Danas ste se smejali... - Strana 215
Strana 215 od 228 PrvaPrva ... 115165205213214215216217225 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,211 do 3,225 od ukupno 3409
  1. #3211

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ja sam umrla od smeha danas,ali valjala sam se po krevetu držeći se za stomak jbt.
    Gledam ti ja "Sex i grad" i Samanti se pokvario vibrator koji i nije ustvari vibrator nego masažer za vrat.Ona ode i zameni to čudo u radnju i ...sledeća scena mali Brejdi vrišti u ljuljalici a ona ga čuva (on inače vrišti danima unazad i mama ne zna šta će sa njim) dok je Miranda van kuće.Miranda dolazi do ulaznih vrata i prvi put posle par dana ne čuje bebin plač.Ulazi u stan ...(sad ide scena na koju sam se valjala od smeha) ,Samanta sedi opušteno a malog Brejdija u stolici ljuljuška Samantin vibrator.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  2. #3212

  3. #3213

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Imali smo neki drljavi radio kasetofon u, sada vec recikliranom, stojzi. Jos od prvog vagona nije radio kako treba i cale ga je na kraju izvadio iz auta jer je samo smetao.
    Prica on meni danas kako je prob'o da ga opravi (bilo mu dosadno verovatno ) i kako nije uspeo, pa je nasao kutiju on novog Pioneer-a kojeg sam ja nedavno kupila ne bih li konacno slusala muziku u kolima a da to nije sa mp3 plejera, pa je u tu kutiju strp'o stari radio kasetofon i stavio ga na poklopac od kante za smece, kao mozda ce neko hteti da ga uzme.
    - A sto bi ga nek'o uz'o?
    - Pa, ne radi mu samo ona skala za radio.
    - Izvini, a sta mu radi?
    - Pa, sve ostalo!
    - Izvini, a sta je to ostalo?
    - Pa, kasetofon!!!
    (tu se ja vec nekontrolisano smejem) Pa, ko jos koristi kasete, leba ti?

    Nakon sto mi je objasnio da, eto, neki ljudi i dalje cuvaju ploce pa sto ne bi i kasete i nakon sto sam prestala da insistiram na tome da su kasete totalno retro, nastavio je da mi prica...

    Danas su nosili smece. Dodju do nase kante i jedan od njih dvojice pita caleta:
    - Pa, sto bacate radio?
    - Treba da se sredi, ne radi mu sve kako treba.
    - Aaaa, pa to cu ja da uzmem...
    - Ma, uzmi, od volje ti.
    U tom momentu se ovaj drugi, mladji kolega djubretar ubacuje starijem sa recenicom "Koji ce to tebi kurac, ti si mator".

    I pocese oni tu da se raspravljaju kome to vise treba, kaze cale, i odose dalje. Ja ga pitam:
    - Pa, jesi im rekao da unutra nije to sto je nacrtano na kutiji?
    - Nisam
    - Auuuu, al' ce ti spominjati familiju kad otvore
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #3214

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Dobijam cipele s printom leoparda.Ja se prekrstim,oni kazu:Ali to si ti!!! Cim smo ih videli odmah smo na tebe pomislili!

    Ako nekad i nisam bila načisto, sad sam potpuno sigurna da ne umem da (pr)ocenim ljude.
    Petnaes' godina te znam i nikad ali nikad me tigrica style ne bi asocirao na tebe
    i crveni karmi, pride
    e pa plakala sam od smeha...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #3215

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Dobijam cipele s printom leoparda.Ja se prekrstim,oni kazu:Ali to si ti!!! Cim smo ih videli odmah smo na tebe pomislili!

    Ako nekad i nisam bila načisto, sad sam potpuno sigurna da ne umem da (pr)ocenim ljude.
    Petnaes' godina te znam i nikad ali nikad me tigrica style ne bi asocirao na tebe
    i crveni karmi, pride
    e pa plakala sam od smeha...

    moj zivot je postojao i pre tebe i pre tih petnaest godina...

    a imala sam leopard-sako ,300 marona kod sanera dato,bato!
    pa raspustim kosu,pa se popnem na desetku.....
    a nekad,kad izadjem u kafanu,gde svira orkestar Tose Elezovica, s vrata mi donesu mikrofon i ja stojim i pevam starogradske,...i jos i zazmurim....

    e zivote.....
    ovo dete me dotuklo,sve mu jebem.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #3216

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Uzela masazer elektricni da malo izmasiram sebi ledja i dolazi sin
    - daj ja cu!
    I namestim se cekam, ali nista. okrenem se kad on sav ozaren u licu
    - jaooo kako se treseeem! vidi, mamaaaa, rukice kako mi se tresuuuu!


  7. #3217

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    Jer...ako te pogodim levom... mislićeš da si u ringu sa Rokijem BalboOm.
    Desnom će biti dovoljno i da te promašim... pa da dobiješ upalu pluća.
    Ne bojim te se, ti ni nemaš sisa
    Rđo rđava
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #3218

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    sinak ne voli pasulj, narocito tavce - gravce. i cuo me juce da je danas to uz salatu od paradajza u planu, pa od jutros se necka i raspravlja samnom kako nece da jede i tacka. ili ce samo salatu od paradajza. kad je video da ne popustam naljutio se opasno

    - to je zbog tebe. sto nisi jela pasulj kad si bila trudna na mene, nego si tamanila samo paradajz i hleb?



    i setim se kako smo pre neki dan ja i sestra zaneseno pricale koja je sto najvise volela da jede dok je bila trudna, a on iako se pravio da ne slusa, ustvari sve je to dobro snimio!


  9. #3219

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Super tema...ismejah se...
    Odbilo bi me...
    ...sandale gde su prsti na izvolte, pa neka su i sredjeni nokti...
    ...carape koje god boje na te iste sandale...
    ...poTplacene, da li se tako kaze cipele...one koji pri hodu zveckaju, poTkuju se kod obucara....valjda da djon duze traje...
    ...sajber patike...pa jos duboke...
    ...KupaCe gaCe ko padobran...
    ...ono sljastece odelo...lister valjda pa na sve to jos krv crvena kravata...
    ...makro staJl...
    ...cigareta zabodena u rupU gde je bio, ili gde bi trebao da bude, zub...
    ...suncane naocare zakeljene na celenci...
    ...kada se atlet majica providi ispod kosulje...
    ...kada mu rukavi sakoa pokriju sake...
    ...seticu se ja jos toga...
    p.s. nisam htela da se ponavljam sa havajkama i ostalim stvarima...



    Crkoh od smeha
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  10. #3220

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Danas u market ulazi plavusa ( tako se potrefilo ) i pita kasirku :

    "" gde su vam korpe ?""

    "" tu pored tebe ""

    "" jao , izvinite , totalno sam sludjena , decko mi otisao u Gucu, u soku sam , ne znam gde se nalazim....""

    Dolazim na kasu a ista plavusa ispred mene.

    ""Jao, ne znam ni sta sam kupila...u soku sam ...sva sam sludjena ...""

    Kasirka : "" nemoj se sekirati ""

    "" kako ne bi ..otisao u Gucu ...nije mi se jos ni javio .... totalno sam sludjena ....u soku sam
    ..ne znam gde se nalazim ....ne znam..sta da radim ... totalno sam u soku .....""
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  11. #3221

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    malopre,na temi O cemu razmisljate right now ili tako nekako,cituckam ja postove...Zali se litlle fairy kako joj dete zaglavilo nozicu izmedju sipki na krevecu...malo ispod,Megi konstatuje kako je bezveze da loce toliku kafu samo zato sto joj dosadno
    i pocnem ja da kucam reputejsn za Megi,u smislu da sam ista pacenica,da mi 100 gr kafe traje jedan dan,i tako....i sibnem reputejsn i vidim da sam ga izgleda sibnula pogresnoj osobi....
    sama sebe ne verujem ..reko`,Nije valjda da sam tolika zamlata postala i da nUmem da kontrolisem tastaturu ...i kazem ja sebi,sad cu opet da probam da dam Megi,mozda nece da dozvole jer sam vec sibnula

    i dozvole mi.... :nesvest:

    e stvarno sam kreten....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #3222

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Bio je profesor mom svekru...znači, metuzalem
    by _baba_
    a ko bi drugi bio tako nenormalan

    Ma ne srce, nije metuzalem uopšte
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #3223

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ovo je mozda i za temu da me ostavilo bez teksta...elem,vraticu se na klince,igramo se i sad je pokusavam da napravim zvezdu.Na sve lici samo na zvezdu ne,padaju raznorazni deciji komentari,te ovako ,onako, noge ispravi...Svi nesto komentarisu i pokusavaju,Nemanja ( 4 god ) cuti,pitam jeli sve ok...Kaze: "da,da,samo sam se setio,cuo sam da tata kaze da moja mama dize noge najbolje na svetu od svih zena...pa da znas.."
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  14. #3224
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  15. #3225

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ..danas dobio tubić i...oplakao slušajući reči :

    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 215 od 228 PrvaPrva ... 115165205213214215216217225 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 21:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 22:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 21:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 16:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 13:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •