Danas ste se smejali... - Strana 213
Strana 213 od 228 PrvaPrva ... 113163203211212213214215223 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,181 do 3,195 od ukupno 3409
  1. #3181

    Odgovor: Danas ste se smejali...




    Sjajno, ali zaista.
    Artificial Selection

  2. #3182

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Majci roditeljki.
    Juče je išla na proslavu 50 godina mature.
    Posle prozivke u gimnaziji, otišli su u restoran.
    Mnogi su birali dijetalnu hranu, jako malo alkohola se popilo.
    Posle ručka, dobar deo generacije je malo odremao na stolicama. Jedan siroma' čika je baš upao u dubok san, pa se tražeći udobniji položaj za sovku, malo skljokao sa stolice.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #3183

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Majci roditeljki.
    Juče je išla na proslavu 50 godina mature.
    Posle prozivke u gimnaziji, otišli su u restoran.
    Mnogi su birali dijetalnu hranu, jako malo alkohola se popilo.
    Posle ručka, dobar deo generacije je malo odremao na stolicama. Jedan siroma' čika je baš upao u dubok san, pa se tražeći udobniji položaj za sovku, malo skljokao sa stolice.
    e to je skenj....
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  4. #3184

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Moram da ispričam.Morbidno je skroz ali sam na celu situaciju i priču odreagovala spontanim smehom,šta ću...

    Meni je rodjeni brat umro pre nekoliko godina.Jutros moj tata krene na groblje i moja malena pijavica mu se prikači i krenu ti oni tako zajedno biciklama. I tata kad su tamo došli,zameni cveće i obriše spomenik,a ona će na to:

    - Deko,baš si lepo oprao sad svog sina.

    Strašnooooo!!!!
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  5. #3185

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kad vam se desi da vam doca na redovnom godišnjem ginekološkom pregledu kaže da hroničan bol jajnika izaziva trauma iz detinjstva, javite mi se da vas vodim na Mauricijus

    Znači, boli me desno jaje zato što mi mama nije kupila kopačke kad je išla u Prag proleća '86.
    Jeboooteeee
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #3186

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Neki dan...konacno dobijem izvod...kad ono...



    hebo 2000 km gore/dole
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #3187

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Uvaljivao mi se danas u u-bahnu neki ajmo reci turcin, ne mogu da ocijenim porijeklo, svi su mi isti.
    Elem, krenuo covjek da kupi tepih, pa pita mene gdje mu je najblize..ja jedem jabuku i tipkam na mob, znaci jedva ga registrujem..ali on zapeo...te zivi tu i tu, treba mu tepih...ima prijatelje tu i tu, treba mu tepih...pa ako nije problem da me jos jednom pita gdje on moze da kupi taj tepih.
    A maljava mu prsa, a na glavi trcis trcis pa kosa...i brate mili, zabrinuh se ja hoce li on taj tepih uspjeti kupiti. Ja sam isto tepih person, mogli smo se do slijedece stanice uzeti, i s tim tepihom skuciti.
    Nisam takticna...ne cijenim na vrijeme kad neko ima tako iskrene namjere sa mnom.
    Bice u zivotu tepiha...ali nikad vise njega...
    Oooj zivote...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #3188

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kakav blam sam danas doživela.Smejala sam se samoj sebi u nekoliko navrata danas kad god se setim scene,tako da su verovatno ljudi oko mene imali utisak da sam skrenula.

    Udjem ti ja jutros u autobus .Stanem kod vozača da kupim kartu.Kupim kartu i uputim se preko stepenika da nadjem neko mesto da sednem i u tom trenutku mi sa noge spadne papuča i ja pokušavajući da je nazujem a da se ne sagnem, da ne ispadnem upadljiva ,počnem da je "lovim",što je trajalo nekih minut- dva.

    U jednom trenutku čujem vozača kako mi glasno kaže da ceo autobus čuje:

    - Gospodjo,nema potrebe da se izuvate.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  9. #3189

  10. #3190

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    I sad ja opet moram da demantujem tvoje demantovanje mog demantovanja...
    Prvo i pre svega, ne podnose svi isto operaciju niti se postoperativni tok odvija po nekom pravilu.
    I ja nigde nisam spomenula bol nakon laparaskopije...ja ga lično nisam imala. Mene načisto upropasti CO2. Prdim k'o čađava dvocevka, guši me danima i bole me ramena...ma šta ramena...sve me bre boli od gasa.
    Oporavak nakon laparaskopske operacije definitivno traje kraće u odnosu na klasičnu operaciju...ali opet, ne možeš baš sledeći dan da se uFatiš u kolo. Iako su rezovi mali, ipak treba vremena da tkivo zaraste, znaš.

    I meni uopšte nije jasno zašto dolazim na ovu temu kad ja ustvari nisam nikad operisala slepo crevo
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #3191

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Citat ANIBAS kaže: Pogledaj poruku
    Miki Rurk i Nikol Kidman u filmu 9 1/2 nedelja

    Ova ideja sa Nikol Kidman mi se neobično dopada, mada ni Kim Bejsindžer, jer je ona glumila u pomenutom filmu uopšte nije loša.





    Poruku je izmenio Meggy, 07.07.2012 u 09:35 Razlog: link
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #3192

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    primetih da se nisam smejala skoro....
    najbolje se smejem sa Isaharom....dve kobile sednu ,i pocinju zalopojke,ovako vise ne ide...zamisli ovo,zamisli ono...je l mozes da verujes ovo? a tek ono? ...i site se iscepamo od smeja......

    nego nema mi Isaharice nekoliko dana.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #3193

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Nocas,drugarici na jednoj mini zurkici...devojci upadne mobilni u wc solju.Posto je devojka free,a onda moji drugari koji inace traze devojke vec 100 godina,poceli da se otimaju ko ce da joj pomogne da izvuce ga iz vode,posto je gadljiva.
    Ne mogu to recima ovako opisati,trebalo je videti i zabeleziti kamerom,padanje
    Hasta Siempre

  14. #3194

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ...da,dai ja se smejem ,što je svima smešno
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  15. #3195

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    preko puta od mog stana u susednoj zgradi potukli se muz i zena.Ja sedim na terasi sa komsinicom,gledamo i ona ga je rasturila.On jadnicak se skupio,ona udri.
    Malo pre sam saznao da je ona zena instruktor nekih borilackih vestina,a on portir u jednoj firmi.
    Trebalo je to videti
    Hasta Siempre

Strana 213 od 228 PrvaPrva ... 113163203211212213214215223 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •