Danas ste se smejali... - Strana 147
Strana 147 od 228 PrvaPrva ... 4797137145146147148149157197 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,191 do 2,205 od ukupno 3409
  1. #2191

    Odgovor: Danas ste se smejali...




    Ali ... odradio si zadatak ... MUŠKI!!!

    Svapakapa tipi čapast. Brapavopo mapajstoporepe !!!

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #2192

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Poznajem lika koji ima neki nadrkan auto,... Reno mislim.
    Pizdi on već nedeljama što stalno mora ženi da ga daje, hladno stiglo ,...treba ženi.
    I reši on pre neki dan da joj kupi drugi auto, baš za nju. Ima se-može se, politika je to....
    Stigao novi auto i sela žena da isproba,...
    Ubacila lepo u prvu i krenula,...kad hoćeš vraže ,ono rikverc,... a iza Reno.
    Zakucala se jadna u Reno novim autom, sad oba slupana. A osiguranje na istom imenu, ne može ni da se naplati
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  3. #2193

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat vladapera kaže: Pogledaj poruku
    Poznajem lika koji ima neki nadrkan auto,... Reno mislim.
    Pizdi on već nedeljama što stalno mora ženi da ga daje, hladno stiglo ,...treba ženi.
    I reši on pre neki dan da joj kupi drugi auto, baš za nju. Ima se-može se, politika je to....
    Stigao novi auto i sela žena da isproba,...
    Ubacila lepo u prvu i krenula,...kad hoćeš vraže ,ono rikverc,... a iza Reno.
    Zakucala se jadna u Reno novim autom, sad oba slupana. A osiguranje na istom imenu, ne može ni da se naplati

    Ovo je u rangu smehotresa izazvanog od strane storry: "Srbin koji olupava Ferarije po probnim vožnjama" ...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #2194

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Zelene krave daju milktonium.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #2195

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Juče!Danas još nisam stigla da se nasmejem,ali nema veze.
    Sedim u čekaonici kod lekara....čitam knjigu...fantastika Ursula Legvin "Leva ruka tame" ...prilazi medicinska sestra:"Jaaaooo kakvu vi to zanimljivu knjigu čitate?"Ja onako zatečena,hmmm:"fantastiku" spuštam pogled na knjigu i primećujem naslov poglavlja"Pitanje sexa".Zato je dotična bila tako razveseljena i oduševljena,a ja joj baš odgovorila "fatastika"da,da mora da je poverovala

  6. #2196

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Vrištala sam od smeha
    Twiti sa 60. godina


  7. #2197

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    & underpaid......

  8. #2198

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    asmodeus130
    1 day ago

    To the 11000 dumb fuck pieces of shit seeding this, I wish I could rape your mothers in front of you. No wonder these cunts put these fakes up, you stupid stupid stupid fucking diseased cock ends download it and seed it like there was nothing wrong. Fuck you all, I hope you all die of cock cancer

    (komentar na torentu povodom lazznog fajla sheste epizode hausa koja izlazi tek devetog novembra)

    & underpaid......

  9. #2199

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ljudima na poliklinici svi su nosili one zastitne maske ko da ce im to nesto pomoci

  10. #2200

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ovoj slici na fejsu...kampanja protiv svinja je počela.

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #2201

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    VISI JABUKA NA GRANI.ZRELA,SOČNA,VELIKA,CRVENA.GLEDA JE CRV...-TAKO BIH JOJ RADO UŠAO!SAMO,NE ZNAM SA KOJE ĆU STRANE...I TAKO,GLEDA CRV JABUKU,A ISTOVREMENO VRABAC POSMATRA CRVA...-DA LI DA GA POJEDEM ODMAH ILI MALO KASNIJE?MA,BOLJE DA SAČEKAM DA ON PRVO GRICNE OD ONE JABUKE,DA SE MALO PODGOJI.ŠTO DA MI BUDE JEDAN ZALOGAJ KAD MOŽE DA MI BUDE CEO OBROK?A ZA TO VREME VRAPCA GLEDA MAČKA....-IH,GLE,ONOG VRAPCA,KAKAV JE ŽGOLJAV...BOLJE DA SAČEKAM DA POJEDE CRVA,DA SE MALO PODGOJI,PA ĆU ONDA DA GA APIM!U TOM RAZMIŠLJANJU MAČKA SE OKLIZNU I PADE U POTOK.

    NARAVOUČENIJE:ŠTO JE DUŽA PREDIGRA,TO JE MACA VLAŽNIJA.

    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  12. #2202

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    mnogo sam se dvoumila izmedju Yosse i Huntera.Pobedio Yossa.Hunter mi tu izgleda ko mlakonja.


    s kim u pozoriste?
    Sa' ce se opet "posvadjati"
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #2203

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Sa Biterom.

    A onda biH ga slučajno upucao ako bi probao da ubije fazana.

    Bane, ja te volim
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #2204

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Draga Ruška,

    već dugo razmišljam o Vama, još od trenutka kada sam prvi put čuo Vaš duboki, nazalni glas koji se kupa u sexu...zamišljam vas kako u rano jutro, ispred ogledala, govorite: "Dobro jutro lepotice", a ja Vam se tiho prikradem iza leđa...jednom rukom prođem kroz Vašu kratku, bujnu kosu i blagim, ali odlučnim trzajem Vam zabacim glavu unazad, gde se naše usne spoje dugo i strasno...druga ruka već kreće da otkopčava Vaše tesne farmerke (koje Vam je poklonio onaj italijanski baron, kako ga samo mrzim), i već posle prvog dugmeta prsti kliznu u prostor izmđu gaćica i mesta ispod pločica na Vašem ravnom stomaku...ne mogu više da se uzdržim, i svlačim Vam farmerke do pola, zajedno sa gaćicama, otkrivajući Vašu izazovnu guzu na kojoj bi vam i tinejdžerke pozavidele...dok se, stenjući, naginjte na veš mašinu podižući zadnji deo što više u vis, ja se jezikom spuštam od vrata, duž celih leđa do mesta koje je trenutno naš centar sveta...skidam Vam farmerke i gaćice, i širim noge još više, slušajući vas kako stenjete dok stražnjicom lagano vrtite u krug...dižem se, i ulazim u Vas svojim longslimdžim alatom, uz Vaš tihi vrisak, koji postaje sve glasniji dok ubrzavam pokrete...veš mašina počinje da se pomera napred pod teretom naših tela, i osećam kako se grčite, ispuštajući dug, nekontrolisani vrisak:

    ŽIVOTINJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!

    Dolazim odmah za Vama, uživajući u skladnoj liniji Vaših leđa i vrata...kosmos explodira...






    boze dragi,kako ovaj Bane nije normalan.....ali strasno nije normalan....on je,zapravo,nepopravljivo nenormalan....

    pa da li znas da cu dupe da ti pomerim s ovom ispovesti?
    znaci,ziv neces da ostanes...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #2205

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Da se nadovežem

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Izvinjavam se na offtopicu, ali moram:

    ja sam ti već jednom objasnio da ono sa tregerima nije njegova slika.

    eJ!

    Još jednom se izvinjavam.

    Nastavite.



    eJ!




Strana 147 od 228 PrvaPrva ... 4797137145146147148149157197 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 21:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 22:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 21:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 16:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 13:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •