Danas ste se smejali... - Strana 150
Strana 150 od 228 PrvaPrva ... 50100140148149150151152160200 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,236 do 2,250 od ukupno 3409
  1. #2236

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Moj tinejdz boy kaže:
    -Žence, daj 500 dindzi!
    -Ja kazem nemam
    -On ...daj 1000 dinzi
    - Ja pitam: Jes normalan, kazem nemam 500 ti trazis 1000
    -On......Pa kada trazim 500 ti kazes nemas "sitno", znaci imas 1000

    Ovo je za temu kako trosite novac, kako eto......dzepari me svaki dan
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  2. #2237

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sebi.
    Ustvari, da nema Morfija da me izbaci iz cipela...ne bih znala koliko sam glupa...ja sam već objašnjavala da ja nemam pojma na ovom forumu šta je gore...dole... i igram tu i tamo onu igricu kako zamišljamo osobu iznad...ispod...nemam pojma...iiiiiiii ja postavim slikicu, misleći da time slutim osobu koja će poslije mene pisati. Aaaaaa ja sam ustvari opisivala osobu prije mene koja je postirala...te ja danas opisa Dori kao zgodnog polugolog muškarca koji se drži za ćuuNu.

    Sad sam skapirala...časna pionirska.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #2238

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku


    Pise li ko na ovom forumu

    Ovome sam se danas od srca nasmejala...

  4. #2239

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    hocemo li jos cekati malo ili da podelimo sve njegove devojke medju nama?
    [danas 20:57] black mamba: ovo je mali korak za njega,,,
    [danas 20:57] black mamba: mislim da smo izgubili becara...
    [danas 20:57] biterlemon: skeneri ne pokazuju nista
    [danas 20:56] biterlemon: stvarno ga nema ocemo
    [danas 20:56] biterlemon: proverio sam sve sisteme
    [danas 20:53] black mamba: nemamo becara!
    [danas 20:53] black mamba: hjustone, imamo problem!
    [danas 20:52] black mamba: mislio sam da ovo necu reci nikada...
    [danas 20:51] black mamba: ima li koga... ima li koga... alo becarcino!
    [danas 20:51] black mamba: alo mesec, kakvo je vreme kod vas...?
    [danas 20:50] biterlemon: becar ovde nije....becar ovde nija
    [danas 20:50] biterlemon: ovde mesec
    [danas 20:50] black mamba: zemlja zove becara... zemlja zove becara...
    [danas 20:14] Becar: ima li koga?
    Jeste li vi uvek ovako ludi...........ili ste veceras posebno inspirisani?

  5. #2240

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    i vi bi ste se smejali da vam cajkan spremi pizzu "Al Kapone"



  6. #2241

  7. #2242

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    onaj siroma` Radashin sprema se za boks-mech....
    repovi na vratu,pogled ispod obrva i strashna pretnja shto ledi krv u zilama: Cu te patoshem!!

    e kad nisam pala sa kreveta od smejanja....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #2243

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    malocas naletim na prepravljen Yossin post..."Koja misao vam trenutno tutnji kroz glavu?" ili tako nesto


    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku

    1. избивена из главе

    --------------------------------------------
    Poruku je izmenio yossarian, danas u 00:00


    Yosso,care!


    @ Love Hunter

    znam,znam,ono nisu njegovi tregeri ..so,what?!
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #2244

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Nemam običaj da na ovaj način komentarišem postove članova, ali umalo se nisam ugušio od smeha kad sam pročitao ovo:

    Citat JOHNNY DUGI kaže: Pogledaj poruku
    Ja pratim sva politička zbivanja svih komunističkih stranaka na području naše domovine Jugoslavije i sretan sam kao malo dete kad dobije čokoladu na ovu divnu ,preljepu vest da će se 14 srpskih komunističkih stranaka ujedinit u jednu komunističku partiju pod vodstvom Josipa Joška Broza, unuka našeg voljenog druga predsednika Josipa Broza Tita. Samo da se što prije to i politički formira , a onda krenu u borbu za vlast. Ne znam da li u tih 14 komunističkih srpskih stranaka spada i SPO Vuka Draškoviča. Molim da mi netko odgovori na ovo pitanje. To treba učinit u svim jugoslavenskim republika. Komunisti svih stranaka ujedinimo se u jednu Komunističku Partiju i vratimo moč i vlast koju smo imali do 1991.g. Nadam se da će svi štovatelji, povesnog lika i dela maršala Josipa Broza Tita glasat za tu komunističku partiju Josipa Joška Broza . Žalim što nisam srbin i što ne živim u Beogradu jer bi se inače odma učlanio u tu komunističku partiju pod vodstvom Josipa Joška Broza. Ostaje mi nada će takvo što napravit i u Hrvatskoj npr. Saša Broz ili neki drugi član Brozove obitelji kako bi uz jaki komunistički SDP dobili još jednu tako jaku komunističku partiju da glatko potučemo jebeni HDZ. I u Hrvatskoj postoji 15 neparlamentarnih komunističkih stranaka koje treba ujedinit u jednu komunističku stranku da bi postala parlamentarna stranka. Puno sreče drugu predsedniku Josipu Jošku Brozu da pobedi za sve nas jugoslavene i nadam se da će ta komunistička stranka u koaliciji sa SPO osvojit vlast u Srbiji ili bar što više mandata ne ispod 50 prema više. Živio drug predsednik Josip Joška Broz i nova Komunistička Partija koja daje nadu nama jugoslavenima u novu pobedu nad nacionalizmon i kapitalizmom i obnovu domovine Jugoslavije kroz 10,15 godina. ŽIVIO DRUG PREDSEDNIK JOSIP JOŠKA BROZ.

  10. #2245

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Tema:"Hladan tus"

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    On i ja...kuco, maco...sve super, odlučili da prenesemo vezu na sljedeći level.
    Poslije tone ljubakanja, gurkanja, grljenja...shvatimo oboje da bi sex bio sasvim normalan slijed događaja našeg druženja i onako kroz uvijenu, dvosmislenu priču odlučimo da odemo kod njega u stan, nisam htjela da se pred mojim cimerkama uspijamo ili nešto slično. I napustimo kafić, drmnuli po 2-3 piva...ne može biti bolji štimung, otvorio mi vrata od auta, ja sjela..on namjestio muzikicu, Sade...ma vrh vrhova ...no...odluči on da odemo po kifle, jelte, da kasnije prezalogajimo nešto. Ali od kad smo krenuli iz kafića, on je nekako nervozan, ja ležerno, okuražena sa pivom u venama...oguglala na nejebicu koja je vladala tih dana ...i negdje na trećem semaforu osjetim čudan miris u autu. ...gospodin nervozni je prdnuo, pustio tihomira, oteo mu se...whatever. Ja odmah facu izobličim a on, počeo sa pričom kako je Miljacka smrdljiva u to doba godine, spušta prozore, pa zatvara, što bi se reklo, vjetri auto iiii...meni muka, ne podnosim takve mirise, odmah mi dođe da povraćam. Izašao on po kifle...ja skontam da od mene nema ništa, ma nema šanse da se skršimo u krevet, meni bi samo taj prdež bio na pameti. Ajd da se desio poslije 100-og sexa...ali prije prvog... jednostavno.. Izmislila sam neku priču, naravno da je bilo otrcano, jadno, providno ...bolje vrabac u ruci nego golub u autu prije prvog sexa.
    Stomak me zaboleo od smeha

  11. #2246

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Odem danas u krojacki salon da promenim neke dugmice na kaputu. Ulazi gospodja od nekih aj da ne preteram, ali brat bratu ima 120 kg, pri tom visoka, ma zena gromada.
    Kaze snajderki: Јa sam dosla da mi prosirite bundu, znate stara je nekih dvadeset godina ali sam ja vodila racuna i odrzavala je, kao nova je
    Snajderka na to kaze: Dobro, daj te da pogledam
    Debeljucaaaa iz kese vadi uredno savijenu bundu, koja je za zenu recio od najvise 70 kg, mislim te velicine.Snajderka onako gleda po savovima kako, gde sta.....pa onda u jednom momentu pita...:" A, izvinite jel imate neko krzno bilo pravo ili da je imitacija da bih ja mogla da nesto sada tu isfazoniram i prosirim budndu"
    Debeljuca: Nemam, pa mislila sam da je samo prosirite, a jel mora bas da se dodaje krzno......
    Snajderka joj na to odgovori da ne mora ali da bi bilo pozeljno, da ne bi bundu sa platnom nekim prosirila jel, na to ce ona.....: "Pa ja sam mislila da samo postavu prosirite a da ne treba da se dodaje krzno."
    Besna snajderka Tanja, uredno joj vrati bundaju i rece da potrazi neku super snajdersku tradnju gde od m prave xxl bez dodatka krzna, platna cega god...
    Sacekali smo da ova otmena buculja izadje, onda nas par prisutnih je "palo" od smeha ...
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  12. #2247

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Svom ex-u. Lik me izbrisao sa fejsa, ne samo on, nego i njegova sestra, jer mu je stara djevojka ljubomorna na mene...a ja mu ne diram profil... apsolutno me nema, to što gledam, nije kažnjivo. I komšinica sam mu na farmi, BILA ...i dodalo me pola njegove family, da im šaljem poklone... a ja fina duša, ne odbijam, kad treba pomoći...i slali mi oni nešto, pa ja da se kulturno zahvalim...kad cvrc...nemam gdje...đavo mi nije dao mira, nazovem ga sad, kulturno ga upitam: "Ćao, Nela je...mogu samo da te pitam zašto si odjednom postao papak?"...on se zbunio:
    "Paaaa, morao sam, ne samo tebe, još dosta ljudi da brišem"
    Ja: "Pa dobro, majku mu, ko je muško kod vas u vezi?"
    On: "(smije se)...pa ja sam"
    Ja: "ne bi se reklo (smijeh)"
    On: "izvini, morao sam, nadam se da nije problem"
    Ja: "ma nije problem bolan, samo mi smiješno, da ne kažem jadno"
    On: "jbga, ljubomorna cura"

    Drago mi je da mu je djevojka dovoljno pametna da je uvjerena ako mu izbriše nekoga sa fejsa, da time briše osobu i sa planete Zemlje.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #2248

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ... grupa na Facebook-u : "Jeb'o Chuck Norris-a, Spongebob roštilja pod vodom!"

    Pala sam sa stolice od smeha!
    Sasvim svejedno da li žmurite ili ne žmurite, jer čuda se već događaju.
    M. Antić

  14. #2249

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Pisem ja neki post na ovom forumu gde sam spomenuo www.playboy.com:

    budi uvek sumnjicav prema slikama kojima u donjem desnom uglu stoji:
    www.playboy.com ili neki slicni link.



    Na moje veliko iznenadjenje post se pretvorio u:


    budi uvek sumnjicav prema slikama kojima u donjem desnom uglu stoji:
    Sex, Sexy Women, Hot Girls, Nude Women, Naked Pics, Nude Videos, Playmates, Cyber Girls, Centerfolds, Playboy Magazine, Celebrities, Entertainment, Playboy.com ili neki slicni link.

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #2250

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ne znam di da turim ....

    punog srca sam vracala ovaj klipic nekoliko puta ....





    eeeeee .... ubi nas tranziciJa ....
    Poruku je izmenio zrNce, 29.11.2009 u 00:51

Strana 150 od 228 PrvaPrva ... 50100140148149150151152160200 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •