Danas ste se smejali... - Strana 47
Strana 47 od 228 PrvaPrva ... 3745464748495797147 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 691 do 705 od ukupno 3409
  1. #691

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Rekao mi neko da pazim da se mačor ne razboli od klime i da ga ne puštam na balkon da ne dobije sunčanicu.



  2. #692

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Rekao mi neko da pazim da se mačor ne razboli od klime i da ga ne puštam na balkon da ne dobije sunčanicu.
    Jel su ti rekli da mu posebno naglasis da gleda dobro kad prelazi ulicu i da obavezno izbroji kusur kad ga posaljes u prodavnicu?

  3. #693

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    sinoc, na msn_u spikam sa drugaricom (inace, komsinicom, koja zivi par ulica od mene i sa kojoj se vidim svaki dan po bar 5 sati ) i napisem u konverzaciji
    ja: "Btw, meni nije dobro"..
    kaze meni riba: "E, a meni svi pisu to btw, a ja pojma nemam sta znaci"
    ja: "Kako" reko "mozes da ne znas, pa to je uopsten izraz.. to ti je by the way"
    riba: "Ahaaaaaaaaa.. a sta to znaci?"
    ja: "Sta znaci by the way?"
    i sad.. ja se mislim kako da joj objasnim..
    ja: "Djosla, to ti je ono.. pa bukvalno NuZput"
    e posel toga ide salva smeha i naravno.. vise nije btw nego NZ

    i da.. NZ, i sad se smejem
    Poruku je izmenio starsica, 12.07.2008 u 04:00 Razlog: nepismena sam brateeeeeeee..
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #694
    Poruku je izmenio Sokica, 12.07.2008 u 19:33 Razlog: ...

  5. #695

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Vec dva dana me zeza jedna muva.
    Lezim na kaucu, na stolu pored, spremna opicaljka. Pored stola sedi moja Kiki (maca)!
    Sleti muva na ivicu stola, ja polako uzmem opicaljku i zamanem, kao da lovim rodu a na muvu i ne da sam promasila muvu, nego sam promasila i sto, ali Kikicu nisam promasila Kad sam je zvajznula po glavi... Sirota, nije stigla da skonta sta je snaslo, samo je protresla glavom....
    neunistiva zlojebaba!

  6. #696

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Malopre sam pročitao sve postove na temi Koga bi s kim?, za koju uopšte nisam znao da postoji. Baš sam se nasmejao. Koliko duhovitosti na jednom mestu.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #697

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sinoc, na svirci, tu vec negde pred fajronAt, drugarica i ja smo dzuskale ispred benda (uvek se nacrtam ispred benda pred fajront ) i kaze gitarista onako za sledecu pesmu: "A sad jedna pesmica za devojku sa najplavljim ocima na svetu.. Sto ja volim taj sex.." ok, pocnem ja da se kliberim i zahvalim se, sta cu i do'vatim se ja drugarice i pocnemo nas dve da igramo i da pevImo tu pesmu.. ali smo igrale drti dens neverovatno koliko sam sexU i posteno ja tu riknem kad se pesma zavrsila i osvrnem se po basti.. kad ono, neki lik gleda u mene i drpa se za kitu nista, kao iskuliram ja.. ali ne lezi vraze, prilazi meni lik sa frazom: "Je l' i ti volis sex?"
    reko: "A ko ga ne voli?"
    zbunim ja tu njega onako posteno (seljak covek, ne zna on sta je kad zensko ume da odgovori ) i kaze mi da ce mi biti ludo i nezaboravno..
    mislim se, da ga lozim jos malo ili da mu ga dam po frazi "Talk to the hand".. ali lepo mu rekoh da sam zauzeta i da ne moze nista vamte tamte..
    nema to veze, koliko sam ja uspela da uhvatim krajickom oka, on je svoga Mr. Dzonsona drpao dok nije otisao, a za posle ne garantujem
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #698

  9. #699

    Odgovor: Danas ste se smejali...




    hahaha
    Citius, Altius, Fortius.

  10. #700

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    veceras, sidje moje drustvance along vit mi, dole na Tisu.. vece je stvarno prelepo, i ne znam ko je predlozio, idemo da se kupamo.. missim, ok, ali ja nit' imam kupaci na sebi, a za kur, nisam ni grudnjak obukla (vrucina je, ne mogu ).. a nemam ni peskir ni nista da se zaklonim od radoznalih pogleda je l'.. i nista, kud svi Turci, tu i dlakava Teodora odlucimo mi, idemo da se kupamo, ja u medjuvremenu nadjem peskir kojim cu da se zaklonim (doduse, peskirce ne zaklanja aman bas nista, ali dobro, Boze moj ) i krenemo do reke iz kafica, drugarica i ja se dogovrimo da cemo se skinuti dole kod ulaza u Tisu.. ali, stizu i nepozvani.. culi neki ortaci, medju kojima je bio i moj bivsi decko da idemo da se kupamo u po noci na Tisi.. pa oni se nece kupati, samo ce gledati nas (missim koja im je fora ) i ako treba cuvati stvari.. i svi moji poskakali u vodu, samo se ja neckam.. i krenu ono kao skandiranje da uskacem vise, samo mene cekaju..
    reko: "Hocu, samo da se ovaj makne" i tu ce meni moj bivsi: "Pa sta ti ja smetam?".. missim, se bolje idi dok sam dobre volje..
    reko: "Hocu da odes, nemam grudnjak i glupo mi je d se skinem pred tobom" (a inace je mrkli mrak tu gde se kupamo, stvarno nista se ne vidi, ali opet, nije mi svejedno)
    on: "Boze moj, kao da ih nisam video i sta sve ne jos.."
    ja: "Pa sad ih neces gledati, molim te, gubi se sa planete Zemlje, budalo"
    i da on se nadrka i ode.. i ulazim ja u Tisu.. okliznem se i padnem na dupe ustanem, ulazim u vodu, opet se okliznem i opet padnem na dupe odustala sam od tog mesta
    a sad se smejem jer ne mogu da sedim koliko me dupe boli
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #701

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ..nisam danas no juche..

    elem, volontirali mi jucher u sklopu posla (ovde firme to redovito rade, da se vidi kako im je stalo) u jednoj crkvi pri organizaciji koja hrani beskucnike.. volonteri dobiju tacnu sa hranom, odnesu je beskucniku koji sedi da stolom, a u zamjenu od njih dobiju tiket (koji dobiju na ulazu crkve kad ulaze, chisto da bi organizatori znali koliko obroka podjele).. a otprilike 25o ljudi i nosim ja sad tacnu, prilazim stolu, zheni sa sve ooogromnim slamnatim sheshirom i drechavo crvenim karminom.. stavljam tacnu na stol, a ona ce meni:

    "honey, I don't have ticket" ja kao "don't worry, it's not a problem"
    kazhe ona:
    "You know, I came here to find Jesus Christ, he was supposed to give me the ticket, but I don't see him, so when I find him I'll give you the ticket"
    a mosh' mislit' mene, ja samo shto ne riknem od smijeha, i shta cu, kazhem ja njoj, onim razumjevajucim glasom "no problem, when you find him, let me know, I wanna meet him too"..

    odem natrag i ispricham kolegici.. umalo nisam riknula od smijeha..
    moomoo meee jooouu

  12. #702

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ovo sam našla ne netu...


  13. #703

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kupila detetu obične bele majice i boje za tkanine da sam dizajnira garderobu. Oduševljen je. Išžžžjeeeeeee Plačem od smeha, izgleda kao pokretni grafit. Aj' ova sa nekim duhovima i krvavim slovima, al' jednu je nacrtao sa smajlijima i onda je ispod objašnjavao lica na engleskom. Pa se zajeb'o u pisanju.
    Ispod ovog je napisao supristed

    I ovome:

    YouTube - Revange to little bird.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #704

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ovome:

    Simpsons

    moomoo meee jooouu

  15. #705

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Putujem danas autobusom,na radiju kreće Van Gogh i Kolo,a vozač,čovek od nekih 55-možda i 60 godina,odvrne stanicu i otkine se uz pesmu,sve mlateći glavom ...ne umem da vam prenesem kako je taj performans izgledao trebalo je videti

Strana 47 od 228 PrvaPrva ... 3745464748495797147 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •