Danas ste se smejali... - Strana 25
Strana 25 od 228 PrvaPrva ... 1523242526273575125 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 361 do 375 od ukupno 3409
  1. #361

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Evo upravo se valjam

    http://www.mgsrbmedia.net/index_files/filmovi.htm

    Драги посетиоци МГСРБ Медије, пре свега хвала пуно онима који су оставили донације и помогли нам финансиски, остали који нису оставили донацију молили би вас да допринесете сајту. Што се тиче фајлова као што и знате филмови су били блокирани и избрисани. Довољно донација да би прешли на други сервер нисмо скупили али зато нову страгедију одржавања фајлова смо осмислили. Молили бих вас само да будете стрпљиви док све фајлове вратимо, и да нас подржавате са донацијама од колико год можете допринети.
    Ако не можете читати форум, када отворите форум десно кликните било где на екрану, кликните на енкодинг и изаберите ћирлицу.

    На главној страни, кликните 'Make a Donation', на врху странице. Онда укуцајте колко би желели да помогнете сајту финанциски.

    Због тога што немамо свега на сајту, а имате нешта што много желите да скинете овде можете поднети захтебе.

    Дискусија
    Дискусија администратора и модератора о договорима сајта и форума.

    ... itd x200
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #362

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    jucer sam se smijala. krenem je tako kuci sa posla, skoro pa sami strogi centar, kad ono dvije kokoske, i to neke koji sam prvi put u zivotu vidjela. niti su velike, niti bijele, nego neke kao cvarci i sarene. gledam i ne vjerujem, a nista nisam pila. jos zamalo pa nisam zapela za njih, pitome neke koke.
    nattydread is coming to dinner

  3. #363

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    осмех ми се током целог дана није скидао са лица... главни кривац је наравно- снееееееег

    све ми је било лепо данас.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  4. #364

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ...Kada sam shvatila da je haljina koju sijem za docek, SAMA , duza sa leve strane za nekih dooobrih 10 cm...E sad... il' da stvaram novi trend, il' da hodam celo vece nakrivljena na desnu stranu

  5. #365

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kada sam kao u crtanom filmu, kačeći zavese, za sekundu sletela sa merdevina, naravno ne gledajući gde idem, već zverajući... Mogle je da me ne bude nekoliko dana... ...
    više mi nije ništa...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #366

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ...jel se smejanje od muke racuna?
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  7. #367

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ... Samoj sebi koliko sam bila ceo dan namcorasta.
    Valjda ce sutra biti bolje.Uopste,jedva cekam da prodje ova glupava godina !
    Ko se ne razbije u paramparčad
    Ko ostane čitav i čitav ustane
    Taj igra !

  8. #368

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    I danas i juče i prekjuče Posedujem od nedavno bateriju - onu za kad si u mraku, velika je, crna i odlično osvetli sve što treba... A šta je tu smešno? Pa, ima zvučnik i baš je glasna, a ispušta horor zvuke, pa nije baš prijatno ostati sa mnom u mraku Morala sam bar dva zvuka da snimim na telefon, ne čuje se lepo, jer da bi bilo jasno morala sam da odaljim malo, al' shvatićete poentu

    Pored raznih urlika, smeha, škripe vrata, zavijanja i bućkanja... ovaj HeeEEEeeeLllLLLppPPP mmmEEeeeee je neviđen
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #369

    Odgovor: Danas ste se smejali...




    Popularan ovaj datum ili ljude mrzi da upisuju datum rodjenja

    A i chlanstvo nam je raznovrsno, od 1 do 104 godine

  10. #370

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    I ja sam primetila. Reko'- vidi ovog macana od 104! Konacno neko iz moje generacije!
    Pa jos iz Kanade!
    Gde mi je sad yige da odradi provodadzisanje?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #371

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    danas!?....bash mi nishta niJe smeshno....

  12. #372

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Prijatelju jutros...
    Svratio kod nas i nekako se dohvatismo teme razvod, deca, nova devojka, beba i problemi koji se javljaju...Priča on kako je i nakon razvoda isao u roditeljsko savetovaliste, jer nije bio siguran koji je najbolji način da neke stvari saopšti deci a da to nema nekih negativnih posledica...
    U medjuvremenu trazio je odgovore i na netu...Naidje na neki sajt gde se postavljaju pitanja vezana za roditeljstvo. Napiše on lepo pitanje, da i naslov ''Slatki problemi''...
    Kaze: Nisam nikad dobio odgovor, al nema veze, sve je ispalo ok...
    Medjutim, nekoliko dana nakon toga ode kod prijatelja, i sa vrata njegova zena: Jaooo Dekiiii pročitala sam... Otvara časopis ''Mama'' a tamo na dve strane njegovo pismo sa sve imenom i prezimenom i mestom stanovanja i famoznim naslovom

  13. #373

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Necemu sto mi kroz misli plovi ...
    E, necu da ti kazem, debela ...
    U potrazi za sobom, pronasao sam nesto mnogo lepse ...

  14. #374

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Neškov fazon od jutros koji je pokušao da mi ispriča, a počinje ovako :" Idu Perica i Haso..." Tako se i završava...Možda jednom i budem u stanju da ga saslušam do kraja
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  15. #375

    12 Odgovor: Danas ste se smejali...

    ...jednom kontaktu na msn-u jer ispade da se svalerisem sa rodjenim suprugom ...e bas svasta kako ljudi donose zakljucke bez da nas i poznaju ...
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

Strana 25 od 228 PrvaPrva ... 1523242526273575125 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •