"Karaoke" opet od novembra
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

    "Karaoke" opet od novembra

    Popularni šou "Karaoke obračun" na čelu sa Lepim Džonijem vraća se na TV. Ljubitelji odlične zabave imaće prilike da ponovo uživaju u novom ciklusu emisije u kojem se poznati nadmeću glasom, a umesto na B92, gde se emitovao prvi serijal, nove emisije ići će na TV "Pink".


    "Karaoke obračun" će ponovo početi da se prikazuje od sredine novembra, jednom nedeljno na TV "Pink", a voditelj i sudija ostaje Nikola Đuričko, popularni Lepi Džoni koji će u svoju sudijsku praksu uvesti i nove elemente.
    - Vrlo se veselim i vrlo sam uzbuđen što počinje nova sezona. Sad smo nešto iskusniji i pametniji, a mislim da će i produkciono sve biti bolje i bogatije. Ja ću se po običaju dobro provoditi, a nadam se da će i publika i moji gosti uživati sa mnom - kaže Đuričko. Koncept emisije ostaje isti. U prvom ciklusu, koji se sastoji od 30 epizoda, takmičiće se 16 parova, koji će se boriti za vrednu nagradu.
    Voditelj Nikola Đuričko, rođen je 1974. godine. Od pre tri godina je i u ulozi oca, a od novembra meseca će ponovo biti u ulozi voditelja šou programa "Karaoke obračun". Nikola u ulozi Lepog Džonija bio je pravo osveženje na medijskoj sceni.


    Jel ste gledali Karaoke obracun? Ja sam pratila, svidja mi se emisija, posebno sto je vodi Djuricko. Mislim da ulogu voditelja ne bi mogao niko drugi odraditi tako dobro kao on
    Poruku je izmenio silvia, 17.05.2012 u 20:22
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Karaoke opet od novembra

    ...dve stvari su ovde bitne...Djurichko je genijalan kao voditelj...sharmantan,zabavan,duhovit...ala vera...i drugo...muzika je pun pogodak...ima dosta rock'n'rolla i to je ono pravo...o onoj shabanki shto djipa oko djurichka,ne bih troshio rechi...vidi se kako je doshla na to mesto...
    ...sve u svemu...u moru zabavnogluposnihemisija,Karaoke su pravo osvezenje...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Karaoke opet od novembra

    E, kad se pojavio taj šou, reko' - konačno neko osveženje i nešto što može skroz da se gleda, lepo. Đuričko na visini zadatka. Baš sam često slušala, kad god uFatim. A sećam se baš ove emisije sa slike gore, Peđa ni da bekne What a plonker!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Karaoke opet od novembra

    Radujem se Karaokama ali me živo zanima kako će sve to biti odradjeno na Pink televiziji...
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Karaoke opet od novembra

    extra shou, svaki put bi me posteno nasmejalo kad vidim blesavog Djuricka kako djipa po celom studiju
    mada mi nesto ne ide ta emisija i TV Pink..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Karaoke opet od novembra



    Jedva čekam , a to da li će da bude na b92, ili na ružičastoj TV - marim ja

    SQUAW kaže:
    A sećam se baš ove emisije sa slike gore, Peđa ni da bekne
    Bio je kao tipična otvaračica usta ... ... sa '' na - na - nih - nah ''
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Karaoke opet od novembra

    Kod Lepog Džonija nema narodnjaka



    Popularna emisija Karaoke obračun ponovo počinje sa emitovanjem. Glumac Nikola Đuričko u ulozi Lepog Džonija obećava odličan provod u serijalu koji će se emitovati svakog utorka u terminu od 22.15 na Televiziji Pink.

    Gosti u prvoj emisiji će biti Sergej Ćetković i Marko Živić koji će biti jedna ekipa, a takmičiće se protiv ekipe koju čine Kalina Kovačević i Aleksandra Radović. Četiri poznate osobe, podeljene u dva tima, takmičiće se u pogađanju pesama koju će zadavati prolaznici na ulici.
    - Nova sezona, novi izazovi, nova pravila. Moja mladost i iskustvo već sami po sebi garantuju odličan provod. E sad sam ga preterao. Šalim se, to se već na prvim snimanjima potvrdilo. Gosti su sjajni i odlično me prate, baš sam ponosan na njih. Uostalom, emisija Karaoke obračun nas uči da tolerišemo jedni druge. Sada je sve mnogo veće, glamuroznije, veći je studio, produkciono je sve mnogo bolje odrađeno, a siguran sam da će i sam rejting biti viši, mada nije na meni da o tome govorim - kaže u razgovoru za Blic odlično raspoloženi Nikola Đuričko i dodaje da, iako se emituje na Pinku, u Karaokama neće biti narodnjaka.
    - Koncept emisije ostaje isti, bend takođe - stari dobri, neprevaziđeni leeeepi Johnys i da pojasnim - nema narodnih pesama - objašnjava popularni glumac i voditelj koji će gledaoce i dalje iznenađivati svojim čestim promenama imidža.
    - Svaka emisija je priča za sebe, a u prvoj sam obučen kao član benda grupe Kinks, uostalom - videćete. Promena je u tome što u ovom ciklusu nastupam solo - priča on i otkriva koga bi voleo da ugosti u narednim emisijama.
    - Huuh, baš ste me zatekli. Za početak, nadam se da će svi stići na red, a svakako bih voleo da mi uskoro dođe neko od naših tenisera... Ana, Jelena, Novak... - kaže Đuričko koji je trenutno aktuelan i po ulozi Švabe u seriji Vratiće se rode.
    - Ja sam zadovoljan kako je publika prihvatila ovu seriju, ništa manje nisam ni očekivao. Mnogi me pitaju da li je lik Švabe pozitivan ili negativan, ali to će gledaoci samo morati da procene - napominje Nikola ne krijući zadovoljstvo što se nastavlja snimanje ove serije.
    - Snimanje se nastavlja sledeće nedelje. Nadam se da rečenica Zna se šta radim petkom od 20 časova neće ugroziti moju privatnost - zaključuje Đuričko kroz smeh.


    blic
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Karaoke opet od novembra

    Na pinku. Bljak. Ne gledam, naravno.
      Vrh

  9. #9

    07 Odgovor: Karaoke opet od novembra

    Bez obzira na PINK verovatno neću da gledam , zbog programske šeme ... ...
    - Grand parada, šououououououou , zatim
    - Karaoke

    još red kilometarskih reklama, moja trošna srčka to ne bi izdržala


    Lepi Džoni
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Karaoke opet od novembra

    Upravo počinju ''Karaoke'' na Pinku, ali je to daleeekooo od onog serijala na B92...
    Prvo scenografija je bljak, one što đuskaju okolo je bljak, a gosti su naravno propinkovski orjentisani....
    Nije da ne gledam - počnem, ali kad krenu prve reklame prebacim i više ne vraćam na dotični kanal...
    Lepi Džoni, sorry, but j... ga...
      Vrh

Slične teme

  1. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •