Danas ste se smejali... - Strana 139
Strana 139 od 228 PrvaPrva ... 3989129137138139140141149189 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,071 do 2,085 od ukupno 3409
  1. #2071

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    I'm floating on air..

  2. #2072

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kako ide zivot?
    Slabo ide zivot,slabo,tanko hahahahah


  3. #2073

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    shta ti je omladina .....

    lepo mu napishem da se opusti .... kao na noshi .....


    Citat IvChA kaže:
    .....

    batalio sam noshu pre nedelju dve




    bra'o baMbi

  4. #2074

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    shta ti je omladina .....

    lepo mu napishem da se opusti .... kao na noshi .....








    bra'o baMbi
    Od sad moram biti veoma diskretan u porukama

  5. #2075

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Prici koju mi je ispricao moj tata

    Pre neki dan rucali smo tavce - gravce sa kobasicama i tati dok je jeo pukla zubna proteza.
    Nervozan, jer je i ranije imao probleme s protezom, on nakon dva -tri dana ode kod svog zubara (tad mu zakazali), al povede i svog unuka jedinca.

    Doktor: U cemu je problem?

    Tata: Pa doktore ovo nije normalno, jeo sam pasulj i leb, a proteza se polomila. Aj da sam jeo nesto cvrsto, razumem...ali ovo...

    Moj sin: A neeeeeee! Rucao si i kobasice kad ti se polomila proteza!!!



  6. #2076

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Popodne, sedim u stanu sa tri drugarice, i sve tri otpadamo, posto smo mamurne sveCki. U jednom momentu, digne se moja kuma (za one koji se ne secaju, to je ona pogubljena devojka pored koje je moj zivot em lepsi, em smesniji em duzi: OVA ) i krene da secka sir da bi nam napravila sendvice pre nego sto krenemo na busku stanicu, pa da ja i drugarica zapalimo kuci. Ona uzima neku nozekanju i krene da secka sir i kazem joj da bi joj bilo lakse da uzme rendu pa da sir narenda, da se ne prca toliko oko samog sira. Ona kaze da nemaju rendu u stanu i ja satro pocinjem da je prcam kakve su to one onda domacice kad nemaju obicno rende i toliko sam je drkala da je prsla u jednom momentu i rekla mi: "Sta ti nije jasno u te DVE reci? NE - MA- MO!" .
    Prvo su bili pogledi.. pa patos pod jedan, to je jedna rec, a pod dva, ima tri sloga.
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #2077

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    email zvani Tehnička podrška

    "Poštovana tehnička podrško,
    Prošle godine sam unapredila svoj Dečko 5.0 program u verziju Muz 1.0 i primetila sam da novi program pravi neočekivane promene u modulu za knjiženje, ograničio je pristup Cveće i Nakit aplikacijama koje su radile savršeno pod verzijom Dečko 5.0. Povrh svega, Suprug 1.0 je deinstalirao većinu mojih programa kao što su Romantika 9.9 a instalirao neke module koje ni sama ne znam šta znače, kao što su NFL 5.0 i NBA 3.0, sa druge strane Dijalog 8.0 i Čišćenje Kuće 2.6 jednostavno sruše ceo sistem. Probala sam da situaciju očistim programom Zvocanje 5.3, 5.4 i 5.5. ali na žalost nisam ništa postigla.
    Očajna

    ------------------------------
    Draga Očajna,
    Niste obratili pažnju na deklaraciju, Dečko 5.0 je zabavni paket, a Muž 1.0 je operativni sistem. Pokušajte da unesete sledeće komande > C:/MISLILA SAM DA ME VOLIS i instalirate programe Suze 6.2 Tada bi trebalo da aplikacija Muž 1.0 automatski pokrene program Krivica 3.0 i Cveće 7.0. Ali upamtite, preterana upotreba ovog metoda može da pokrene Neprijatnu Tišinu 2.5 i Pivo 6.1. Posebno je Pivo 6.1 neugodna aplikacija! Nikako ne instalirajte Taštu 1.0 i ne pokušavajte da reinstalirate neku od starijih verzija aplikacije Dečko. Obe ove aplikacije nisu podržane i samo će srušiti Muž 1.0 sistem. U suštini, to nije loš program, ali ima ograničenu memoriju i ne može da nauči nove aplikacije tako brzo. Porazmislite o nabavci novog softvera, lično preporučujem vam Začinjenu hranu 5.3 i Seksi donji veš 1.0. Oprezno koristite aplikaciju Zvocanje jer onda može doći do tajne instalacije virusa Ljubavnica 1.0 koji jedino možete da obrišete Privatnim detektivom 5.8 ili čak Advokatom 9.8. To je veoma teško izvesti pravilno jer moze doći do resetovanja sistema Muž 1.0 koje je bespovratno i zahteva instalaciju Muža 2.0. "
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  8. #2078

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    New Firefox Browser

    isključivo za surfanje po bRezobRaznim delovima (pla)net prostranstva




    ___




    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #2079

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Uvijek me oduševi kako dobro uklope text sa videom. Ovo sada je vrh!





    Izvinjavam se unaprijed poklonicima hrvatske nogometne selekcije.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #2080

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Moja jetrva je makedonka....redovno razmenjujemo sms...po nekoliko puta na dan......evo kakva mi je poruka stigla...inace zovemo jedna drugu strinom posto nas deca tako zovu....
    Ja: Sta radis strinke?
    Ona: Ne radim si nista strinke...
    Ja: Kad ono bese ides na odmor?Zaboravila sam (krecana)
    Ona: Kad krecite strinke?
    Ja padam sa stolice od smeha......

  11. #2081

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    jednom statusu na FB:
    - Gospođo, pa vi ste okrojili!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #2082

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat IvChA kaže: Pogledaj poruku
    Ja uvek klikam na odgovor posto ona meni prva pise

    Samo ti nama reci...slobodno...Zrnava je pedofil i treba je prijaviti kao takvu . Kaoooo ti se njoj javljaš...da daaaa..i onda je mrmot zamotao čokoladu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #2083

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    moJne si tako oshta....

    si vidLa sliku u profilu....pile mu niJe ravno....

    a potpis ozbiljno razmishljam da ostavim....


    inache....daaaaaaa.....volim mladje.....

  14. #2084

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Zrnce i Starsica napravili takvu pometnju da ne mogu verovati.....Sad kad citam potove moram iznad avatare da pogledam ko je pisao


  15. #2085

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Maloprije na youtube ovome

    I'm floating on air..

Strana 139 od 228 PrvaPrva ... 3989129137138139140141149189 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •