Danas ste se smejali... - Strana 4
Strana 4 od 228 PrvaPrva ... 234561454104 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 3409
  1. #46

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Nesto sam uradila - napravila, sto nije trebalo i rekla "sra**", Kikiriki me je pogledao i prokomnetarisao "mama, ka - ka"

  2. #47

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Pa danas se nisam bas nesto speshl smejala,bila sam premorena,dok nisam legla
    Najsmesnije je bilo kad mi je drug,videvsi moj avatar Vivien Leigh (Scarlett O'Hara) rekao,jbt,al' ti dobra slika

  3. #48

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat bebagm kaže:
    cevcicu za usisavanje "tekucine" ne znam kako al mi se samo na trenutak zalepi za sluzokozu i pocne da cvrci ko da nema sta da usisa, i tako par puta. Nikad mi se to nije desavalo pa mi je tako bilo smesno, jedva sam se suzdrzavala, a ja neozbiljna po prirodi. . .
    Jebote, ja ovo radim namerno Bebo

    E sad me nasmejala Goga naša sa foruma opako. Klonirala je pesmu koja opisuje njeno raspoloženje ravno 13 puta Verovatno je bilo nešto do sajta, jer sam i ja primetila neke probleme, tako da, Gogo, ništa lično, e što se ismejah na ole-lole

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #49

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    E sad me nasmejala Goga naša sa foruma opako. Klonirala je pesmu koja opisuje njeno raspoloženje ravno 13 puta Verovatno je bilo nešto do sajta, jer sam i ja primetila neke probleme, tako da, Gogo, ništa lično, e što se ismejah na ole-lole

    vidim ja da mi se broj postova drasticno uvecao
    Poruku je izmenio SQUAW, 09.06.2006 u 01:52

  5. #50

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Jao..upravo mi odgovara moja super drugarica na mail,...slala sam joj link za cuveno rusko ime,i kaze:pa sta je ovo,ne prevodi nista!....

  6. #51

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Jao Sonječka, sada sam se i ja sita ismejala!

    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  7. #52

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Dovoljno je reći gnick gnick gnick
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #53

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat SQUAW kaže:
    Dovoljno je reći gnick gnick gnick
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #54

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Joj Nato moja nista mi ne pricaj,mi smo svi ludi u drustvu

    Zove mene jedan od dva najbolja druga sinoc i prica mi o fudbalu ...i u "jeku" divana ja ga onako puna entuzijazma ('aj' da se ne uvredi) pitam...a sta igraju Holandija i Kolumbija?!...kaze on NE!Igraju Nemacka i Kostarika ... boze,s kim ja pricam o fudbalu

  10. #55

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Mislim kod mene stalno sokovi
    Upravo me zove jedna osoba da mi kaze za jednu osobu da je raskinula sa dugogodisnjim deckom...i sad osoba 1 mi kaze...ma bio je ionako glup ali osobi 2 to nije smetalo..i ja kao pa kako to mislis...pa kao...ne zna sta znaci 'identican' al' je znao da opravi sve po kuci

  11. #56

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Izvinjavam se clanu,ali zaista me je prijatno nasmejao


  12. #57

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Mali Od 'Ladnog Oružja upisuje rezultate po završenoj utakmici u album sa fudbalerima i u jednom momentu se okrene i priupita: "Mama, jel Holandija u Nederlandu?"
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #58

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sinoc mi bio drug da gledamo filmove ( i slusamo ploce ) ... prvi je bio Hostel ...i sad posto je strasna scena na svake dve sekunde,ja ga stisnem za ruku svom snagom...i odjednom pojavise se neka deca (zastrasujuceg izraza lica) i ja ga scepam...a on kaze...a jbt,pa jos nije strasno

  14. #59

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Danas sam se smejala i evo i sad se smejem jednoj fotografiji u mom fotoaparatu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #60

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Pre neki dan,dodje meni drug da formatira komp
    Prvo,dok se dizao sistem,prokomentarisao je..boze,ne znam nijednu vise osobu da koristi Win 98
    Sat vremena pre nego sto ce doci kod mene,javi mi da prebacim sve vazno sa C na D..ono sto nije znao jeste da sam ja megaloman,da sam spora,i da mi je sve vazno.
    Kad je on video kako tece proces prebacivanja u folder Sa C,uhvatio se za glavu i rekao...imas vremena do 14.Posle ti nosim tower,JA pravim selekciju i vracam ga uvece!Au,kad sam se ja uspanicila...kad sam pocela da pastujem cele foldere na D .. to je bilo strasno.Posle toga mi je dijagnostikovao sizofreniju i rekao da mrzi "nas zene".
    Posle par sati imala sam kompjuter ki novi

Strana 4 od 228 PrvaPrva ... 234561454104 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •