Danas ste se smejali... - Strana 57
Strana 57 od 228 PrvaPrva ... 747555657585967107157 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 841 do 855 od ukupno 3409
  1. #841

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citam transkript sa nekog chata:

    Ona: Ti zelis samo seks!

    On: Pa i ti zelis samo seks!

    Ona: ... Cekaj, hm.... Nisam o tome ni razmisljala!

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #842

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Direktoru koji je se sve sa torbom i laptopom razleteo i zalepio na pločice koliko je dugačak i širok po hodniku... A neka je vala

  3. #843

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Cirkularno pismo

    Konačno jedno dobro pismo iz "lanca sreće":

    Ovo pismo je produkt dosade a služi da muškarcu da poboljša seksualni život. U inat ostalim ponudama i sličnim pismima, ovo ne zahteva slanje para, a dobitak je siguran. Dovoljno je da pošaljete ovo pismo devetorici svojih dobrih drugara. Onda ošamutite vašu devojku/suprugu, stavite je u kartonsku kutiju (ne zaboravite otvore za vazduh!) i pošaljite je prvom drugaru na listi. Vrlo brzo, čim vaše ime dođe na vrh liste, na vašu adresu će stići 823,542 žena/devojaka. Statistički gledano, u toj grupi će biti:

    - Najmanje 0.5 miss sveta

    - 3 top modela

    - 463 divlje nimfomanke

    - 3243 do jaja dobre nimfomanke

    - 20198 žena koje doživljaju više orgazama odjednom

    - 40,198 biseksualki spremnih da te ubace u krevet sa svojom drugaricom

    Sve u svemu, dobijate 64,294 žena koje su napaljenije, bolje građene, željnije, manje dosadne i ukusnije od one koju ste vi poslali. Što je najbolje, igra garantuje da nećete dobiti nazad ono što ste vi poslali.

    NEMOJTE DA PREKINETE OVAJ MAGIČNI KRUG!

    Jedan čovek je poslao ovaj e-mail na 5 adresa umesto 9 i dobio je nazad ženu koju je poslao, a ona je imala još jaće glavobolje, uz još gadnija trabunjanja na temu "ti mene ne voliš", sa odgovarajućim izrazom na licu. Ta žena više nikada nije obukla tange i naprasno se ugojila. On je postao impotentan.

    Istog dana, drugi covek, koji je bio 6 mesta iznad mene već je dobio 837 žena i trenutno je na oporavku od iznemoglosti. Ispred njegove kuće nalazi se još 452 kartonska paketa sa rupama za vazduh.

    MORAŠ VEROVATI OVOM PISMU

    Ovo ti je jedinstvena prilika da tvoj seksualni život krene u smeru u kojem želiš. Bez trošenje para u gradu, kupovine garderobe, dugih razgovora, maženja, bez objašnjavanja , samo je otvoriš i kresneš. Bez dvoumljenja, pošalji ovo pismo devetorici tvojih drugara.

    P.S. Ako nemaš devojku, možeš da pošalješ usisivac.

    P.P.S Ovo pismo možeš da pošalješ i ženskoj osobi, kako bi se ona pripremila za sjajnu avanturu koja je očekuje.



  4. #844

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    to mi reci..ratovacu sa bakterijama,bacilima iz tvog organizma i sa raspomamnjenim mushkarcima koji bi da te poseduju..sreco...ti ni ne znash...ja sam tvoj vitez
    haha...
    Citius, Altius, Fortius.

  5. #845

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Danima maltretiram _dedu_ da mu izdepiliram ledja, jer otkad smo ovde on je nesto strasno odlakavio, a meni su porasle sise. Ko zna kakvom hemijom nas rokaju kroz hranu
    Elem djelem...tusira se malopre i ja opet pocnem da zvocam: Ajde bre sto si jaje, daj da ti skinem taj tepih s ledja, em ruzno izgleda, em ce ti biti lakse.
    I konacno pristane.
    Izadje iz kade, obrise se, prekrsti se tri puta i kaze: cepaj Ruzo
    Nalepim ja njemu trake za depilaciju i to odmah 4 u slucaju da se predomisli nakon skidanja prve
    Cepnem prvu, on u momentu pozeleneo. Ali cuti. Cepnem drugu, on se prihvatio rukama za lavabo.
    Ja spustila glavu da me ne vidi i hocu dumrem od smeha.
    Izdrzi on nekako i cetvrtu, pogleda me u ogledalu i kaze: Sisata, sad ti je bolje da bezis da ne bih napravio Virdzinu od tebe

    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #846

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Danima maltretiram _dedu_ da mu izdepiliram ledja, jer otkad smo ovde on je nesto strasno odlakavio, a meni su porasle sise. Ko zna kakvom hemijom nas rokaju kroz hranu
    Elem djelem...tusira se malopre i ja opet pocnem da zvocam: Ajde bre sto si jaje, daj da ti skinem taj tepih s ledja, em ruzno izgleda, em ce ti biti lakse.
    I konacno pristane.
    Izadje iz kade, obrise se, prekrsti se tri puta i kaze: cepaj Ruzo
    Nalepim ja njemu trake za depilaciju i to odmah 4 u slucaju da se predomisli nakon skidanja prve
    Cepnem prvu, on u momentu pozeleneo. Ali cuti. Cepnem drugu, on se prihvatio rukama za lavabo.
    Ja spustila glavu da me ne vidi i hocu dumrem od smeha.
    Izdrzi on nekako i cetvrtu, pogleda me u ogledalu i kaze: Sisata, sad ti je bolje da bezis da ne bih napravio Virdzinu od tebe

    Jbt, Ti si renkarnisani inkvizitor. Nego, posto imam poziv za Kanadu, daj molim Te pitaj Dedu da li raste i djoka od te `rane, jer ako i on raste da ne dolazim...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  7. #847

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Danima maltretiram _dedu_ da mu izdepiliram ledja, jer otkad smo ovde on je nesto strasno odlakavio, a meni su porasle sise. Ko zna kakvom hemijom nas rokaju kroz hranu
    Elem djelem...tusira se malopre i ja opet pocnem da zvocam: Ajde bre sto si jaje, daj da ti skinem taj tepih s ledja, em ruzno izgleda, em ce ti biti lakse.
    I konacno pristane.
    Izadje iz kade, obrise se, prekrsti se tri puta i kaze: cepaj Ruzo
    Nalepim ja njemu trake za depilaciju i to odmah 4 u slucaju da se predomisli nakon skidanja prve
    Cepnem prvu, on u momentu pozeleneo. Ali cuti. Cepnem drugu, on se prihvatio rukama za lavabo.
    Ja spustila glavu da me ne vidi i hocu dumrem od smeha.
    Izdrzi on nekako i cetvrtu, pogleda me u ogledalu i kaze: Sisata, sad ti je bolje da bezis da ne bih napravio Virdzinu od tebe

    ...kolike su ti sise?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #848

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    memento, gos'n Djoka raste cim vidi nabujale grudi, nije mu potrebna nikakva hemija

    Citat Angus kaže:
    ...kolike su ti sise?...
    Veeel'ke. Kad levom lupim samar protivnik pada u nesvest. Desnom je dovoljno i da promasim i protivnik odmah dobije upalu pluca.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #849

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    owome..owo je wrh..prwih 5minuta su za smijeh ludilo...

  10. #850

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku


    memento, gos'n Djoka raste cim vidi nabujale grudi, nije mu potrebna nikakva hemija



    Veeel'ke. Kad levom lupim samar protivnik pada u nesvest. Desnom je dovoljno i da promasim i protivnik odmah dobije upalu pluca.
    ...moz' da me pogodis...a moze i promasaj...primam i samare i pesnice...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #851

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ovoj ludoj babi..
    zeno ti nem vodj normalish
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #852

    Odgovor: Danas ste se smejali...




    ju ju ne mogu da verujem kakvi ljudi postoje
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #853

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Danas na poslu...

    zamolim kolegu da oslobodi njegov računar da bi koleginica mogla da odradi nešto na njegovom računaru i u jednom momentu ja viknem novom kolegi koji sedi na drugom kraju kancelarije (koja je inače kao mini teren za fudbal i sve odzvanja )
    ...M. jesi naučio da unosiš kupce u progam!
    ...jesam, jesam vežbao sam!
    a ovaj što je seo pored mene.......AU! Ala ti deluješ strogo iz ove perspektive!!!
    A ja!
    Da te ne poznajem reko' bi da si žešće nadrndana šefica

    Inače je taj kolega pre neki dan komentarisao kakve je sudbine kad je doživeo da mu prvo moja mama bude šef (dok su radili u SDK) a sad ja

  14. #854

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    markocls, 17. Avg 2008. 21:58:56
    znam samo da me ovako neces upoznati nikad ko sto ni ja nikad nisam upozno nijednu devojku u zivotu na pravi,ljucki nacin,ovo dopisivanje je sve magla samo ako se lszes samnom.mada se necu predati nikad i verujem i dalje da cu naci devojku na ovaj nacin, akasnije i zenu,i da cemo iati zdravu vezu bas zato sto smo se upoznali na ovaj nacin,imam ja neke knjige koje citam,mogu da ti poklonim neku od tih knjiga,ma pricacemo o svemu,ako se upoznamo,ma neide na silu nista,neznam jesam li isti ko drugi,ili drugaciji samo znam da cu se boriti da ne zivimo ko drugi.nemogu ja bez podoske da zivim nikad je nisam imo.dali ti mozes da razumes sta je muskarac kad ima zenu decu,znas ti kosam ja onda,tad mogu sve aovako sam niko i nista.ja bi za tebe ubijo i krao,ali nazd nema kad volis zenu i sve joj prastas lazu kad kazu da nemogu da oproste.
    markocls, 17. Avg 2008. 22:01:34
    molim te ukljuci se u komunikaciju,slobodno mi postavljaj pitanja.ja sam juce pokuso na silu da ostvaraim komunikaciju,da silujem razgovor.
    markocls, 18. Avg 2008. 12:22:15
    sve dalje sto napisem bice na silu,javi mi datum i u koliko sati mozes da me vidis,sve dalje je za mene je silovanje i mucenje samog sebe.znas zasto ja nemam strah,zato sto se samo hrabri vole i imaju svoje seke i bate,sve ostalo su samo glupi naivni snovi.
    markocls, 18. Avg 2008. 20:28:58
    znas zasto sam nervozan,zato sto gutam,slova u porukama,mislio sam da nisam uredu ustvari moja tastatura nije uredu.izvini,oprosti mi sto ti zakazujem sastanak,ko sam ja da ti zakazujem satanak,tako gorim bezveze i bacam se vatru.ima jedna pesma od ace lukasa,nedaj da ti ljubav serecu kvari,jer na kraju znaces samo da si lud ustvari,treba samo raditi i boriti se svaki dan za pare,sta ce mi ljubav kad nemam za kavu i pivo, abice i toga,samo zajedno mozemo da resavamoprobleme koje imamo ja i ti ako smo par jer u vezi nema ovo je tvoj problem,ti ako imas problem to je i moj problem.priznace coveku znaci vise nego novac,podoska ljubav,ja cu se kao obogatiti ako te nebudem voleo,zato je svet u haosu nevolimo se kao drugovi,i kao prijatelji,a kamoliu vezi u braku.ti meni ako neodgovaras necu ja stobom da zivim na silu ako te nevolim,dali ti to razumes,dali ti to dobro kapiras sta ti govorim necu da te volim prisilom,i ako nemozes da me motivises,u vezi u vremenu koje provodimo zajedno necu te voleti treba biti realan.ljubav se gradi kao kuca,postoji jedna knjiga da i ti ja nemozemo da budemo prazni u vezi,i da uvek mozemo da garadimo ljubav.vreme porolazi,mladost prolazi snovi prolaze,ja radim za ono sto nemam,aneslusam pesmuod bobana rajovica sanjam sve sto nemam.volim snove,ali male koje mogu da ostvarim,i mnogo malih snova dovede,coveka do velikog sna i do velike love.ovako ja razmisljam vesna,budi ti samnom sad kad ucemo u kes sve ce biti lako i kupicu ti sve sto nemas budi,sigurna u to ako budes rizikovala samnom.polako drzis me da sam tu ti to znas kako to treba da se radi.ako neko moze mozes ti da mi vratis podosku i snove,sve sto treba da radis treba da me volis,jel treba neki seminar da bi ja tebi objasnio ljubav.nisam ja glup videces.
    markocls, 18. Avg 2008. 20:58:11
    svaka zena je kao mala privatna firma,i tu treba mnogo da se ulaze kad docu deca,i gotov si do kraja zivota.nije lako napraviti firmu i tim,ja i ti ako nismo tim nema ni para,ni biznisa,gde je tek to da imamo porodicu i decu,kad docu bebemoramo biti mnogo dobri i treba to sve stici i izdrzati sv taj pritisak da nepukne covek skroz,meni se u zivotu toliko toga desilo da nemogu vise da puknem nikad.gleda se tu mnogo toga kod devojke nije to samo sex sta ces mi za ukras.ja i ti treba da ucimo,i da citamo knjige,i da gledamo,i slusamo druge parove kako se ponasju,jer kad ucemo u vezu nece vise nikog biti briga za nas,ostacemo sami samo ja i, ti.ja morambiti mnogo jak i bas musko,necu da ti perem mozak ali ti moras da budes pozitivna zena,ane samo da me kritikujes,moras vjerovati da ja mogu sve i da sam musko.nekad covek koji te voli ti je neprijatelj ako razmislja negativno.uspijeh se nemoze dobiti ako si okruzen neuspijehom,ja u zivotu ocu da uspem i u braku i u poslu i da budem sretan covek jer ja se svaki dan tucem za slobodu i lovu,jer lova je jedina sloboda,i ako budem,imo cerku ocu da joj pruzim sve sto princeza pozeli,a ne da joj govorim nema nemoze.ti moras biti razumna zena,a ne da trosis ko ludaca.joj puno se ja cimam sa zivotom zato sam ovakav,nemogu da se opustim i da iskuliram,a valda cu biti ok kad ti budes pored mene sad sam u maloj krizi teska je samoca i kad nemas nemas devojku,nemoze covek normalno da razmislja bez devojke treba biti realn i reci istinu,bez zena nema uspeha i napredka u svakom pogledu.ti imas svoje probleme i bas previse sam ti uso u zivot.nije dobro nekom ulaziti u privatni zivo ko sto ja radim i na ovaj nacin,da znas da me je sramota vesna sto se ovako ponasam,sam sebi sam odvratan.gadim se na samog sebe.sto sam na ovom sajtu ali sta da radim,kad je drustvo kntrminirno negativnim,mislim i takvi ljudi i na mene prenose negativnu energiju.ljubim te vesna i hvala ti sto citas sve moje poruke,barem znam da nisam sam u ovoj samoci i da si tamo negde mozda i ti sama. postovanje i veliki pozdrav necu te zaboraviti nikad drugarice i mislim da ce mi tvoje drugarstvo i prijateljstvo mnogo prijati,i jos jednom hvala ti sto mi ulepsavas dane i veceri i tek sad vidim da mi cekanje nesmeta i da treba da iskuliram i da se opustim, i kad ima covek zenu neide sve kako treba ko je zenu i pare sacuvo.ako se odlucis da budemo u drugarstvu,kunem se da ti nijedan dan druzenja samnom nece biti dosadan.
    markocls, 18. Avg 2008. 21:02:21
    necu zenu necu brak ja sam momak seljak veseljak,nemam dusu seljacku ja sam maza,i dobi sam bata,kao malo dete sam. joj
    markocls, 19. Avg 2008. 06:26:52
    i dalje treba da imas svoj profil vesna,i ja necu nikom pricati da sam te upozno,i dalje treba da se dopisujes sa momcima,ja ti nisam nista,nisi ni ti meni nista i drugastvo je drugarstvo.jel ti nece smetati kad te vidim prvi put da te poljubim i zagrlim.sta ako si ti mnogo lepa,pametna,i zgodna onda ce svi biti ljubomorni na mene kad saznju da si ti moja devojka,ti si moja devojka,nesmem da budem stidljiv,budi hrabar marko,budi musko moj devojka vesna,joj.
    markocls, 19. Avg 2008. 22:22:39
    samo ti znas ,odgovore na sva pitanja,koja postavljam sebi i tebi. dali si danas bila u centru vrbasa i videla veliku tezgu sa kjnigama,u knjigama su odgovori na sva pitanja.obrazovanje je naj bitnija stvar,na svetu i mnogo mi je zao sto sam moro tako tesko da odrastem,i sto nisam imo sansu da se obrazujem i skolujem,sad sam uradio sto neko nece za ceo svoj zivot,a mislim da cu sve ostalo sto budem radio raditi za tebe jer ja nisam bitan,bitna si ti vesna,a za mene ce uvek nekako biti ja sam naviko da je tesko i surovo.ako mozes pokloni mi neku njigu koja je na tebe ostavila traga i koja ti mnogo znaci voleo bi da je procitam.vesna hvala ti za drugarstvo i dane nadanja i srece,neces verovati koliko sam pozitivan,u stvarnosti.treba me samo malo cimnuti i probuditi i opet sam ono sto sam bijo.necu te ja zaboraviti nikad ako se stvarno upoznamo.

  15. #855

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    pa posto sam ja u razvoju... mnogo se diram
    zamalo da padnem sa stolice...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

Strana 57 od 228 PrvaPrva ... 747555657585967107157 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •