Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate? - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 61
  1. #16

    Odgovor: Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate?

    O analnom seksu uopšte nemam mišljenje. Ko voli, nek` izvoli.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #17

    Odgovor: Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate?

    ...secam se kada sam prvi put metnuo u zutaru......na insistiranje svog sexualnog partnera......radim ja,medjutim...ona trazi da ga vratim tamo...gde mu je mesto...ok...nismo pricali o tome posle sexa...jednostavno...nista specijalno...kako tada...tako i sada...
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #18

    Odgovor: Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate?

    O analnom sexu mislim tacno ono sto mislim i o sexu uopsteno, naime :
    - da SVAKO : jedan komaT/dvojica/dve/dvoje/trojica/556 komaTa iliti bezbroj njih imaju pravo da rade sto god Oce, kol'ko god Oce i kako god Oce dok god to rade svi involvirani SLOBODNO i SVESNO & ne ugrozavajuce po okolinu i da ja ili bilo ko nije merilo, ali ni slovo M od merila po kom se klasifikuje sto god u sta god normalno ili nenormalno. Tacka sa uzvicnikom.

    Man'te me tih prica ljubitelja misijonarskog polozaja koji bi da mi ga serviraju kao "act naturale absolute" pa to potkrepe nekim personalno steknutim naucno fantastickim obrazlozenjima poput "latentni homosexualci" ili "ulaz gde je izlaz" i slicno. Stvar je u tome da je ovo prica o ukusima. O ukusima se u svim drugim sferama vec odavno ne raspravlja pod kisobranom "normalan/anormalan" - samo u sexu to jos mnogima nije jasno.

    Sve u svemu - mislim da je krucijalna poJenta u shvatanju sexualne slobode - moje, kao tvoje i svacije...

    Never confuse movement with action.

  4. #19

    Odgovor: Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate?

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    - nisam uskraćena niti žalim za bilo čime
    - nisi video moju guzu, a nemoj ni da je zamišljaš
    - nemam dušu
    - tema se tiče analnog sexa a ne izgleda dupeta
    Ako sliči muškim guzama kako si se izjasnila već ne bih je gledao ni za pare... tvoja duša sa tvojim sexualnim životom nema blage veze,dovoljno si se ofirala da mogu da zaključim em o duši em o tvom sexu em o tvojoj guzi...

    Ne tera te niko da žališ ni za čim ,al' a to što misliš da ne žališ više je od pustog tešenja,a to nisam ja zaključio nego si sama sebi dala dijagnozu... riba je riba,a krš je krš...

  5. #20

    10 Odgovor: Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate?

    Moj odnos prema zenskoj guzi i tom carobnom koluticu:

    I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you! I miss you!
    DOBRO VEČE

  6. #21

    Odgovor: Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate?

    Ne vidim zašto bi i jedna ženska osoba sebi dozvolila takvo ponižavanje.Kakvo je tu uopšte uživanje?Čist mazohizam od strane žene i sadizam od strane muškarca.

  7. #22

    Odgovor: Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate?

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Ne vidim zašto bi i jedna ženska osoba sebi dozvolila takvo ponižavanje.Kakvo je tu uopšte uživanje?Čist mazohizam od strane žene i sadizam od strane muškarca.
    Žao mi je gde si život protraćila... ako te boli,ako je ponižavajuće ok,tvoj problem,ali nemoj misliti i ponašati se kao da je ljubav,sex,uopšte odnos muškarca i žene samo ono što ti poimaš i samo ono što ti radiš...

    Jel' smem da pitam da li je gutanje semena ponižavajuće?

    Onda je meni ponižavajuće da stavljam svoje parče tela u ko zna kakvu unutrašnjost...
    Poruku je izmenio Najgora, 29.06.2008 u 22:46 Razlog: mala korekcija

  8. #23

    Odgovor: Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate?

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Ne vidim zašto bi i jedna ženska osoba sebi dozvolila takvo ponižavanje.Kakvo je tu uopšte uživanje?Čist mazohizam od strane žene i sadizam od strane muškarca.
    sto je nekima ponizavanje, drugima je samo experiment..
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #24

    Odgovor: Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate?

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Ne vidim zašto bi i jedna ženska osoba sebi dozvolila takvo ponižavanje.Kakvo je tu uopšte uživanje?Čist mazohizam od strane žene i sadizam od strane muškarca.
    ...slazem se sa tobom...jer zamisli da me partnerka tera da joj stavim u pedu...nikada ne znam na sta cu da naletim...jednom sam ga tako metnuo i kada ga izvadih...ono...list kupusa omotan oko falusa...samo sam je pogledao...ona sva crvena rece....jbg,bila sarma za ruchak...ogavan sam jel' da?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #25

    Odgovor: Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate?

    Evo npr. šta mi se desilo pre par godina...

    Ne obazirući se na prethodno ispijanje hladnog piva i retku stolicu tj. proliv u pokušaju natera me na analni sex i ispadne tako da sam sišao livadom nekom do Save i u 3 noću prao auto kraj reke,umalo u istoj nisam ostao potopljen sa sve kolima... Prala je i ona doduše,ne mogu da kažem,ali nije platila nikada dubinsko pranje sutradan kako bih porodicu odvezao na more ili do lekara malu decu,bez da se uguše od smrada...

    To se dešava kada 'oće,a 'nume',a mora kako sama reče...

    Posle me ogovarali da sam je toliko voleo i da sma pijan omašio parking i uleteo do pola auta u reku nam našu Savu...

    Nisam komentarisao,jer poštujem devojke i žene,bolje da pričaju da sam bio pijan i jedva izvukao auto iz reke nego da je ona uneredila kola nabijajući ga sebi u guzu spremnu za izbacivanje retke stolice,kao posledicu ispijenog hladnog piva...

  11. #26

    Odgovor: Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate?

    O ukusima se ne raspravlja.

    Lično nisam probala što ne znači da neću.

    Pervrezno?Neee...Granica perverznog je u našoj glavi i za svakoga je drugačija.

    I pad je let

  12. #27

    Odgovor: Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate?

    nisam probao i ne privlaci me

    dosad niko nije ni trazio

    sta znam, nek rade ljudi sta oce do god ne maltretiraju druge
    trt mrt zivot ili smrti

  13. #28

    Odgovor: Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate?

    Moje misljenje o analnom seksu je sledece:
    Obozavam definitivno, ali ga ne upraznjavam svaki dan
    Nisam siguran da moja partnerka obozava istu stvar ali cinjenica je da nijednom do sad nije odbila. Ne komentarisemo puno samo odradimo cuteci i to je to.
    Sto se tice onih kojima je odvratan, postujem i njihov stav
    ali ipak mislim da treba prvo da probaju

  14. #29

    Odgovor: Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate?

    za mene muskarac koji voli analni sex je definitivno peder!.... i nema dalje price...

  15. #30

    Odgovor: Vase misljenje o Analnom seksu i da li ga upraznjavate?

    Zasto? Mislim da je razlika izmedju muskog i zenskog dupeta vise nego evidentna. Apsolutno nemam gay ambicija a volim analni sex. Sta cemo sad?
    Mozda sam latentni homo a jos nisam provalio.

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vase otkrice
    Autor starsica u forumu Muzika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 09.07.2017, 22:08
  2. Šta je precenjeno, a šta potcenjeno u seksu
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 11.03.2016, 14:30
  3. Razgovori o seksu
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 20.05.2011, 19:33
  4. Vi i vase radne kolege
    Autor swba u forumu Posao
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 10.06.2010, 09:33
  5. Vase Pesme & Vas Zivot
    Autor Crazy Angel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 06.02.2010, 18:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •