Danas ste se smejali... - Strana 171
Strana 171 od 228 PrvaPrva ... 71121161169170171172173181221 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,551 do 2,565 od ukupno 3409
  1. #2551

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kad god stignem uhvatim kratku emisiju "Be ha te bebe" kako klinci iz vUtića objašnjavaju neki pojam.
    Kako su slatki i pametni..ma ne može se to ni ponoviti...a maleni uzrast je u pitanju.
    Danas su objašnjavali pojam "zatvor".

    "Ljudima stave ono na ruke, da ne mogu da diraju ništa..onda ih odvedu tamo, skinu im to, i oni su onda u zatvoru"

    Jedna pametnica: "Zatvor je kazna za odrasle ljude"

    "Djeca nikad ne idu u zatvor"

    "U zatvor se ide da se umre"

    Slatkiši. Prije neki dan su objašnjavali "padobran"
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #2552

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Bratova mala, puni dve godine.
    I sad je u fazi kad istrazuje svet oko sebe, upija reci kao sundjer, postavlja pitanja, uci da sklapa recenice.

    Baba i deda je vodili na Venac, da bere visibabe.
    Posle su produzili U Rumu i nisam je videla dva dana.
    Danas trcimo jedna drugoj u zagrljaj.

    - Mala, gde si ti skitala?
    - U RumU
    - I sta si radila?
    - Brala babevisi
    - Mislis visibabe?
    - Ne babevisi
    - Mala visiBabe vidi kako mirisu lepo, ne zezaj me
    - Dedu zeza
    - Dedu, a sto dedu zezas
    - Nije lep



    - Tvoj deka nije lep, a na koga si ti onda tako lepa
    - Na tetku



    Ovo na tetku sam je ja ucila, ali nikad nije htela izgovoriti, vise onako u sali kad je neko pita na koga je lepa

  3. #2553

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sretnem danas ispred prodavnice poznanicu sa klincem i kako je odavno nisam videla priđem im da se pozdravimo. Kako sam ja prišla dete je iskolačilo oči, pocrvenelo i krenulo da se krije iza majke. Nije mi baš bilo svejedno, deca me se uglavnom ne plaše rešila sam da ipak ne pitam šta je u pitanju i da se ne zadržavam previše. Nas dve smo popričale malo, pozdravile se i nakon par koraka me žena zove i umire od smeha jer ima nešto da mi kaže. Dete joj je šapnulo, nakom mog odlaska, kako ga je bilo sramota da se javi jer im je prišla Aleksandra Bursać ( who the fuck is she? ) Nasmejala sam se i ja, reda radi i po povratku kući pitala Google ko je dotična dama. Ni manje ni više nego zvezda grand prodakšn ...fala dete, baš ličimo


    I may not be perfect but I'm always me

  4. #2554

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    sad kad je cecara pomenula suicidal tendencies, setila sam se sarsippiusa iz infectious grooves

    nisam chula onaj njegov whiped cream skech sto godina.... moram da nadjem ako ima na U2b-u

    Aladdin Sarsippius Silamanagic Jackson De Third - Infectiphibian
    Poruku je izmenio maski, 27.03.2010 u 22:21
    & underpaid......

  5. #2555

  6. #2556

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Imamo mi zene i neke koristi od muskaraca





    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  7. #2557

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Imamo mi zene i neke koristi od muskaraca

    Bome, ovi sto "prkose gravitaciji" dobro da i necemu sluzhe


  8. #2558

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Copy paste jedne avetinje muške koju odlično poznajem:

    Jednom događaju odavno kad sam se vraćao autobusom iz NiKšića i neđe blizu Danilovgrada, zastade dobri vozač nekom starcu, koji je nosio upakovani kosijer pored sebe i išao pokraj puta...Otvori vozač prednja vrata da udje čiča,a čiča glavom lijevo-desno tražio pogledom, je l ima neki otirač da obriše noge prije nego uđe u autobus i kako nije našao otirač on onako o asfalt ih obrisa i uđe u autobus (vjerovatno prvi put u svom životu) i uzviknu:
    - DAbar vi dan u ovi dom
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  9. #2559

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    jesam ... ali od "muke".
    naime.. neka naplata OD poreskog organa
    (zahtev za povraćaNJE ConvertibilnihSerbskihDinara predat početkom februVara.- veza uhvaćena početkom marta i rekla mi: "Ne brini ništa- šifra prezime, biće.. za par dana".)

    odem danas.. frajerski.. da uzmem lovu

    kažu: čovek uz'o pare!
    pitam: koji čovek (more) uz'o pare (bre)?
    kažu: pa taj i taj.
    pitam: amaa.. ko je taj i taj? ... i kako je mog'o da uzNe moje pare?
    kažu: lepo.. doš'o i uz'o.
    kažem: jel' tako?
    kažu: tako!
    kažemo: bla bla bla bla blaaaaaaaaaa....

    elem.. uz'o čovek svoje pare. Sredila mu "moja veza". Koji kreten. Završio posao nekom desetom, koji igrom slučaja ima moje prezime.
    Izvinjava se i reče: saće i mojeGa da završi .... ()



    veza mi je kraljevska.. .. hahaaa

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #2560

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citam sad Sirijusa, pa vidim da pominje Lady Gagu. Apropo nje i Karleuse..

    U tom njenom spotu Insomnija se pojavljuje Taja (oni koji ne znaju, brzo na Tubu da vide spot i Taju - lici na ocerupanu vranu), i iskreno, prvo sam mislila da je lik neko poznat sa scene a nisam mogla da se setim ko, da bih dosla do zakljucka da je on neki lik kojeg je ova pokupila negde. Eto, vin'o se covek. Nego, to nije ono sto sam htela. Taja je na svom sajtu izjavio da je JK srpska Lady Gaga. Dobro, sta sad, mislim, imamo srpske Pamele, Bijons, Sakire (kad sam cula ko je Sakira.. Indira Radic jbt.. ), Konerije, Klunije etc. i normalna stvar da kod sebe projektujemo strane u domace estradne licnosti, to svi rade. Neg' je Karleusa izjavila da je Lady Gaga srpska JK..
    A zaboravlja da je Lady Gaga ustvari Milan Stankovic wannabe.. Zivote lutalico..
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #2561

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Tokom prošle sedmice, a nastavilo se i ove...nestaje često Sportkluba sa kablovske..svi imaju...on zacrnjen...i sve bi to dobro bilo da mami ne ide tenis iz Majamija danas od 17h.
    Gledam je i samo čekam kad će da frkne na njih. Inače ih ja zovem i mirnim putem izvojevujem vraćanje kanala.
    Danas mi se nije dalo...čujem korake...došla .."DAJ MI NJIHOV BROJ!"
    Ja već....
    Ukucam joj u telefon....predam slušalicu, a br. je servisni sa računa..."blabla..aloo, je li vi namještate kanale?" ..."aha, a ko ih namješta, kako da dođem do te osobe, NEMA SPORTKLUBA, OPET?!" ... ..."a vi ste na banderi, izvinjavam se....ali ovo više nema smisla.......ćao, ćao..."

    ...zvoni "pravi" broj..."...da li vi namještate kanale? ...pa nema Sportkluba već satima, a ide tenis...nije mi jasno kako vam stoje svi kanali, a za Sportklub UVIJEK moram da molim...aha...pa daj ga naštimajte...a zašto ne možete? E pa neću ni ja moći da platim pretplatu! Poslat ću ih vama lično da dođu i naplate je! Ma briga me šta radite, zašto niste na svom radnom mjestu! Doviđenja!"

    Lik joj rekao..."ja inače namještam kanale...ali trenutno KOPAM KANAL!"

    Sljedeći put ipak ja zovem ...kanal se pojavi poslije par min.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  12. #2562

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    Za tetku od sveg života...,tebe neću ni crvenim da udostojim,ajd pa tako.
    pazi.. kad ti neko tooool'ko presmrdi ...


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #2563

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Predsednik Partizana zvao RTS i pretio da će napraviti skandal ako ne bude direktnog prenosa utakmice Crvena Zvezda - Vojvodina, iako je dogovoreno prikazivanje snimka tog meča Ne znam ko je urnebesniji, rukovodstvo RTS-a koje ljubi dupe predsedniku JSD-a, ili komšije sa tamne strane brda koje na sve moguče načine pokušavaju satanizovati rivala.

  14. #2564

  15. #2565

Strana 171 od 228 PrvaPrva ... 71121161169170171172173181221 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •