila letili do one nase poznanice Radovanke sto bere ono bilje po prashumama Amazone.. pa naletili na Krokodila Dandija daj zmisli umalo da im nije oteo one moje charobne perle sto sam slala ovoj za ono.. ma xaos bre.. uglavnom, poslala sam ti po njemu i ono sto treba da ti stigne kako bi zavrsila ono drugo do kraja godine kad je vreme da se ide tamo gde sunce zalazi nisko zboog radi one trece stvari koja je povezana sa onom ranije od pred tri godine kad smo isli onomad skupljamo ono za ono po onim shumama na severu...
    javi mi kad dobijes





    a je li Dzindijanac, a gde je onaj skochimish, vijetnamska groznica, one znacke i spanska groznica koju mi dugujes? jeeee li breee??

    cek, cek, spansku goroznicu sam ja tebi trebala da dam, zar ne?

  5. #5

    Odgovor: Ovr end aut

    CCCCccc opet si se najela dzema od kaktusa... Sta trabunjas bre? Dala sam ti znacke, vijetnamski sindrom i zanzibarskog skocimisa. Malo li je na ovu skupocu???? A dobila sam spansku groznicu, nego TI nisi javila nista sta je bilo za tasmanijske pufne, i da li je uopste bila isporuka. Ja obecala ljudima, a ti zavitlavas....
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Ovr end aut

    Citat DZindijanac kaže:
    Sta trabunjas bre? Dala sam ti znacke, vijetnamski sindrom i zanzibarskog skocimisa.
    jessss, malo je kasnila dostava rekla mi corava Zorka da je morala podmiti onog postara, ne bi li napokon pred'o paket.. rek'o postar Jova da mu se dopao shareni omot sa sve plavom mashnom.. ondaa mu Zorka u zamenu dala plave pantalone sa sve fudbalskim loptama na njima.. rekla mi da mu ne kazem kako je to pidzama njenog sina



    nego TI nisi javila nista sta je bilo za tasmanijske pufne, i da li je uopste bila isporuka. Ja obecala ljudima, a ti zavitlavas..
    ma hoce stigne.. na putu je.. znas da je oluja iznad Atlantika, pa posiljke malo kasne.. ako ne dodje do sedmog proletnog dana, javni mi, pa da znam da saljem okolnim putem po severnim Jelenima, onamo preko juznih polova gde sunce rano zalazi.. Sivi Pingvin mi vec javio da zna novu prechicu do Dzingiskana koji ce ti donese celu posiljku do kraja leta

  7. #7

    Odgovor: Ovr end aut

    @Mala s' metlu

    Ovde sam inkognito/stop/desavaju se cudne stvari/stop/zute noge su iskopale ratnu sekiru i ustremile se na zle patuljke/stop/gotovo je nemoguce smiriti ih/stop/u vazduhu mirise na nevolju/stop/brzo salji jos bundeva/stop/ne vidim drugi nacin/stop/saljem bocicu tajanstvene tecnosti/stop/donosioca pitaj za lozinku/stop/moze da se desi da je krtica/stop/polozaj otkriven/stop/brisem odavde/stop/ovr end aut
    p.s. ne veruj muskarcu sa narandzastim obrvama
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Odgovor: Ovr end aut

    ratna sekira spremna za sukob/spremaju se velike kolicine pardajza za napad/Crni Soko javlja da su juzne ceste vec zatvorene/kaze ne izgleda na dobro/sa severa dolazi podrshka Brkatih Koza/sa Istoka pristizu Velike Rode/bice gusto/Vrane odavno uzletile/poslala sam po Vuku 3 kashete bundeva/sa sve zrelim shipkom/tajanstvena technost primiljena/nije bila Krtica vec Dabar/nevidljiva prashina se vec krchka u kazancu/saljem cim bude gotova/veceras uzlecem sa veshticama sa sve Juga/mesec je iza oblaka/lako cemo preletimo Baru neprimeceno/javimo novi polozaj/ovr end aut


    Citat DZindus kaže:
    p.s. ne veruj muskarcu sa narandzastim obrvama
    a onom sa zelenim obrvama?

  9. #9

    Odgovor: Ovr end aut

    @Metlasta

    javljam se sa tavana/stop/sukobi eskalirali/stop/brzo salji cizme boje rubina/stop/potrudi se da budu dve leve/stop/druge mi ne odgovaraju/stop/jedna brkata koza je umislila da je ljudsko bice/stop/izgleda da nesto nije bilo u redu sa nevidljivom prasinom/stop/moje pleme je zabrinuto/stop/poceli da se ponasaju cudno/stop/silaze sa drveca na koje se nikad nisu ni popeli/stop/Gorka Prepelica mi je rekla da ste preletele baru/stop/javi za taj novi polozaj/stop/uhh neko se penje na tavan/stop/vrsim paljbu sa ovog polozaja/stop/ovr end aut

    p.s. potrazi petla koji gleda najinteligentnijim pogledom i pitaj ga za pravac
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    Odgovor: Ovr end aut

    @DZindijanac

    novi polozaj je, slusaj 'vamo:
    od onog mesta gde smo letos pusili Lulu Mira pa preko Ravnice prva levo, pa opet levo, pa prva desno i kod one Pekare 4 stope severo~istochno ka praonici kola i odande pedalj i tri cetvrti tacno ispod zirevog stabla pa pravo gore u visine/zbog magle nad Barom morasmo promenimo plan/Severni Sobovi sa sve Crvenim Nosom na celu nam presekoshe put/objasnili Deda Mrazu stanje na poljanama/odreshio kesu kokosovih oraha i par litara zvezdane prasine sa sve litrom domace sljivke(rekoh mu da nije bas bila rodna godina )/nad Ravnicom posusmo prasinu/gle cuda, tamo sretosmo Modre Laste pa sa njima nacheli sljivku za dobra stara vremena/nekim cudom zaboravismo da smo uopste krenuli u napade/odma smo objavili da je zurka kod Grofa u Transilvaniji (ipak smo bili u komsiluku, ne bi bilo u redu da se ne javimo)/sukobi spreceni i pre nego su poceli/zurka je ove nedelje/ne zaboravi poneses nevidljivu prasinu/krivi recept/nevidjiva prasina ipak sok od shipka/cekam te sa dve leve i menjam tri glavne za dve zelene/i reci Labudu da je ogledalo razbijeno/cekam vesti iz Indije i chajeve iz Nepala/saljem prvom prilikom kad se Sova otrezni/nemoj kasnis/ovr edn aut



    p.s. sve se dobro svrshi kad se sretne Deda Mraz

  11. #11

    Odgovor: Ovr end aut

    @Stvorenje koje je Snezani podmetnulo otrovnu jabuku aka vestica

    javljam se sa divnog drveta, treca grana levo/stop/zalutala kod praonice kola/stop/gazda se presaltovao u divnog poslasticara/stop/nikako ne salji nista po pijanoj sovi/stop/prosli put mi je popila galon divne vatrene vode/stop/ovi iz plemena hteli divno da me rastrgnu/stop/posle sam celi dan skupljala drva po sumi/stop/danima se spremam za zurku/stop/nadam se da ce biti divna buka i guzva/stop/squaw-koja-je-snajderka mi je sasila divan autfit/stop/nikako se ne slaze sa dve leve, pa ce sve biti divno/stop/najela sam se bobica iz cudne sume/stop/sad mi je sve divno/stop/divnog labuda vise nema/stop/stigla ga avijarna influenca/stop/za divno razbijeno ogledalo javljam divnom pacetu/stop/necu kasniti i ponecu ti divnu lulu za prezent/stop/neko se divno sunja ispod ovog drveta/stop/polozaj divno otkriven/stop/ kidam/stop/trasss/stop/ ovr end aut
    p.s. mapa je u ulici Nakindjurenih Gradjana 43/c, levo od kapije Nevidljivog Univerziteta, kod Poljuljanog Samopouzdanja 65/b

    p.p.s.sto je ovo divno
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #12

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Ona Koja Je Na Istoj Frekvenciji

    napomena/mapa nije pronadjena/umesto mape nasla charobnu shkrinjicu sa sve do vrha puna klikerima/cemo djelimo na Mesechnom sastanaku/novi polozaj jos nestabilan/frekvencija shumi/javljam prvom prilikom kad nadjem cekic i chavao da zabijem dasku o shtalu komsije Voje/Grof salje detaljne upute kako stici do Vile Propuh/kaze promaja je i da se dobro obuchemo/ocekuje Talichnog Toma/nijesam ga godinama videla, cu mu ponesem nove plave pantalone sa sve cveticem na nogavici/mora ce bude odusevljen/sebi spremila obleku da nista ne pashe sa nichim/Corava Julka mi nabavila i opanke/dva razlicita broja/veceras je izvidnica kod Plitkog Bunara/uzlecemo cik pred ponoc/nacuh kako ce bude i Slatkog kaktusa/cu uzmem kilo, cu ti spremim pekmeza/Veliki Orao sinoc slao dimne signale/kaze nacuo je da prolece shtrajka/kaze salji sjeme za ono/nisam shvatila koje/dimni signal se raspuhn'o pre nego je dosegao moj super-ultra vid/u svakom slucaju Sova spremna za put (otreznila se) i nosi davno izgubljeno cebe i naknadu za popijenu vatrenu vodicu/nije se zadovoljio bisernim prahom/saljem i nesto munjevitih gromova/ujaaaaaaa..komsija Vojo otkrio da mu kradem signal/evo uzeo vile/evo krece prema shtali/evo mi nesto nerazumljivo viche/eee, ne mirishe na dobro/bolje 'vatam tutanj/javljam novu frekvenciju cim pre/ovr end aut
    p.s. Labud nije onaj za kojeg se predstavljao da jeste.. stoga otvori svih 5 ociju i budno motri na klauna sa plavim sheshirom.. ce ti donese divnu vest..

  13. #13

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Kricr of d najt

    Trenutno sam u podrumu/stop/Pera Pacov je poneo stanglu pa smo sistemom poluge provalili unutra/stop/u danasnje vreme nigde nije bezbedno/stop/sa Coravom Julkom obavezno da i meni sredis opanke/stop/saljem ti carobnu suknjicu/stop/moras ispod da obuces hulahopke/stop/sto sarenije/stop/suknju, inace, samo ti vidis/stop/ostali te vide samo u hulahopkama/stop/Pera Pacov porucuje da ne koristimo frekvenciju za privatne razgovore/stop/moram da predjem na poslovnu liniju/stop/zvrc zvrc rrrrrrr/stop/cujes li me/stop/zeleni maslacak je u cvatu/stop/uhvatila dimni signal Velikog Orla/stop/treba da posaljes seme kukuruza purpurne boje koji nikad nije bio zasadjen/stop/treba mu za trgovinu sa okolnim rezervatima/stop/nova lozinka je ************/stop/ cekaj me kod Plitkog Bunara/stop/dolazim sa Celavim Cupavcem/stop/ donosim pregrst "onoga"/stop/koliko budem mogla da natrpam u dzepove koje nemam/stop/Planinski San mi je rekla da te pozdravim/stop/otisla je da kupi skije/stop/nadam se da je nasla dve razlicite/stop/Pera me munuo laktom pod rebra/stop/neko silazi/stop/pritajicemo se u buretu/stop/sa nama su jos dve glavice kiselog kupusa od prosle godine/stop/ovde je tesno/stop/ne smem vise da progovorim/stop/ovr end aut
    p.s. javi ako treba kupus
    p.p.s. Klovn mi je rekao da je mirodjija bolja od persuna narocito ako je sa cimetom, bio je jako sumnjiv, kad se vrati nateraj ga da ti pokaze pupak
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #14

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Dama Sa Sve Kupusom

    novi polozaj -- troshni krov kolibe kraj puta/nesto je bodljikavo/a i chudni mirisi se shire/elem, komsija Vojo se jucer spleo o grablje koje nije video/uspeo je samo da mi vilama zakachi crveni plasht i podere ga/nema brige/kuma Zdenka mi vec zashila sve zutu zakrpu na ljubichaste pruge/bas lepo nikako ne pashe na moj crveni plasht/sa sve zutom trakom oko vrata ce ti Zuto Magare doci tacno kad se zuti maslachak rascveta/donjece ti zuti balon/uzmi zuti balon i probushi ga zutom iglom/unutra ces naci zuti papir na kojem su zutom bojicom nashkrabana zuta slova/moraces da odes kod Stare Kornjace/ona zna staroklasmagnatovski jezik/ce ti deshifruje/ponesi sa sobom zute tekucine koja ti se nalazi na onoj zutoj polici u zutoj shpajzi kod Stare Kornjache/kad vec budes u shpajzi na zadnjoj polici ces nadjes zutu teglicu/sam ti spremila sok od sve bazge/ponesi 'Malom od ladnog oruzja'/skrenuh s teme/sa deshifrovanim papiricem idi do kafane 'Kod Zutog Leptira'/tamo ce ti zuti konobar dati shifru za zuti bicikl/odvezi se zutim biciklom do raskrshca/kod vekokovnog hrasta uberi 365 zireva/baci svih 36o sebi iza ledja/pazi da to bude tacno na 38. paraleli i 46. meridijanu/trebalo bi da se otvore vrata ka podzemlju/xmmm/ako se ne otvore/sachekaj Mudru Sovu/reci Planinskom Snu da mi vise salje recept za lek od borovih iglica/Planinskoj Dugi reci da cu dodjem sa Vetrom da mu sashije shal/nazeb'o je od ove zime/a ti shalji tog kupusa/magarac se zalio da nema sta da jede/cu mu spremim chorbu od sve ludih gljiva/ukusna je/pogotovo kad dodam cimet /cemo vidimo kako ce se ondaK zali/xmmm../mislim da je moj novi polozaj zapravo Chavkino gnezdo/xmmm../jeste/xmmm../evo leti brzinom munje prema meni/xmmm../sedim joj na ishtrikanoj novoj haljini/xmmm../mislim ce me utepa/xmm../bolje da palim odavde/nemam trnove vodice da je podmitim/cu ti javim po Jezu gde se nadjemo/ovr end aut

    p.s. Sivi Oblak ce sutra pred zoru da deli letke.. pazi da sve citas odostraga.. i ne brini ako te ujutro probudi neka cudna zovnjava.. to Mlekar Stipsa ima novo zvonce na biciklu.. cik pogodi odakle mu

  15. #15

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Jedna stvarno sili mala

    Javljam se iz ulicnog kontejnera/stop/uklopila sam se fantasticno ovde/stop/ima svacega/stop/slusaj pazljivo/stop/ovo cu reci samo jednom/stop/kada Buljavoj Nati leva carapa pusti zicu/stop/znaj da sam odnela magarcu zeleni pirinac/stop /tog trenutka se namazi kremom za strije po nosu/stop/i iz leve nozdrve ce ti ispasti nova lozinka/stop/procitaj unazad/stop/pa unapred/stop/ pa izbaci iz sredine jedno slovo/stop/sad jos okreni naopako papir i zapamti/stop/unisti sve dokaze/stop/plemenski savez me proganja/stop/hoce da me izaberu za vraca/stop/onda cu morati jos pazljivije da se iskradam iz sela/stop/saljem ti po Zimskoj Pumi dva kartona jaja/stop/polupaj ih/stop/u jednom ce biti kljuc/stop/otkljucaj Jezevu kucicu i cekaj me tamo/stop/uhhh Mlekar Stipsa je prosao ulicom na svom biciklu/stop/poznala sam ga po onom zvoncetu/stop/ubacio u kantu polupane plocice iz kupatila/stop/bas je Stipsa/stop/lupao ih je do sitnih delova da nista ne moze da se iskoristi/stop/javljam se kad dodju djubretari pa me izbave odavde/stop/ovr end aut

    p.s. pitaj Ludog Grbavog hoce li levu ili desnu ruku. Ako kaze levu, ti mu otvori desnu i ne daj mu taj kreker.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •