Danas ste se smejali... - Strana 28
Strana 28 od 228 PrvaPrva ... 1826272829303878128 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 406 do 420 od ukupno 3409
  1. #406

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sad gledala Mi nismo andjeli 3 Rock'n'Roll uzvraca udarac


  2. #407

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Pre neko veče sam se smejala Urielu tj. valjala od smeha kao i uvek Danas sam se smejala Lebovom odgovoru
    Čovek me 'ladno rasplakao

    Sreća je da su na ovom mestu bacili sidro

  3. #408

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ...kako je Cvećka na temi-bez starca nema udarcadala obrazloženje

  4. #409

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Komšiji.
    Čovek ima oko 70 godina, polupismen je, dolazi iz krajnje ruralne oblasti i ceo život je proveo u Iraku radeći na gradjevini. Dobar je, ali extremno glup.
    Danas nešto počesmo uz "dobar dan" kao da ćaskamo onoliko koliko je on u stanju i pita me za koga ću da glasam. Ja mu kažem kad on će meni ozbiljno: "Jel ti znaš da ja 40 godina glasam za jednog istog?"
    Ja u flashu jer ne znam nikog ko se kandiduje 40 godina za redom kad on kreće dalje bez mog pitanja "Taj je uvek poslednji na listi i nikad dosad nije pobedio niti se pojavio na televiziji,ali ja uvek za njega glasam".....
    Tad sam već bila načisto da je dedica prolupao pa ajde da isteramo mak na konac pitam ga kako se zove taj njegov favorit a on će mrtav ladan : "Štampa Štamparija"...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  5. #410

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Komšiji.
    Čovek ima oko 70 godina, polupismen je, dolazi iz krajnje ruralne oblasti i ceo život je proveo u Iraku radeći na gradjevini. Dobar je, ali extremno glup.
    Danas nešto počesmo uz "dobar dan" kao da ćaskamo onoliko koliko je on u stanju i pita me za koga ću da glasam. Ja mu kažem kad on će meni ozbiljno: "Jel ti znaš da ja 40 godina glasam za jednog istog?"
    Ja u flashu jer ne znam nikog ko se kandiduje 40 godina za redom kad on kreće dalje bez mog pitanja "Taj je uvek poslednji na listi i nikad dosad nije pobedio niti se pojavio na televiziji,ali ja uvek za njega glasam".....
    Tad sam već bila načisto da je dedica prolupao pa ajde da isteramo mak na konac pitam ga kako se zove taj njegov favorit a on će mrtav ladan : "Štampa Štamparija"...
    Srećo nije on tako ni glup... gledao na Pinku KURSADŽIJE... pa veli da te fascinira smislom za humor... provalio te šta voliš...

  6. #411

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Srećo nije on tako ni glup... gledao na Pinku KURSADŽIJE... pa veli da te fascinira smislom za humor... provalio te šta voliš...
    eeee dzukela matora..
    a nisam smejala ispred njega, stvarno sam bila u fazonu da je lud..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #412

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    _babi_ u epizodi....menjam muza...


  8. #413

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ...pederu, tranvestitu !

    Ko iz puške

    baba je šou program

  9. #414

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    eeee dzukela matora..
    a nisam smejala ispred njega, stvarno sam bila u fazonu da je lud..
    'vata na ludost đubre matoro ne zna da ti imaš sekundante koji su gori od njega

  10. #415

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Smejem se kad god radim sa srbom i yige matematiku Like right now!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #416

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Mali komšija ide u školu, a ja detetu po doručak, čekamo lift.
    Dete kulturno kaže:"Dobro veče", ja još kulturnije odgovaram: "O dobro veče komšija. Škola, a? Ako, ako, samo uči trebaće ti."
    Joooj što je rano!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #417

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Tražim neke recepte na netu i naletela na ovo pisanije

    PECENI PETAO SA JABUKAMA-Kuku-Ruku-Ku!!(recept)

    "Petla staviti u vecu vanglu oprati nekoliko puta i roknuti saku dve soli!Da On odstoji 1 sat ili 30min (izvuce vakcine)opratiga ponovo od slane vode,
    Onda oceditiga obrisati da nije 'mokar"nasoliti,bibera paprike aleve namazati puterom naravno pre toga mozese rascereciti a moze i citav!ispod staviti 2 jabuke i dodati malo origana i ruzmanina i ispod koze kolutove limuna naliti malo vode i nekoliko reznjeva slanine po Petlu staviti u serpu i on neka"kukurice"u rerni!
    Svremena na vreme pogledati da ne nestane vode da zagore!onda posle 1,5sata premkraj casu beloga vina i prelitiga svojim sosem i dodati 2-4 jabuke dase pecu(sa strane) i crnog luka sitno i dalje peci na kraju 15-20 minuta skinuti poklopac da pece se res!Naravno uz to sluzi se pecene jabuke i krompir pira od petlovog softa pravim preliv sos dodam vode i jos vina crvenog i kada ispari dovoljno krompir piru prelivam sos Vinom uz to Crveno Vino i Petao kukurice!Salata moze po izboru svezi kupus!Petao ukusan kao daje ceo zivot pasao travu!"

    ...Prijatno!
    Ćuti i prenesi dalje....

  13. #418

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    maski:sta mislish da sklepamo jednu 'vojchicu?
    djuvegija: e, pocinje emislija o hitleru i holokaustu na history-u. aj odgledaj i iskuliraj.

    & underpaid......

  14. #419

    12 Odgovor: Danas ste se smejali...

    silviasilviinomsilviinojporuci

    a sada i ovoj koja je valjda zezanje a nije njena,naravno,nego nekog Mlađe šaljivdzije

    Deco, deco, nemojte da lažete. Kako može 30 e.mailova da se ima.
    Meni su ugradili kablovski internet. Ovaj novi model. I plaćam svakog meseca. Imam i priznjanice. Ako ko ne veruje. E sad. Ja imam jedan e.mail. Majstor koji je bušijo po stanu, reko je da je to to.
    A sad vi sami nešto pravite. Jel bušite nove rupe do stana ili kradete sa žice kao oni nesrećnici struju? Može li neko da mi objasni. I ja bih rado imao još jedan e.mail. Ono, kad mi je jedan zauzet da mi drugi radi, ili jedan za dolazna pisma, a drugi za odlazna. I da bih i ja glasao dvared za Beograd. Bih bogami, samo da me neko poduči kako se to sve radi i kakav kabl treba da dokupim. Kolko metara i tako to. I da mi obećate da to bušenje nije protivzakonito. Ajd da pobedimo, pa šta bude posle.
    Pozdrav za dragana, fini neki čovek!
    A ovaj Rossi sigurno radi u pošti. Otkud njemu tolko toga? 30 komada. Sve preko veze, jopet.
    (Mladja, 12. februar 2008 20:43)
    Poruku je izmenio DrinChe, 14.02.2008 u 15:15

  15. #420

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Samoj sebi hvataju me silni blonde moments danas Samo da ne potraje
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

Strana 28 od 228 PrvaPrva ... 1826272829303878128 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 21:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 22:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 21:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 16:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 13:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •