Danas ste se smejali... - Strana 44
Strana 44 od 228 PrvaPrva ... 3442434445465494144 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 646 do 660 od ukupno 3409
  1. #646

  2. #647

  3. #648

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    sinoc, dok sam radila u klubu, nestane nam struje.. i sad, sedimo sta cemo drugo, pustila ja Whitesnake sa telefona (pride oterala pola gostiju ) i cirkamo, smaramo se.. i bio sa nama jedan.. pa lokalni zajebant i ja pizdim sto nema struje jerbo ne mogu nista da sklonim i kaze on sav bitan: "Eeee Tejka moja.. da nije bilo Nikole Tesle, sad bismo mi gledali TV u mraku.." i prva reakcija je bila .. pa onda svi redom poceli k'o mali majmuni da se smejemo
    ziveo Tesla
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #649

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kako je lepo kad te neko koga ni ne poznaješ nasmeje.
    Kiosk, kupujem cigare, a ne razumem se ni malo..
    Ja: pošto je bond?
    Prodavačica: 60 i 65
    Ja: dve kutije
    P: crvenog ili plavog ili..
    Ja: crvenog
    P: 100's ili kratki? (i smejemo se obe već zbog tolikih pitanja)
    Ja: kratki
    P: za ovde ili za poneti


  5. #650

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kolegici.

    Naime, jučer ju je lijevo oko počelo boljeti, smetati, curiti i najavila mi je da postoji mogućnost da danas neće doći na posao.

    I stvarno. Nije došla. Poslala mi je jučer poruku da ima virusnu upalu oka te je dobila neku kremu za mazat, dobila je neke tablete za piti te da ima i povez preko oka. Zaželjela sam joj da se odmori što više i neka pazi na sebe.

    Sve to ne bi bilo smiješno da mi danas nije poslala mms.. Ljudi moji, pa to je glavom i bradom Jednooki Jack. Nisam mogla odoljeti da se ne nasmijem, iako nije niti najmanje smiješno, te da ju istog trena ne nazovem.

    Uljepšala mi je dan. Ta mala ima smisla za šalu. Blažena ja što ju imam za kolegicu.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #651

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    jutros, ne znam, negde oko 2, uFatim ja na Foxu seriju "Bracne vode".. uvek je rado pogledam, samo kad pomislim na Ala i Pegi, smejem se i radnja se odvija u pravcu da je Al dobio dve besplatne karte za neku kosarkasku tekmu.. i pojavljuje se Keli i kaze, da ako se ne vrati, slobodno neka je zovu gospodjom Vlade Divac reko, ok, sto da ne poznat je covek extra, ali gde bas njega..
    e sad, kad su bili na tekmi.. pojavljuje se.. Vlade Divac prvo nisam sebi mogla da dodjem kad sam ga ugledala u seriji, pa onda bum od smeha da ne bude da lazem, evo i dokaznog materijala

    pa jos je i progovorio, majko mila
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #652

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    nisam danas, no prekjucher

    krenemo drug i ja da se nadjemo u parku sa ekipom i udjemo prvo u neki "Jumbo Juice" di rade shejkove od chistog voca.. i stojimo u redu, a ono otprilike 36 stupnjeva.. i nakon shto je drug prokomentarisao "jooooj, jeb'o ljeto u Njujorku, kako je vruce" okrece se devojka ispred nas i kazhe na nashem "jooj, jeste bash je vruce" i tu neshto caskamo, ona iz Tuzle, a drug iz Brchkog.. drug se zove Aleksandar, a ona Aleksandra.. mislila je da je lozhimo i krenemo u park.. sedimo satima tamo, jer se nishta drugo nije ni moglo radit' po onom paklu.. a ovaj drug iz Brchkog inache malo glasnije pricha.. kad se udubi u prichu, chak se i dere i pricha on nama neshto o sexu, orgazmu, drkanju.. kad ce ti, prilazi nama neka starija zhena i kazhe "izvinite, a da nisi ti iz Brchkog?" i okrece se prema drugu.. a mi prvo a ovaj onako polu zbunjeno polu upitno kazhe "daa!?" mi se pocheli gushimo od smeha .. "jaoooo zemljache moj" izgrlila ga, izljubila.. ona iz Bijeljine, chula ga po naglasku, vec nas neko vreme slusha sa strane.. a mi se valjamo po onoj travi, ne mozhemo sebi da dodjemo, jer je doshla bash kad smo imali interesantan razgovr uglavnom, raspricha se zhena sa nama, ali mi nismo mogli doci k sebi..
    i na kraju prolazimo pored neke slaticharne i stojimo, kontamo ocemo udjemo, necemo udjemo.. kad ce ti neki tip koji je sedio na terasi "nisu ovi kolachi ni priblizhno dobri kao oni nashi u Beogradu" a mi ono, pa jebote, mi smo danas totalni priljepak za nashe ljude
    moomoo meee jooouu

  8. #653

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ...moj prijatelj Buca......upishkice se koliko se uozbiljio...



    ......
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #654

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    -mama izvadi mi košticu iz kajsije.
    -mama daj mi još jednu kajsiju.
    -mama jel mogu još jednu kajsiju?
    -mama ja jedem puno kajsija , daj još jednu!
    -mamaaaaaaaa daj nošuuuuuuu!!!!!!!


    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  10. #655

  11. #656

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Gledam NSdjankinu omiljenu filmsku scenu i opet se smejem


    Elem, pok. komšinica, dobra žena ali koja je mno0ogo volela trač, rubrike o ubistvima, prevarama, proneverama... Vlajna inače, dođe (upadne bez kucanja, po navici) kod nas, po novine, da se ne troši ( a imala je, nego eto, takva je bila).

    I uvek je volela da štedi i kod nas: pogasi, recimo, sve sijalice koje sijaju a ona misli da se bez njih može

    I dođe ona napokon do novina,ali ugleda na maminom stočiću "Ubistvo s predumišljajem", davno to beše. I raširi oduševljeno oči i onda... POOF! Pročitala je do kraja i razočarano odustala od uzimanja iste, kaže: "Aaaaaa, predomislio se..."


  12. #657

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Posle dugo vremena sam pogledao ovo



    ..."to je zato što sam ovako mali i gadan i nosim tu odeću........ StevanU ostavi me "


  13. #658

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    e, mene Leonard podseti na ovo, smeha mi je falilo, a pored ova dva klipa.. nema sanse da se ne smejes isto kao pored Stevana



    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #659

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Dukiju koji je seckao srca i cvece od papira i davao svom tati da mi pokloni ...al' da ja ne vidim

  15. #660

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ovom liku se smejem svaki dan
    "Odusevljavaju" me reklamama.



    DajaRRRijaaa
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 44 od 228 PrvaPrva ... 3442434445465494144 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •