Danas ste se smejali... - Strana 65
Strana 65 od 228 PrvaPrva ... 1555636465666775115165 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 961 do 975 od ukupno 3409
  1. #961

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sestri i samoj sebi jer smo mrtve ozbiljne zapretile mami,koja sutra putuje u Greece,da se ne vraća kući bez burme jer je krajnje vreme da odemo u beli svet Sirota žena je u prvi mah poverovala i bila izgubljena a posle nas je bogme i psovala na sav glas

    p.s.Rekle smo joj i da bi bilo poželjno da se mladoženja zove Cakis (nemam pojma kako se ime piše na grčkom)
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #962

  3. #963

  4. #964

  5. #965

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    malopre, nesto trazim po netu, fontove i Sindarinsko pismo, i otvaram neku stranicu, tako srecna sto sam napokon nesto pronasla..
    a on mi izbacuje ovo:
    http://www.tolkien.co.yu/zabava/gene...nction.include
    mukica mala, meni ga bilo zao na kraju
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #966

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Eh, smejala sam se Nininom izrazu lica dok je pila čaj od kamilice po prvi put u životu.
    Bebe baš znaju da nasmeju čoveka
    Ili možda nije lepo smejati se bebama
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  7. #967

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Angusovom odgovoru na ovu temu.

    Srbija

    Medicinski primer po kojem je moguće da srce funkcioniše i izvan matičnog organizma.

    "Kosovo je srce Srbije!"

  8. #968

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ulazim u skolsko dvoriste i vidim na zemlji lezi jedan usamljeni, iskoristen i odbacen......kondom. Sto je stvarno cudno jer ovde retko kad naletim i na opusak na zemlji a kamoli ovu strahotu
    Nego, stanem sa strane i posmatram...kako ko prodje pored strahote, tako trgne nogu kao da je na zemlji zvecarka spremna za napad, a ne baloncic...pa jos viknu O maj gaaad!
    Na kraju neka teta izvuce iz dzepa kesicu za skupljanje kerecih govanaca, pokupi kondom i baci u smece.
    Kazem drugarici...jbt, pa dje je zapad, a dje smo mi?

  9. #969

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Pa, recimo da je bilo danas, jer je bilo posle ponoći. Idemo kod frendice na rođendan, već se zagrejali usput (zagrejavali se vincekom ceo dan skoro). Devojka pozvala nas 10-11 i rekla da nikog ne dovodimo, neće strance. Međutim, ortak koga nismo dugo videli naleti na nas, i prilepi nam se. A nikom, u stvari, ni ne pada na pamet da ga otkači, jer je dobar lik i baš nam je nedostajao. I dogovorimo se da ja zovem slavljenicu da je pitam može li i on da dođe na rođ? I, ovo je najbitnije, kažem: Znam šta si rekla za strance, ali Vljak je dobar lik (to mu je nadimak), miran će biti kao bubica, neće se ni primetiti da je tu.
    Ona odgovara: Ma nije on stranac, znam čoveka, nek dođe, nek dođe.
    I rođendan bude stvarno vrhunski spektakl. Ponapijali smo se do 1, meni se, kao i uvek, prispavalo, baca mi se i pegla, ali, ako zaspim, znam da će mi biti bolje i da neću bljucnuti. I odvedu me do sobe da spavam. Budim se oko pola tri, mrak u sobi, čujem neko plače tu. Pitam ko je tu. Slavljenica jeca: Potukli se Gojko i Vljak. Vljak otišao kući.
    Da ne dužim, Vljak ga je iz čista mira, bez razloga, zvao da mu izađe na crtu ispred zgrade, ovaj ga odbio, Vljak mu opsovao majku, ovaj skočio i prebio ga. E, sad, pitao sam gde je Gojko, hteo sam da svetim Vljaka, jer su rekli da ga niko nije branio, ali kad sam čuo celu priču i shvatio da je on započeo njesra, da Gojko nije ništa kriv, odustao sam, i hteo sam da se izvinim Gojku, ali drug je drug, pa neka je i kriv, neću njegovom dželatu da ljubim dupe. No, to nije ni bitno za poentu...
    Posle pola sata, premotavam film, snužden, nikakav, i setim se da sam rekao da će Vljak biti bubica, da se neće ni primetiti da je tu, i smejao bih se, da nije bila mračna atmosfera i da nisam pomalo i ja bio kriv. Ali, u sebi
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  10. #970

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    jedem rusku salatu i kad sam zawrsio,zdjelu krenem da ostawim u sudoperu,i brzo se priberem

  11. #971

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Malopre čula vest neku na TVu Volim glupe bandite, suze da ti krenu Opljačkali gajbu i utovarili se u lift i zaglavi im se lift Vlasnik stana dođe kući, vidi rusvaj i pozove miliciju, ovi otvore lift i čoveku vrate stvari, a momke povedu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #972

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    -Neki dan.
    Kisa, bez sirme, "postaja" kod spensa, sa moje desne strane: gospodja sa sirmom i jednom zicom odvezanom odma do trafike prebira po dzepovima; ispred mene dve gospodje sa ispravnim sirmama i svaka za sebe komentarise o nevladinom sektoru u nasoj republici i na kraju, povlaci, glavni akter melo drame na postaji, jos jedna gospodja.
    Gospodju do trafike u prebiranju prekida zveket (e rodjace) najkrupnijeg apoena NBS a apoen ko epoen izmedju mene i gospodja ispred mene do gospodje levo od mene. Gospodja do trafike je pratila zvuk kotrljanja novcica, gospodje ispred mene i ja smo zvuk pratili menjajuci uvo primaoca zvuka dok se gospodja sa moje leve strane, ispred koje se mali vragolan i zaustavio, sagnula i doticnog ubobno smestila u dzep svog zimskog kaputa (ko da postoji i letnji kaput).
    ajde sad kome ce kafa da provri dajem pauzu od 10 min.

  13. #973

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    kulminacija dostize vrhunac (celepenka), gospodja Dalton & mama Bejker aktivno pomaze u spasilackoj potrazi za maloletnim NA ali stize 9-ka,
    mogu li ja posle takvog nereagovanja prigovoriti nesto.
    Ko Nusic
    no koliko je smesno?

  14. #974

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    evo sta me je veceras nasmejalo... do suza (sta cu kad imam mastovite drugove)
    bolest...


    kako procenjujete osobu koja vam dolazi u susret


    no comment


    savrshen daljinski upravljach za sve mushkarce, isprobano na svim zenama i 100% radi. (radilo je na lutkama na naduvavanje, chasna rech)
    samo danas u PileTeleShop-u po izvrsnoj ceni od 1999,99 dinara bez PDV-a i bez garancije
    Citius, Altius, Fortius.

  15. #975

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ...to je selo u vojvodini,blizu granice sa rumunijom,najblizi grad mi je zrenjanin i to 40km i Kikinda oko 30km...
    znači otud izreka:
    preko preče, naokolo bliže

Strana 65 od 228 PrvaPrva ... 1555636465666775115165 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •