Danas ste se smejali... - Strana 56
Strana 56 od 228 PrvaPrva ... 646545556575866106156 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 826 do 840 od ukupno 3409
  1. #826

  2. #827

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    Ajde i spot i tekst, neA veze, ali komentar:

    Како смара ова ксенија. Кујо сними порнић ко Северина па ћеш онда добит поштовање људи!


    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #828

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Tebi bih dao i sredinu palačinke
    tebe mi nije teško gledati bez šminke
    od tebe ne vidim ni sisate klinke.

    Tebi bi dao - cedi pastu iz sredine!
    Do tvoga osmeha mi nema miline
    nožni prstići k`o sedefi iz dubine.

    Tebi bih dao svoje internet sate
    i ovako nezgrapan trenirao karate
    odreko se polovine svoje plate.

    Tebi bih dao i ono što nemam
    i pored pizze svašta ja znam da spremam
    uz filmove bih počeo da dremam.

    Tebi bi lagodno prepustio daljinac
    i bio drag kao sin jedinac
    a kad smo sami ponaš`o se ko klinac.

    Tebi bi poslednji gutljaj vina dao
    ni voćnih jogurta mi ne bi bilo žao
    kada bi tvoju ljubav ceniti ja znao


    kako je fina pJesma ((((:
    Citius, Altius, Fortius.

  4. #829

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    http://kotaweb.net/videoup/index.php...rectlink&id=69

    kako da vratiš dečka i dobiješ na tomboli, a usput naučiš i pravilno da opereš zube... zaboleo me je stomak...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  5. #830

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    sansa, 15. Avg 2008. 08:37:22
    Ja sam nezna, romanticna
    i vatrena osoba.
    Volim SEKS i sve u njemu.
    Voleo bih da upoznam slicnu
    zensku osobu.
    Bilo bi mi drago da se javis.
    Pozdrav.

  6. #831

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    na treningu.. provala silnih xD
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  7. #832

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    qlmomak, 07. Avg 2008. 17:46:06
    Cao,

    ...

    (o meni)
    35g, umetnik (muzika - klasicna i "razna"),
    ozenjen (ali ovde to nije vazno-osim sto zbog toga nemam sliku).

    Ako nam se ukrste putevi castim pice...

    Dusan

    ...kul momak...

    BlueIce30, 06. Avg 2008. 21:25:19
    Ciao! Zovem se Goran.imam 31 godinu.iz Beograda sam.emotivna sam i iskrena osoba.imam srce koje zna da voli i veran sam osobi koja zasluzi moju ljubav.zgodan sam i strastven i zaista bih voleo da upoznam devojku koja je slicna meni i koja cje moje srce ponovo uciniti srecjnim i zaljubljenim.ako si fina,iskrena i zgodna i ako cenis prave vrednosti kontaktiraj me i bicje mi drago da se upoznamo ok! ciao!
    ...ovo cj me oborilo s nogu...

    drajverin, 03. Avg 2008. 19:50:12
    cao malena bilo bi nam super da se upoznamo
    volim da vodim sex po celu noc i iznad sam proseka ne prevelik ali oko 18-19
    bit ce nam super u svemu ako se upoznamo i neces me pretvorit u zabu sigurno
    sada sam na odmoru u srbiji
    0 6 2 103 76 xx
    nesa
    ...

    RasoKV, 27. Jul 2008. 18:35:54
    Srce hoces li ti da se jebes ili ne ? Pozdrav od Rasa
    Poruku je izmenio lav71, 16.08.2008 u 12:11

  8. #833

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    smejala i plakala sa Noletom i Cavicem
    svaka cast momci, nema reci kojima bih izrazila odusevljenje
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #834

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    markocls, 16. Avg 2008. 12:36:28
    neradim danas,neznam sta da ti napisem,glupo je ono sto sam ti zakazo sastanak u drami,ja sam celav,lako ces me poznati,gde mozemo da se vidimo,kad i u koliko sati.ma prijateljstvo neverujem ja da ti mene zelis,nadam se samo drugarstvu i nezelim nista spektakularno,odavno neverujem u moguce.voleo bu da imam devojku ali to je nemoguca misija.nema bez zivog susreta,ljuckih emocija ovo je sve na silu sto zelim neki kontakt sa tobom,zelim da te upoznam ali neznam ni ja kako.ja vilim da se smejem ali nemozes da vidis moj osmeh sem na slici,i voleo bi samo mir i iskren razgovor.dali mozemo veceras da se vidimo.
    markocls, 16. Avg 2008. 12:40:28
    ma neznam ni poruku da napisem sramota me je,ja cu tebe da osvojim neverujem ja u sebe.ako mozes da se vidimo moze,ako nemoze nemoze,cuvam osmeh za tebe,razocaran sam sam u sebe,sto sam celav i bolje da me nevidis ovakvog,ruzan sam.
    markocls, 16. Avg 2008. 12:58:54
    ma vido sam da si on-line kao da sam moro da ti napisem ove dve zadnje poruke,to je ono sto sam ti prico osecam se uvek kao da sam nesto duzan zato stalno i gubim i neverujem usebe,zato sto sam dobrica,naivan i glup,ja odavno nikog neljubim i spreman sam sve da izgubim,kad god dosla dobro dosla mi ko zna sta je sudbina.toliko sam poruka o ljubavi napiso da ih vise nesaljem,kako da te lazem kad seve zanas bolje od mene,ako mozes da mi ucinis da te vidim,zelim samo da mi ispricas nesto lkepa tako o sebi da se smejemo kakva ljubav,meni je bolje da cutim i da ne govorim nista jer mene sreca uvek ostavi.ma nebojim te se vise sta moze da mi se desi sem da se zaljubim u tebe.nesiguran sam u sebe ali takav je pocetak,treba mi podoska i tvoja vracena poruka i sve je jednostavno.dopisivanje me umara,sam sebi sam vec dosdan.smaram te samo ovim nasilu pisanim porukama.
    markocls, 16. Avg 2008. 13:18:57
    sve bi dao da si tu barem jedan tren da vjecnost bude,da ti pratim trag u beskraju,slusam pjesme olivera dragojevica i u snovima zamisljam ta jedra koja nikad nisam,osetio to se uvek desava drugima nemoze to meni da se desi,sta moze da se desi coveku kojeg zovu coban ili kralj stocara,neznam zasto sam tako surov i zasto zelim da me zalis,dali sam ja lud,reci mi da znam ti to bolje znas od mene,ili je to zato sto nikad nisam imo devojku,i ljubav.mnogo je tuzno kad imas toliko godina a nikad nisi imo devojku i zelis nesto na silu,pisem ti sve ovo bolje da znas kakakv sam,mozda sam ti odvratan,mozda bi se pre ispovracala nego bila samnom,i tako ja uvek na kraju uvek upropastim sve,jednostavno nemogui da docekam kad cu da te vidim,i onda se oladim skroz netreba ni da spavas samnom.ma bojim te se.zato sto neznam nista o ljubavi i nemogu da verujem da sam ja zasluzijo ljubav i da me neko voli i da to moze meni da se desi to se uvek desava drugima zato sto ja neznam da se ponasam i pogledaj sta sam ti sve napiso koda sam lud.nek mi tvoje srce sudi samo,koda zelim da te oteram od sebe,sto ja uvek moram da govorim istinu i sve sto nije dobro za mene,a ti ces da cutis i da uvek cekas sta cu ja da kazem,dali sam ja genije ili naj gluplji covek na svetu jednog dana cu znati.da barem znam da mislim zlo nego neznam.nema tu sta da se zna ali nevredi da ti pisem u porukama kako te volim to je mnogo brezobrazno i jeftino.
    markocls, 16. Avg 2008. 13:22:24
    vesna ti si dobra devojka ja mislim da bi trebali da se vidimo,sad tek vidis koliko sam uporan i dosadan,samo se kontolisem u realnom vremenu,a ovako zamene ti kao da si na kraju sveta a ne u vrbasu.
    markocls, 16. Avg 2008. 13:57:20
    znam da svaka devojka kaze kraj a da to ne misli,sta sve nisam radio zbog ljubavi,necu vise da uradim nista,ako mi ne dokazes suprotno,da ljubav postoji.molim te ako mi neverujes samo proci pored mene.znam da ces uraditi ono sto nemislis i reces kraja da to nemislis.nisam ovako ni malo negativan u realnom zivotu,nego ceo zivot sam naivna budala,i lutam ko bez duse.mozda sam ja stavrano dobar covek,ako ti tako kazes,mozda je bog u tebi spojio ono sve cega sam se ja odreko,i ti si samo anceo koga je bog drugom dao,jer kako ogubitnika u ljubavi napraviti dobitnika ako ti mene nevidis negde u svojim snovima,ili ja samo sve komplikijem,nerazumem ono sto ti razumes,musko i zensko su dva sveta kao dobro i zlo,ja namiru patim i nece pesma promeniti stvari,ako ih ti nepromenis zajedno samnom.mopzda bi trebo da odem da se napijem veceras,iako nepijem,sem ponekad.nesrecnom svet se ne daje.muskarac se zaljubi gledajuci u devojku a devojka slusajuci.mislim da sve ovo sto si cula je protiv mene,samo zelim da sa tobom jednog dana budem srecan nista drugo,da i mene bog vid valada sam zasluzijo.mi smo stranci,i mozda mi bas ti ruku das,i mozda bas poljubis,mozda cxemo jednog dana ja i ti stvarno plakati do jutara,i biti jako zgljeni,i stvarno u ljubavi ko momak idevojka,kao da sam malo dete i ko da nista ne razumem,zato sto nerazumem bas nista zato ti pisem,mozda ce sve biti lako,i jednostavno ako mi ti lepo,obajasnis sve,da nebudem dosadan.
    markocls, 16. Avg 2008. 14:07:24
    mozda sam to i hteo da ne zelis da me vidis,nisam frustriran samo neznam sta zelim.u stvarnom zivotu stratovo sam preko hiljadu devojka i kod nijedne nisam proso,a sve su bile full ribe najbilje u srbiji.odavno nisam priso nijednoj devojci jer vise nista nerazumem kako smuvati devojku,ako te ona ne zeli,i ne zeli da se bori za tebe.
    markocls, 16. Avg 2008. 14:29:25
    vesna drugaru,ipak smo od krvi i mesa,a ovako,koda se nismo ni dogodili,i sta se dogodilo naravno nista,sem u iluzijma.sve ovo dopisivanje je prica u lazi samo,i gubljene vremena.
    markocls, 16. Avg 2008. 16:59:50
    sto ja stalno mislim na tebe danas,ovo su samo slike,mojai tvoja i mozda,se ja tebi uopste nesvicam,i mozda se ti meni uopste nesvicas,toliko momaka ima,i ti da zavolis mene bas.ocu vesnu na metli,kraj vode da upoznam tako da se druzimo vesna.sta da ja ispricam pricacu kad se vidimo.sramota me je i stidim se,sto te osvajam covece,kako da ti izacem na oci,bojim se sta ako se zaljubim.necu se pretvoriti u zabu budi hrabar marko musko si covece.,jel tako vesna,reci tako je.daj mi podosku i vrati poruku i nemoj posle ovih poruka ocaja da me stavis u zabranjene clanove.
    markocls, 16. Avg 2008. 17:06:55
    kako je lako pisati ove poruke,kad nesto ispricacas treba to i da uradis,a nevolim nesto da ispricam ako to nemogu da uradim.vesna isto i zbog ovih poruka sto ih pisem,ovako blentavo nemogu da nacem devojku.
    markocls, 16. Avg 2008. 17:19:29
    vesna kako ja da se iskupim za ove danasnje glupave naivne poruke,ovo gubljenje razuma,gubim se preko poruka,i vremenom bi pomislila da bi bilo dobro da sto pre otvorim karton na psihijatriji.pricamo o svemu,nisam nikad uzimo tablete,marihuanu jesam probo i alkohol mi smeta.ma imas ti momka a sta cu ti ja.moze kafica,mogu da se kontrolisem i necu ti praviti probleme,i pazicu sta govorim akd sam stobom negde u drustvu,upoznali smo se ovakopreko nekih poznanika,nismosenasli na netu i necu uraditi nista sto vidim da ti smeta,i moras da mi govoris sta ti smeta kod mene,i odma da me dovodis u red,i da mi udaras vaspitne jer nemozes samnom drugacije,jer ja sam ko dete kazes mu ostavi to nediraj,a ja bas ocu,i sigurno cu neznam poslenekoliko susreta krenuti da te diram za guzu,pa cu krenuti da te poljubim pa svasta pa blesav sam sta cu.kako ces ti samnom pa to ce biti muke.
    markocls, 16. Avg 2008. 17:22:35
    vesna neka sam brezobrezan sta da radim ljubim,i nosic, i obraze,i usne,i vratic,i tomacic,i guzu,i sve celu vesnu ljubim joj jel ovo tvoja slika covece.
    ... ...ovo me dočekalo danas...:

  10. #835

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat političar kaže:
    Mislim
    Citat politiCar kaže:
    Лажеш...
    Suze mi idu jbte!

  11. #836

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  12. #837

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    mihajlo1, 16. Avg 2008. 23:54:27
    kako treba dvoje da se muvaju preko interneta?

  13. #838

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    I danas, i juče.. svaki dan, ovom mom malom blesavom pLdonji..
    ~ Obujemo cipele?
    ~ Jebemo pipeve!


    Nekad kaže jobemo, al' ga ja onda opet pitam da čujem ono drugo.. i ismejem se malo pa ga ondaK tek ispravljam..

  14. #839

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sad mi opaljotka poslala mejl sa komentarom uz youtube:
    "Nije ni cudo sto su nas bombardovali. Pitaj Boga sta je njima bio cilj"



    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #840

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Данас, односно јутрос рано насмејао ме један јако утицајан човек који ми је обрисао неколико порука на ВК тако да сам поново постао почетник .
    Не дај Боже да се оженим са женом сличних навика па да јој сваки дан, да не кажем свако јутро доказујем да ли сам почетник или сам постао искусан !
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

Strana 56 od 228 PrvaPrva ... 646545556575866106156 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •