Danas ste se smejali... - Strana 199
Strana 199 od 228 PrvaPrva ... 99149189197198199200201209 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,971 do 2,985 od ukupno 3409
  1. #2971

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Samom sebi ..ponekad samog sebe iznenadjujem koliko mogu da se glupiram i privuchem veliku paznju ljudi koji mi apsolutno nista ne znache..
    Sta cu kad volim da se nesto desava

  2. #2972

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    hahahahah



    ali ovo hahahahahah
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  3. #2973

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    i opet... ovakve stvari moze samo moje dete da mi posalje




    neunistiva zlojebaba!

  4. #2974

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Joj sto volim Kantri mjuz..!!

    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  5. #2975

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Istorija moje porodice sa ženske strane je dosta komplikovana. Gomila venčanja i razvoda, bračne i vanbračne dece, doveli su do toga da dobar deo svoje "braće" i "sestara" po raznim tetkinskim linijama u stvari ne poznajem. Moja mama je tu još sasvim ok, ima samo mene.

    Elem, jedna sestra s kojom sam u dobrim odnosima preporuči me drugoj, koju nikad nisam video, kao prijatelja na Facebook-u. Ova, ne sluteći ko sam, pita onu prvu "ko ti je taj i taj iz Novog Sada?".

    Odgovor me je bukvalno bacio sa stolice:

    "To ti je brat, idiotkinjo!"

  6. #2976

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ....Sad posle skitnje otishli smo na klopu.I spremio dechko roshtilj samo tako....pita redom za priloge,ko tje shta i drug odvali da tje dzem od shipka....Ne znam kako,ne znam odakle al' stvarno je to dobio u pljeskavici.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  7. #2977

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ovome se smejem još od sinoć.

    Što kaže Sunflower, pogledajte ovo, pogotovo oni koji nikada nisu posetili Barselonu, jer može svašta lepo da se vidi, čuje, nauči... Uživajte!


    Sasvim svejedno da li žmurite ili ne žmurite, jer čuda se već događaju.
    M. Antić

  8. #2978

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    - Sta ces za dorucak - kuvane rezance ili przeno jaje?
    - Hmmmm....shpansko jelo!
    - Kakvo ti je to?
    - Pa mama to su rezanci sa jajima !

    moja mudrica


  9. #2979

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Još uvek ne mogu sebi da dođem od smeha. Već pola sata plačem...

    Od pre neki dan u frižideru stoji pakovanje svinjske masti. Zarad dalje priče, pakovanje izgleda otprilike ovako:



    Bilo mi je čudno što je stric kupio mast, jer to nikad ne radi. Uvek je ja kupujem, a i imali smo dovoljno za duži period. Danas, zavirim u frižider, nema masti. Pogledam malo niže, i vidim pakovanje, ali sa odsečenom jednom trećinom.... u životu se nisam tako glasno nasmejao.

    Naime, tupavi stric je mislio da je kupio salamu!!! I ne samo da je mislio da je to salama, već je odsekao deo da ponese na gradilište na kom radi.

  10. #2980

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Cijelu večer zbijamo muž, mala i ja neke šale. Malo se ja glasan kao kokoška pa me mala traži da se glasam kao magarac.. Onda, muž gleda neku seriju (skinuo dvije sezone) i skužio da je glavni lik peder i ljubaka se u svakoj epizodi pa ovaj moj si pokriva oči..

    Ma kao da smo se svi najeli ludih gljiva
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #2981

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Zašto žene nikad ne prenose fudbalske utakmice? Zato što igrači ne mogu toliko brzo da trče koliko one mogu da pričaju.

  12. #2982

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ma smejala sam se danas citav dan, onako bas bas. Jos kazem kolegici, bome nece ovo izac na dobro, odkud ja dobre volje i eto.. u 10 rjeci srusi mi raspolozenje totalno.. jebo nesrecu, zar ne moze bar par dana u godini otic na odmor? Uvjek se neka sranja desavaju, kako da se covjek smeje?
    Nije svako ko luta izgubljen..

  13. #2983


    Poruku je izmenio starsica, 05.08.2010 u 00:51 Razlog: spojila poruke
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  14. #2984

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ...čika Zaharije




    ...i još se smejem...

  15. #2985

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Samoj sebi

    Dekolte imam danas. U jednom momentu mi je bio pao pogled na njega da vidim stoji li sve na svojem mjestu i zapazila sam neki mali madež. I gledala sam i gledala i znam da ga nisam dosad imala i pitala sam se otkud to. Malkice sam ga dodirnula prstom i.. Shvatila da je čokolada

    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 199 od 228 PrvaPrva ... 99149189197198199200201209 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •